Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.08 güncellemesini yükleyen var mı? Oyunda ne gibi değişiklikler var. Ps4 e çıkmadığını biliyorum.belki pcye yükleyen vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ediyorum konsollara yeni güncelleme ne zaman gelecek ve oynanış mekaniklerine etkisi olacak mı acaba

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Ben müsait pozisyonlarda bir kombinasyon yakaladım. Orta ya basar basmaz, top ayaktan çıkarken, şuta sağlam bastığımız vakit, kafa vurşlarını başarılı bir şekilde yapabiliyor, sıçrayıp, iyi kafa vuran biri va ise deneyin bence, faydası var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 ve fifa20 yi yeni aldım. [engellenmiş sahneye girdiğiniz için kayıt durdu] bu hatayla karşılaşıyorum. Ea sunucularına bağlanmıyor donuyor. bu sorunu nasıl aşabilirim?
  • Arkadaşlar kariyer modunda şu serbest vuruş ve penaltı ayarlarını değiştiremiyor muyuz? Yeni sistemi hiç ama hiç beğenmedim, bu nedir ya?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Market banı yedim çözüm yok sanırım. yeni hazır hesap almalıyım değil mi? fifa 20 ps4 için.
    Ne yaptında yedin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ne yaptında yedin

Alıntıları Göster
    1.5 m sattım, yine olsa yine satarım pşşman değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Yeni sezon için anlaşma sağlanmış yani ek yama Mart 2020'de gelecek.

geçen gün bildirim olarak gördüm fifa ana menüsünde. kick off, kariyer ve online a gelecekmiş. güzel oldu bence. arjantin şili ligi falan oynarım artık. güney amerika dan uzak duruyordum libertadores yok diye . çeşitlilik iyidir. tek sıkıntı brezilya ligi lisanslı değil. onuda fifa 21 de halletseler güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Market banı yedim çözüm yok sanırım. yeni hazır hesap almalıyım değil mi? fifa 20 ps4 için.
    iyi kurtarmışsın market banı ile. ben fifa 17 de arkadaşıma 50k aktardım diye 4 senelik hesabımı komple online dan banladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

iyi kurtarmışsın market banı ile. ben fifa 17 de arkadaşıma 50k aktardım diye 4 senelik hesabımı komple online dan banladılar.

Alıntıları Göster
    Lig değil turnuva takımları gelecek sanırım pesin lisansı bitmiş çok azar işitiyordu latin Amerika'nın bilinen takımları boca river colo colo fake takım haline gelmişti şimdi bu takımlar lisanslı olacak latin Amerika'nın şampiyonlar ligi işte ayrıyetten Paraguay Şili Ekvator uruguay Brezilya Peru Venezuela oranın ünlü takımlarıda olacak geç oldu ama oldu.

• Fifa 20 online sezonda maç yaparken oyunu arkaplana aldınız diyerek beni maçtan atıyodu. Düzeltmek icin nvidia ve fifa grafik ayarlarını kurcaladım bu sefer de fps düştü. Ne yapabilirim? Driver güncel windows güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Bundan daha iyi bir indirim alirmi ama
    valla dayanamadım aldım hocam ben. 1 ay daha bekleyemem 50 lira için :)
  • Faustino kullanıcısına yanıt
    Hocam kardeslik yapmak istermisin ayri hesapta aldiysaniz tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 25 Kasım 2019; 21:41:49 >
  • Faustino kullanıcısına yanıt
    hocam kariyer yorumların için beklemedeyiz :)
  • gençler,

ana ekranda 2 tane fifa 20 simgesi var. nedendir? birine tıklayınca store yönlendiriyor, oradan başlat deyip giriyoruz oyuna. diğeri hemen açılıyor. ikisini silip tekrar yüklemek de zaman kaybı. nedendir bu?

2 tane fifa20 var gibi ps4 de.
  • Eğlencesine pro club oynayan yok mu beraber oynayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnszn

hocam kariyer yorumların için beklemedeyiz :)
    😁 Bakalım hocam yakın zamanda atarız ayrıntılı bir yorum...

• Ben oyunu beğendim. 3 gün oynadım ama yeni bir oyun oynuyorum hissiyatını verdi. Fifa 19'un aynısı olduğu yorumlarına katılmıyorum. Özellikle kaleciyle oyuna başlamak çok zorlaşmış, pasla çıkamıyorum neredeyse. FUT'ta ikon görevleri çok zor ve çok boş zaman istiyor. Paket açma ekranı güzel olmuş. Kariyerde ise basın toplantılarını beğendim. Hatta FM'den daha tutarlı geldi bana. FM'de iyi bir şey söylediğinde bile adamın morali falan bozulabiliyor yıllardır :D Bug denk gelmezse Oxford ile en az 4 sezon oynarım.
  • ps store indiriminden almayı düşünüyorum
    ultimate sürümü 259 lira diyor. normal sürümden farkı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Yeni sezon için anlaşma sağlanmış yani ek yama Mart 2020'de gelecek.

Keske euro 2020'de olsaydi, pes'te olunca kimse iplemeyecek guzelim donemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 26 Kasım 2019; 15:11:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.