Şimdi Ara

FIFA 18 SPOTÇU TAKİP - TOPLU ALIM - STANDART VERSIYON GELDİ ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omerbb

Arkadaslar su anda en iyi fiyati ve ilgiyi bizlere 2 firma gosteriyor.

ps oyun merkezi mecidiyekoy ve psoyunu bakirkoy firmalari.

Bu 2 firmada anlasmali oldugumuz oyun merkezleri olup 255 tl ye donanimhabere ozel olarak ismimi verdiginiz takdirde temin edebilirsiniz. Liste cogaldigi icin herkesi bildirmek yerine bu yonteme gectik bilginiz olsun.

Zaten spotcular oyunu bugün 259 TL'e çektiler , burada toplu alımın hiçbir avantajı yok . Kimse bu fiyatlara oyunu almasın 1 günde 10 TL düştüler haftaya kadar satamadıkları için 200 TL'e kadar düşeceklerdir . Beklemek istemeyenler veya bekleyip sonunda spotcular inatla düşmezlerse gidin US PSN'den kod satın alın oyun 210 TL'e gelir . Hem kimseyle muhatap olmadan hemen indirerek avantajlı hem de bu ahlaksızlara para kaptırmamış olursunuz . US versiyonunda Türkçe dil seçeneği maalesef yok . Türkçe kutulu isteyenler amazon.de sitesinden 57 euro yani 235 TL'e oyuna sahip olabilirler oyun 4-7 gün içinde elinizde olur . 20 TL fark için değmez demeyin , bu ahlaksızlara kazıklanacağıma böyle alırım amazona para kazandırırım çok daha iyi olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu turkce kutulu ve orjinal olarak bahsettigimiz spotculardan alabiliyoruz.

• omerbb O kullanıcısına yanıt
    Bir avantajı yok fiyatların malesef. Ark dediği gibi 1-2 haftaya aşağı çekecekler. Saolun ilgilendiniz

• İzmir'de Spotcu ucuz nerde bulunur ? beyler yardımcı olur musun
  • Almayın sabredin 1 sene oynayacaksınız zaten paranız kıymetli değilmi 5 kuruş eksik oldumu marketten bir çikolata bile alınamıyor. Lütfen nefsimize sahip çıkalım

• 200-230 arası fiyat olsa alınabilir. Diğer yönden bakarsak, çok bir yenilik yapılmadan güncel transferlere, formalara FİFA18 etiketi çakıp yollamışlar gibi oyunu.
  • spotçularda icon editionada 400 tl fiyat çekmişler şaka gibi
  • Bizim burada zonguldakta konsol elektronik 380 tl standarda istiyor ıslak odunla dövmek içten bile değil

• 200 tl satan olursa alıcam bende
  • Arkadaşlar icon sürümünü 290 TL ye dijital olarak aldım. sonuçta tek oynadığım oyun bu ve 1 sene oynuyorum. bekleyemem :)
  • Arkadaşlar oyunu Flytechnology'den alıp eline ulaşmayan var mı hala yoksa sadece ben miyim? Salı günü kargolanan şey hep çıkış şubesinde gözüküyor. Ucuza gelmeseydi almazdım buradan kupon ile lanet olsun ya.

İptal de edemiyorum iade süreci başlatabiliyorum sadece. Buradan bir daha pil bile sipariş etmeyeceğim.
  • oyunun satıs fiyatı 60 dolar yani 212 lira . 220ye kadar veririm daha kurtarmaz
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamadım hocam. Oyunlarımın çoğu us psn'de, sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu ucuza bulan istanbulda
  • Biraz daha fiyatlar düşsün alacağım ben de. Sıkıntı yok kurt çakallara paramı kaptırmam 280 TL fiyat nedir yahu?.Bir de adam bana pişmiş kelle gibi fiyatlar düşmez diyor şaka gibi..
  • Düzenleme: Sorunu hallettim. Bu arada fiyat 255 TL. Mecbur olmasa, o kadar vermezdim ama yapacak bir şey yok. İnanılmaz pahalı maalesef. Spotçunun pek bir avantajı kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 30 Eylül 2017; 19:10:16 >
  • Arkadaslar 255 tl ye 2 firmayla anlastik hic mi yukaridaki yazilari okumuyorsunuz da hala 280 tl ye oyunu almaya calisiyorsunuz ??

Burada sizler icin gunlerce ugrastik takip ettik pazarliklar yaptik kimin icin ne icin....

• 260 TL isterseniz peşin fiyatına 6 taksit yapabilirsiniz ücretsiz kargo var ben buradan aldım.

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-2018-fifa-18-turkce-ps4-oyunu-stokta-306471908
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

260 TL isterseniz peşin fiyatına 6 taksit yapabilirsiniz ücretsiz kargo var ben buradan aldım.

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-2018-fifa-18-turkce-ps4-oyunu-stokta-306471908

standart sürümse pahalı üstüne 30-35 tl katıp psn storeden icon edition almak daha mantıklı bence
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Taksit seçeneği olduğu için tercih ettim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.