Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam. ben 3 hafta önce aldım. QPR/Legendary de başladım 6 maç 3G/3M ile kapattım yeni güncellemeyi bekliyorum bir kaç beklediğim face yüzünden. ama yeni kariyeri world class'ta yapmayı planlıyorum . Legendary de inanılmaz bir şekilde rakip yürüyerek gol atıyor. gol yediğin poziyonları net hissediyorsun rakip rahat rahat gelip atıyor ve o pozisyonlarda müdahale edemiyorsun. world class'ta yine engelleyebiliyorum. burada da çok okuduğum oyunun seni bir kalıba sokmaya çalışması, kanat ataklarıyla yerden gol bulabilme ve kafa toplarında ki sıkıntıya katılıyorum.
  • gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Hocam kariyeri oynuyorken eğer yeni face geldiyse o oyuncu yüzleri aktif kariyerine geliyor. 18 ve 19'da böyleydi, 20'de de böyledir muhtemelen. Oxford için gerçek yüzü olan oyuncular transfer listem hazır bile
  • Oyunun bekleme süresi online bağlanması rakip bulması 19 a göre daha yavaş geldi bana arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun bekleme süresi online bağlanması rakip bulması 19 a göre daha yavaş geldi bana arkadaşlar

• gençler,

bu aralar fazla soru sordum ama yardım rica ediyorum.

dün akşam rivals rakip bulurken sürekli kırmızı tek diş gecikme ile rakip buldu hep? Superonline VDSL kullanıyorum. bilgisayardan hız testi 21 mbps çıkıyor. playstation dan hız testi yapınca sürekli dalgalanmalı bir sonuç çıkıyor. 2 mbps - 11 mbps - 20 mbps gibi. wifi olarak bağlı makine.

bu zamana kadar hep sıkıntısız oynuyordum. dün akşam böyle oldu.

garip olan vodafone telefondan wifi olarak bağladım playstation 2 mbps download hızı ama gecikme 3 diş minimum. hiç kırmızı olmadı.

sorun nedir? superonline sorun varsa bunu nasıl anlatmalıyım karşı tarafa. çünkü bilgisayardan sürekli hız testi sabit 20 - 21 mbps çıkıyor. adamlar hızınızda problem yok, diyecekler muhtemelen.

özetle sorun nasıl çözülecek. bu akşam tekrar bakacağım. hala tek diş kırmızı sorun varsa superonline arayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

gençler,

dün akşam rivals rakip bulurken sürekli kırmızı tek diş gecikme ile rakip buldu hep? Superonline VDSL kullanıyorum. bilgisayardan hız testi 21 mbps çıkıyor. playstation dan hız testi yapınca sürekli dalgalanmalı bir sonuç çıkıyor. 2 mbps - 11 mbps - 20 mbps gibi. wifi olarak bağlı makine.

garip olan vodafone telefondan wifi olarak bağladım playstation 2 mbps download hızı ama gecikme 3 diş minimum. hiç kırmızı olmadı.

sorun nedir? superonline sorun varsa bunu nasıl anlatmalıyım karşı tarafa. çünkü bilgisayardan sürekli hız testi sabit 20 - 21 mbps çıkıyor. adamlar hızınızda problem yok, diyecekler muhtemelen.

özetle sorun nasıl çözülecek. bu akşam tekrar bakacağım. hala tek diş kırmızı sorun varsa superonline arayacağım.
    1)Modem kapa aç hocam
    2)Lan kablosuyla bağlantı en sağlıklisi ps4 de
    3)google dns deneyin hocam wifi bağlanirken özel diyip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler hocam. ben en son 17'de denemiştim olmuyordu. el atmışlar demek ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

1)Modem kapa aç hocam
    2)Lan kablosuyla bağlantı en sağlıklisi ps4 de
    3)google dns deneyin hocam wifi bağlanirken özel diyip

Alıntıları Göster
    modemi birkaç kere açıp kapamıştım.

lan kablosu için köklü bir değişiklik lazım. modem başka odada ps4 başka odada.

google dns dediğiniz nedir? bu konularda hiçbir bilgim ve fikrim yok. daha detaylı yazarsanız akşam denerim.
  • quote:

gençler,

Wi-Fi ile oynayabildiğine şükret.

• Guncelleme gelmis epey bisey içeriyor 👍🏼

• quote:

modemi birkaç kere açıp kapamıştım.

lan kablosu için köklü bir değişiklik lazım. modem başka odada ps4 başka odada.

google dns dediğiniz nedir? bu konularda hiçbir bilgim ve fikrim yok. daha detaylı yazarsanız akşam denerim.

Alıntıları Göster
    Hocam ayarlardan wifiye bağlanirken özel deyin orada hepsini otomatik diyip dns gelince 8.8.8.8 8.8.4.4 yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Wi-Fi ile oynayabildiğine şükret.

Alıntıları Göster
    allah allah, niye ki?

ben prof bir oyuncu değilim. yavaş hızlı o kadar anlamam. ama 1 diş bağlantı ile girince takılmalar, donmalar, tuşa bastığımda geç algılamalar olunca bu şekilde oynanmaz dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Hocam ayarlardan wifiye bağlanirken özel deyin orada hepsini otomatik diyip dns gelince 8.8.8.8 8.8.4.4 yazın

Alıntıları Göster
    teşekkürler..

2 tane dns olması gerekiyor sanırım. 2 sine de mi aynı numaraları yazayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Guncelleme gelmis epey bisey içeriyor 👍🏼
    Kaç GB ? Kariyere de yeni başlamıştım, umarım kariyerde çok radikal ve ikna edici bir güncelleme yoktur :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    2.30gb falan, kariyerde bir iki bisey vardi cok bisey yazmiyordu

• beyler penaltı sistemi berbat değil mi ya ? hadi frikikte bi nebze anlarımda penaltı atmak bu kadar zor olmamalı
  • quote:

teşekkürler..

2 tane dns olması gerekiyor sanırım. 2 sine de mi aynı numaraları yazayım?

Alıntıları Göster
    İki sıradır o üst üste. Üste 8-8-8-8 alta 8-8-4-4

• Oyuncunun ustunde yazan psn adımı nasıl futbolcunun adı yapabilirim ?

• Oyunda kazanacaksanız takım gibi oynuyorsunuz, oyun size kaybettirmeyi kafaya koyduysa defansta hep 2 kişisiniz 😄 garip bir oyun her zamanki gibi

• dün gece 1.09 güncellemeyi indirdim. oyunu oynama fırsatım olmadı ama yeni face'leri kontrol ettim. gelmesi gereken youtube videolarından gördüğümüz 29 face yok. daha önce burada bir arkadaşın yazdığı edit teams/download updates olayını da yaptım ama yine olmadı. güncellemeyi indirip aynı sorunu yaşayan var mı? veya çözümü bilen?
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.