Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben PSN hesabını başkasından satın almıştım.
    sonrasında PSN adımı değiştirdim.
    fifa19 ve fifa20 de oyuna girişte "doğrulama" istiyor.
    ve maalesef eski sahibin eposta adresine doğrulama kodu gönderiyor.
    eski sahiple de iletişimim yok.

Bu sebepten ötürü FIFA 19-20'de güncelleme alamıyorum :(
    bunu nasıl çözebilirim.?
  • 2 gündür müthiş lag var online da takıla takıla oynuyor resmen. Sizdede böyle mi? Nefret ettim oyundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 20 volta modu online’ı beğenmedim. Ama volta modu santrası güzel, güçlü takımları seçiyorsun ve Neymar falan yıldız oyuncular otomatik hareket falan yapıyor, göze zevkli geliyor. Ama online’da tanıdık olmayan sokak oyuncularıyla kendin takım oluşturuyorsun. Ve oyuncular güçsüz ve düz oynuyorlar, otomatik hareket falan yok. Oynayıp bayağı geliştirecen galiba da kim uğraşacak onunla. Bu olmadı. Biz çerez niyetine giriyoruz voltaya. Oynarken de en iyisiyle zevk almak istiyoruz.
    Kısacası volta santra çok güzel ama volta online’ı hiç beğenmedim ve bir daha oynamam.

• Arkadaşlar İngiltere'den alsak oyunu Türkçe mi olur?

• Evet.
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    hayır, 2 sene önce oluyordu ancak uk versiyonlarında 2019 'dan itibaren Türkçe yok. zevk meselesi ama bana göre futbol oyunlarında çok mühim bir özellik değil, fiyatı uygunsa kaçırma.

• son 5 senedir oyunu ingiltereden alırım. fifa 19 ve 20 'de türkçe yok.

• Kutuludan bahsetmiyorum ben hocam Store'dan bahsediyorum. Arkadaş kutuludan bahsediyorsa onu bilmiyorum.
  • ingiltereden alsak deyince ben de kutulu olarak düşündüm bilemeyiz tabi, neyse hem kutulu hem dijital olarak yanıtını aldı, baksın artık

• Yapacağın oyunun a.s EA , bir oyun anca bu kadar bok edilir
    20-2-2 istatistiğim var ama maçlar felaket, halı saha maçında bu kadar gol olmaz, bir ben atıyorum bir rakip,son atan kazanır oluyor bazen maç

• 8-8 bitti az önceki maçım , son saniye gol yedim

• Herkese merhaba

Fifa20 de arkadasimla online mac yapmak istiyorum ama arkadasimin ea hesabi olmadigi icin fifaya girdigimde arkadasim gozukmuyor.Ps4 den ea hesabi acmayi denedik ama bulamadik.Giris yapin diyor basiyoruz,direk “dogrulama kodu hangi mail adresine gonderilsin”yaziyor.’Mail adresleri 2 tane var ikisinin sonuda .infoyla bitiyo.Bir turlu beceremedik.Oyunu ve oyun verilerini silip bastan yukledik ama hala hersey ayni o 2 sacma mail adresi var.Dijital kardeslik falan yok ve tr psn hesabindan satin alindi oyun.Ne yapmamiz gerek

• Fifa 20 de yeni gelen güncellemede gelen yüzler oyunda gözükmüyor çözümü var mı? Bir de kariyerde Türkiye liginde averaj sıkıntısı var bu durumdan haberleri yokmu

• Şimdiye kadar gördüğüm en sorunlu fifa, o kadar çok bug var ki. Online maça kadro ayarlıyoruz maçta yedekler kadrodışında olanlar. Kamera hataları kariyer sorunları. Her hafta kadro güncellemesi olurdu artık kafalarına göre yayınlıyolar.

• Gecen hafta black friday indiriminde std surumu 199 tl den almistim.

Oyunu oynadikca acaba oyunu indirimle bu kadar ucuza denk getirdim die mi bu oyun bu kadar kotu olduguna suphelenmeye baslamistim ki forum icime su serpti zira herkes sikayetci.

Ben boyle sacma bir fifa serisi gormedim.

Ve 2015 te konaminin pes 2015 ile yarattigi hayal kirikligindan sonra ilk kez boyle bir sey yasiyorum.

Tamam oyuna volta geldi ve oradaki hareketleri normal mod da da yapalim die defans yapmayi zorlastirdin. Abi adama yaklasamamak nedir? Hadi onu gectim dribling i +85 olan kosmuyor adeta ucuyor. Hele birde takiminizda juve nin sag beki Danilo gibi yavas bir bekiniz var ise gecmis olsun. Bakin benim 18 den beri taktigimde beklere werdigim rol ataklarda geri kal dır. Ona ragmen bekler ile rakibin hucumcu kanatlarini yakalayamiyorsunuz.

