Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
10
Favori
69.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 hafta öncemiydi neydi tarihi tam hatırlıyamadım ama 238 lira gibi bi fiyattan bir kaç sitede görmüştüm de belki fiyatı biraz daha düşer diye almamıştım gel de şuan ki fiyatları gördükten sonra kafayı duvarlara vurma. Kaç gündür takip ediyorum fiyatları 309 liranın altında bi fiyat göremedim. Arkadaşların da dediği gibi keşke toplu alım olarak bir yerle anlaşılsa da oradan alınsa yoksa 300 küsür lira para hakikatten biraz tuzlu yani.
  • bf5'in de çıkışını düşünürsek. hem fifa hem de bf'yi bekleyenlerin origin access ile oynaması mantıklı gibi görünüyor. artık gözü karartıp 100 euro vereceğim gibi duruyor. bf'dir madden'dir diğer oyunları da denemiş olurum bu süre içinde. 8 gün erken erişim sıkı fut'cular için nimet valla.
  • Plati.ru sitesi güvenilir mi? FIFA 19 PC için 40 TL diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

230 liraya nerede buldunuz? Ben çoğu yerde 330 liradan aşağı göremiyorum.
    Ağustos başında aldım.Tam o ara dolar 4 küsürlerdeydi 5'e yakın.Demiştim hatta kendi kendime en fazla ulaşacağı yer burası daha fazla çıkmaz biraz daha bekleyeyim kesin düşer diye sonra bir şey oldu alıverdim.İyi ki de almışım 100 lira artmış :)
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Plati güvenilirdir ama o fiyat yanlış.

Rusça f19 270 tl ye satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu hesaplar 3-4 kişiye satılıyor da öyle mi veriliyor? Fifa 17yi böyle almıştım, 3-4 kişiye satıyorlar offline olarak oynayabiliyordun. Bu plati de durum nedir bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/battlefield-v-fifa-2019-battlefield-1-star-wars-2-vs-hesaplarimizi-en-ucuza-satiyoruz--134857640#134857640

https://forum.donanimhaber.com/fifa-19-battlefield-5-pubg-fifa-18-coins-vs-en-ucuza-satiyoruz-plati-turkey--134214631-3#134760587

Arkadaşlar battlefield 5 ve fifa 2019 hesaplarımız çıkmıştır, güven sorununuz olursa hesapları ilk verebiliriz sorun olmaz :) Bizim gibi yüzlerce sayfa var biz en az komisyon koyarak ucuza satmaya çalışıyoruz bundan emin olmanızı isterim,herkese hayırlı geceler, bilgi ve satın almak için lütfen sayfamıza yazın

• böyle çok ucuza hesap satanlar güvenilir değil güvenip almam ben
  • arkadaşlar cdkeys.com dan yuzde 5 indirim koduyla 45$ a yani 285tl ye alabiliyorsunuz .ben 2 senedir ordan alıyorum.
  • pc için uyguna alabileceğimiz bir site var mı ?
  • Arkadaşlar bu fiyatlara almayın şu oyunu psn store 209 liradan satıyomuş indirimli satarlarsa almak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cdkeyste bile 300 liraya geliyor şu an yok mu daha uygun bir yer şimdi aldık aldık çıkasıya 400 'ü görür gibi
  • lokord1 L kullanıcısına yanıt
    hocam bug gibi bişey olmuş eski fiyatına geri döndü
  • demo ne zaman çıkacak pcye. gene diğerlerinden sonramı.
  • Demo bugün origin e düşecek diye söylenti vardı ?
    İndiren varmı ?
    ( işteyim )
  • Demo çıktı:https://www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-19/

(try it first)

7gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Eylül 2018; 17:13:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 demoyu indiridm ama gamepadde alt tuşa basınca üste, üst tuşa basınca alta gidiyor var mı bu sorunu yaşayan? Fifa 18de herhangi bir sorun yaşamıyorum
  • fenerliso aynı sorun bende de var logıtech 710 var bende sıkıntı yasıyorum.sorun acaba nasıl düzeliıyor?
  • Demoyu kurdum ama üçdür beni direkt oyundan atıyor daha maça başlayamadan. Sizlerde de var mı böyle bir sorunu olan ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.