B

Çavuş
18 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 90 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar, masaüstü bilgisayarımda ALT GR + 1,2,3,4,5,6,7,8 kombinasyonlarını yapamıyorum. Örneğin ALT GR + 4 kombinasyonu Dolar işareti basması gerekirken, birşey basmıyor. Hatta sanki, başka bir Window'a tıklamış gibi davranıyor (umarım anlatabilmişimdir). Başka örnek vermem gerekirse ] } bunları yapabiliyorken bunların simetrilerini yapamıyorum. Sorun nedir acaba?
Merhabalar, icra müdürlüğünden elime bir belge geldi. Karşı tarafın avukatıyla görüştüğümde borcumun 2508 TL olduğunu kendi hesabına yatırmam gerektiğini söyledi. Ancak UYAP üzerinden toplam borcumun 2.374,66 TL olduğunu görüyorum. Öncelikle borcumu UYAP üzerinden ödemek istiyorum. Ancak sadece Vakıfbank ve Kredi kartı seçenekleri var. Havale ile ödemeyi yapıp icra müdürlüğüne nasıl bildirebilirim?
Merhabalar, kız arkadaşımla beraber 2 gece 3 gün Uludağ'a gitmeyi düşünüyoruz. Otel fiyatları almış başını gitmiş. Uludağbreak adında bir tur şirketi buldum. Ancak fiyat ve konaklama olarak gitmiş görmüş biri yorum yaparsa sevinirim. Diğer tavsiyelere açığım.
http://www.uludagbreak.com/3-gun-2-gece-uludag.html
Merhabalar, 250₺ civarı tercihen kulakiçi oyuncu kulaklığı arıyorum. Oyunun yanında müzik dinlerken bass'ları hissettirebilecek bir şey olmalı. Şu ürün çok iyi derseniz 300'e kadar yolu var. Önerilerinizi bekliyorum.
Pse Prophecy marka yayımı ve birlikte kullandığım diğer aparatları satıyorum. Yayda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Alalı 2 ay gibi bir süre oldu. Bu sene üniversiteye başlayacağım için satılıktır. Detaylı bilgi için -->https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-atletizm-pse-prophecy-yay-ve-komple-set-314165711/detay/
Merhabalar,

LG G3 telefonumun altında ve üzerinde çatlaklar oluştu bir süre önce. İnternetten araştırdığımda ısınmadan dolayı oluştuğu çoğu kişinin başına geldiğini ve yenisiyle değiştirdiklerini gördüm. Bu işlemleri yapan biri varsa yardımcı olabilir mi acaba? Telefon Bimeks'ten alınma. Herhangi bir Bimeks mağazasına gitsem olur mu? Kıbrıs'ta okuyorum. Şu an İstanbul'dayım, 15 Şubat'ta döneceğim. O zamana kadar yetişir mi? Son olarak işlemler ile ilgili kısa bir bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.
Merhaba herkese. Bu hafta içinde LG G3 almayı düşünüyorum. Açıkcası beni en çok etkileyen şey LG G3'ün yuvarlak kılıfı ve kablosuz şarjıdır. Bunları İstanbul'da nereden bulabilirim? Teknosa, Bİmeks, Vatan vs. var mıdır? Yoksa LG'nin kendi mağazasına mı gitmeliyim? Son olarak fiyatları nedir? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Sarımsaklıdan Altınoluğa nasıl gidilir ve geri gelinir? Bir bilgisi olan varsa çok makbuke geçer.
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir notebook alma düşüncesindeyim. Aradığım özellikler:

-Hızlı olmalı. Notebook hızlı açılmalı.
-Oyun oynayan biri değilimdir. FM çalıştırsa yeter.
-Bol bol film, dizi vs izlerim. Bu yüzden 1080p videolar kasmamalı.
-Bütçe 1500 - 2000 TL ye çıkabilir.

Bu kriterlere uyan bir Notebook önerebilir misiniz?
Fransa - Almanya ---> MS 0
Brezilya - Kolombiya ---> MS 0
Hollanda - Kosta Rika ---> HMS 0
Arjantin - Belçika ---> MS 0

--------------------------------------------

Fransa - Almanya ---> 0/0
Brezilya - Kolombiya ---> 0/0
Hollanda - Kosta Rika ---> HMS 0
Arjantin - Belçika ---> 0/0

Benim tahminlerim bunlar arkadaşlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 90
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 4.476 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.