Derin Orta(deep cross) ile gol atamamak, hucumun temel dinamiklerinden olan orta nin hic bir ise yaramamasi? Ki ben orta-kafa-gol taktigine siginan birisi deilim. Orta ile gol atmaktan ne istedin ea? Sanirim volta da saha dar oldugundan orta yok ona odaklanmadilar ama normal moda da adepte edemediler. Haa orta ile gol atmak imkansiz mi? Deil bunun icin sifira kadar inin cezasa sahasina yonelin elinizi depardan cekin uzak kosedeki adama yuvarlak ile topu gonderin bos kaleye gol. Ama mandzukic - benzama gibi kule forvetlere guvenip, ronaldo- bale gibi adamlarla ceza sahasi dis cizgisi-tac cizgisi arasindaki alandan muz, karpuz, derin sığ istediginiz ortayi acin, yok gol.

Kisacasi normal mod yani bundan kastim yesil saha uzerinde oynanan oyun modlari ile voltanin dinamigini ayirmasi lazim ea in.

Hele dunku gelen update ile iyice sacmaladilar. Her yerden vur gol olur

Kisacasi ins. Duzeltirler. Ben duzelene kadar 19 a dewam edecegim duzelince haber ededsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Hocam kariyeri oynuyorken eğer yeni face geldiyse o oyuncu yüzleri aktif kariyerine geliyor. 18 ve 19'da böyleydi, 20'de de böyledir muhtemelen. Oxford için gerçek yüzü olan oyuncular transfer listem hazır bile
    Yok gelmiyor ben ırf bunun için olabildiğince geç açıyorum kariyeri genellikle ingiltere 4 ten takım alıyorum zaten hiç bir yüz eklentisi olmuyor sonra prime oyuncularla bir milyarlık takım kuruyorum 2 sezon gidiyor birde eurolig tarzı nba kafasında bir karma lig yapıyorum bildiğin lig genellikle mls yada broadcasti hangi ligin varsa göze hoş geliyorsa en çok takıma imkan veriyorsa atıyorum tüm baba takımları en üst zorluk seviyesinde güzel oluyor 2 sezon yapılacak her türlü fantaziyi yapıyorum.

En son ingiltere liginin 1 .kademesine

Normal pl takımlarını

2.lige fransa 1.lig takımlarını

3.Lige bundesliga takımlarını

son alt ligede türk ligini olduğu gibi yerleştiriyordum.

Arada eksik varsa rest of the worldden takım ekliyordum shaktar kiev olympiakos paok ne varsa artık güzel oluyordu.

Yoksa kariyer bir süre sonra sıkıyor.

• Arkadaşlar offline yani kariyer yapan arkadaşlar arasında mutlaka uygulayanlar vardır ama bilmeyenler için söylüyorum.Oyun ayarlarından sliders ayarlarını düzenleyip ve kontrollerden pas şut orta vs ayarları yarı veya manuel e getirirseniz oyun bambaşka hal alıyor.Daha doğal bir oynanış oluyor otomatik hareketler ortadan kalkiyor.Bilginize

• 'dün akşamdan beri ultimate team'den ''fifa ultimate team sunucularıyla iletişim kurulurken bir hata oluştu'' diyip istisnasız tüm maçlardan atıyor. volta'dan da sürekli atıyor garip kısmı. forumda veya ekşi sözlük'te göremedim şikayet eden ancak twitter'da şikayet eden yabancılar bulunuyor.

sizce sıkıntı ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: espslash

Arkadaşlar offline yani kariyer yapan arkadaşlar arasında mutlaka uygulayanlar vardır ama bilmeyenler için söylüyorum.Oyun ayarlarından sliders ayarlarını düzenleyip ve kontrollerden pas şut orta vs ayarları yarı veya manuel e getirirseniz oyun bambaşka hal alıyor.Daha doğal bir oynanış oluyor otomatik hareketler ortadan kalkiyor.Bilginize
    Hazır söylemişken link aşağıda.

https://forums.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/958687-fifa-20-os-community-sliders.html

• Son güncellemeyle oynanış bozulmuş. O ilk sürümlerdeki paslaşma zevki ortadan kalkmış. Ayrıca maçlar çok gollü geçiyor. İstemiyordum ama yine matt10 un sliderlarina kaldık.

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.