Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son güncellemede gelen yüzler bende yok nasıl getirebilrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Ben aldığıma pişmanım. Karşı tarafa gol atmakta bir sıkıntım yok atakları çok güzel organize ediyorum gol atıyorum vs. Ama gel gelelim adama yaklaşamıyorum arkadaş. Şansa bala arada bir x l2 kare falan birşeyler ile karambole alıyorum topu ama yok yetmiyor birşeyler yapmaya çalışırken adam yürüye yürüye geçiyor yanımdan?

En kötü ihtimalle eski defans modunda hangi bölümlerini oynayabilirsem onları oynayacağım aldık boşa gitmesin bari. Pes ile arasında kalmıştım sırf bu durum yüzünden almadığıma pişmanım açıkcası.
    oyun öyle zaten yaklaşamazsın doğru zamanda doğru hamle yoksa adamı boş geçersin oda gole gider durum bu sanıyorum fifa 18den beridir böyle yendi defans sistemi ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Procost

Arkadaşlar son güncellemede gelen yüzler bende yok nasıl getirebilrim
    norwich aston ve sheffielddeki bazı oyuncuların yüzü gelmiş o kadarda mühim değil.Zaten kapsamlı yüz güncellemesi gelmişti ekimde mi ne bunlar önemsiz topçular yani kariyer oynamıyorsan pek önemi yok.
  • Arkadaslar division da online mac yaparken takimin dizilisini degistiriyorum ama oyun basladiginda standart olan dizilise geri donuyo.Yada oyuncu degistirmek istedigimde pause yapip oyuncu degistiriyorum ama oyun basladiginda bazen oyuncu degistiriyo bazen degistirmiyo.Bu bir bug mi herkes de mi boyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

oyun öyle zaten yaklaşamazsın doğru zamanda doğru hamle yoksa adamı boş geçersin oda gole gider durum bu sanıyorum fifa 18den beridir böyle yendi defans sistemi ile.

Alıntıları Göster
    Volta modu yuzunden o defams sistemimi direk normal moda koymalari hata..langirt gibi geciyor maclar fifa 18 ve fifa 19 net daha iyi oyinlardi oyun su haliyle bildigin langirt

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Volta modu yuzunden o defams sistemimi direk normal moda koymalari hata..langirt gibi geciyor maclar fifa 18 ve fifa 19 net daha iyi oyinlardi oyun su haliyle bildigin langirt

Alıntıları Göster
    Online mod her zaman çoğu kez langırta dönüyor yani sen atamadın karşı attı zaten en çok oynanan mod online maçların belli bir akış hızı yok ya biri çok yavaş yada biri çok hızlı oluyor bunun aslen oyunun etkeni ile değilde bağlantı kurduğun rakip ve o kişi ile ana servera olan uzaklığın belli ediyor.Eğer oyun çok hızlı ise bilki serverlar o an boşta kaldırabileceği oyuncu yükü ele alındığında bu yüzden oyun çok hızlı oluyor eğer yavaşsa ve takılıyorsa bilki oyuncu yükü fazla ve ötesinde bağlantı olarak sen ve rakibin ana servera uzak yani kanser kaçınılmaz.

Böylesi bir oyunda bu şikayetlere rağmen şu durumu savunan ve bundan vazgeçmeyeceğiz diyen bir anlayış işte oyun açıkçası en son 17de güzeldi sonra bozuldu iyice.Tabi bu ekmeklerine yağ sürüyor.

• Arkadaşlar oyun bana çok ağır geliyor sanki sunucular sıkıntılı gibi. Mesela oyuncu ile sağa sola dönücem sanki geç algılıyor gibi. Fifa 17 den beri ultimate oynuyorum ilk defa bu kadar ağır geldi. İnternetim kötü olsa anlıcam ama internetimde iyi. Oyuncu değiştirme ekranında oyuncuları seçerken sanki ağır gibi. Oyunu ilk aldığımda bu kadar ağır değildi şimdi biraz ağır. Genel olarak herkeste böyle mi acaba?

• Witwickyyy kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de yeni aldım. Eski düzen defans yapayım diyorum olmuyor

Bu sezon olay değişmiş. Eskiden full baskı ile defans yapma vardı.

Şimdi Alan savunması şart olmuş. Alanı savunacaksın, rakibin pas atabileceği yolları kapatıp pas imkanı kalmayınca hamle yapacaksın. Ama bu defa da kaçan karşı karşıya kalıyor.

Anladığım kadarıyla bunu engellemek için defansı orta saha ve forvetle yapmaya çalışacaksın. Kendi defansından adamları seçmeyeceksin.

Yani kısaca orta saha ve forvetlerinle alan kapatıp, rakibi sete zorlayıp, topu sonra kapacaksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: striders

Dostum ben de yeni aldım. Eski düzen defans yapayım diyorum olmuyor

Bu sezon olay değişmiş. Eskiden full baskı ile defans yapma vardı.

Şimdi Alan savunması şart olmuş. Alanı savunacaksın, rakibin pas atabileceği yolları kapatıp pas imkanı kalmayınca hamle yapacaksın. Ama bu defa da kaçan karşı karşıya kalıyor.

Anladığım kadarıyla bunu engellemek için defansı orta saha ve forvetle yapmaya çalışacaksın. Kendi defansından adamları seçmeyeceksin.

Yani kısaca orta saha ve forvetlerinle alan kapatıp, rakibi sete zorlayıp, topu sonra kapacaksın.
    Geçen oyunlarda yapay zeka müdahale ediyordu. Bunda sen kontrol etmezsen yiyorsun golü. Rakip kalene yaklaşınca mecbur defansını kontrol etmen lazım. Benim defansa çözümüm bir tane defansı ve fiziği iyi olan bir libero orta saha kadronda bulundurup, ona da taktiklerden defans oyuncularının arasına gir komutu vermek. O adamı kontrol edip süpüreceksin, o adamı geçip cezasahasına yaklaşınca defansı kontrol etçeksin. Bende bu kesici Sissoko, hızlı ve fizikli. La ligaysa kadro Vidal çok iyi yapıyor bunu , yavaş ama çok iyi kesici. Doucore falanda var, o tarz birine bu rolü vermek lazım. Taktiklerde takım çizgisini fazla 4 yada 5. Çizgide tutmak lazım. Birde beklere geride kal demek lazım. Bunları oyun başında yenile yenile çözdüm, öncekilerde hücum oynardım hep, bunda olmuyor. Mesela semedo cancelo tarzı hücumcu bekten çok walker tarzı güçlü defansif bir bek bence daha çok iş görüyor sağlam defans için. Kişiden kişiye değişir benim görüşlerim böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 5 Aralık 2019; 2:10:30 >

• Edelion kullanıcısına yanıt
    Oyun bana da ağır gibi geliyo önceki oyunlara göre

• Oynanış zor olmuş ama eğri oturup doğru konuşursak daha gerçekçi olmuş.

Eskiden maç boyunca pres yapılıyordu, yakın müdahalelerle defans yapılıyordu. Şimdi presi bitirip alan tutmak, adam tutmak, pas yolu kapatmak gibi durumlara yönlenmişler.

Maç boyunca pres yapmak futbolun doğasına ters zaten

Ha bu oyun diyeceğiz, bu defa da "fifa oyun değil similasyon" muhabbeti var

Bence 20 geçiş olmuş. Bundan sonra o full presi hiç koymayacaklar sanırım.

• Arkadaslar 500k alti en iyi striker icon hangisi sizce ?
  • Ultimate team de takımı sildim. Yeni takım oluşturdum Şimdi takım adı değiştiremiyorum görev yapılmış olarak gözüküyor.. ☹️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamas -- 6 Aralık 2019; 6:2:49 >
  • Pro clupta beceri puanlarında değişiklik yapınca neden ov düşüyor? Eski haline aldım ov çıkmıyor eski haline.

• Procost P kullanıcısına yanıt
    hocam dün gece indridim güncellemeyi. bende de çıkmadı ancak güncelleme açıklamasında yeni face'lerin ea'nın bir server update'ı olacakmış ondan sonra geleceği yazıyor. bana saçma geldi açıkçası yani 2 küsür gb'lık güncelleme yapabiliyorsun ama 29 adet yeni face için server update'i gerekiyor!!! bende yeni face'leri bekliyorum kariyere başlamak için.
  • Geçen seneki FIFA’yı aratan bir oyun olmuş. Futbol namına bir şey vermeyen bir futbol oyunu. Keske hiç fifa20 almadan fifa19 ile devam etseydim.

İndirim zamında kardeşlik ile aldım. Pişmanım.

• gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    yeni kariyere başlamak için beklemeye gerek yok ki save e dahil oluyor zaten faceler
  • merhaba,

işlerden dolayı malesef black friday indirimlerini kaçırdım :( şu anda en uygun fiyat önerisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecharı

merhaba,

işlerden dolayı malesef black friday indirimlerini kaçırdım :( şu anda en uygun fiyat önerisi olan var mıdır?
    22 Aralık sonrası tekrar indirim olacak bu en son ve en büyük indirim olur buradanda almak istekli işen son viraj sonra alınmaz.Almayan ama alma heveslisi olanlar için dedim.

• Galatasaray’da diagne var forvette falcaoyu yok

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.