Şimdi Ara

FIFA 18 SPOTÇU TAKİP - TOPLU ALIM - STANDART VERSIYON GELDİ ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
8.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Provezza.

Taksit seçeneği olduğu için tercih ettim hocam.

aslında psn store üzerinden alıp bankalar taksit yapıyordu
  • PS Storedan oyun alınmıyor arkadaşlar alabilen var mı?
  • Siz spotçuların ekmeğine yağ sürmeye devam etttiğiniz sürece daha çok kazıklanırsınız. Aferim devam edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün arkadaşımın ısrarı üzerine endo psn açıp fifa 18'i aldım. Hesabı da arkadaşıma kredi kartımdan ne çektiyse o fiyata verdim. Aldığım fiyat 179,62 lira beyler. Tek eksisi oyun ingilizce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh_howard -- 5 Ekim 2017; 16:50:9 >
  • Beyler amazondan siparis verdigim konsolun icinden fifa cikacak. Yaninda da 3 tane rare player kodu falan veriyor sanirim pek anlamam ultimate team'den. Urun geldikten sonra oyunu satacagim kullanmadan jelatinli olarak. İlgilenen arkadaslar pm atabilir. İstanbul'dayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 6 Ekim 2017; 9:17:48 >
  • N11 de suan 258 tl hala pahalı kazık çok buyuk 180 tl civarinda olmasi gerekiyor ne yazikki dövüz kuru anamızı belliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotçuları savunacak değilim ama psn store'da bile halen 269 lira iken nasıl bir indirim bekliyorsunuz? Spotçular ps3 döneminde ucuz yerlerdi, artık sadece Dr, teknosa gibi fahiş fiyatlara satan yerlere göre daha ucuz.
  • Arkadaşlar elimde Sıfır fifa 18 ps4 bulunmakta futbol sevmediğim için 200 den satıyorum ilgililere duyurulur. Yanında bir haftalık ultimate pack için 3 fare oyuncu kartı keyi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 7 Ekim 2017; 10:51:43 >
  • İlgilenen olursa N11'den oyunu pesin almayi dusunenlere 33 tl indirim saglayabilirim.

Odemeyi enpara hesabima alirim, kendi kredi kartimla siparisi verip adresinize kargolatirim.

İsrediginiz saticidan verebilirim siparisi. Syd'nin sattigi bandrollu oyun 266 liraya geliyor mesela.

• 230 lira çekiyor spotcular bu nasıl fiyat ya

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    hocam nerede 230 ben en ucuz 240a buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih.yasa

hocam nerede 230 ben en ucuz 240a buldum

Sahibinden de bir sürü var nakit olursa 230 diyorlar şaka gibi ya 120 liradan fazla değeri olmayan birşeye verilen paralara bak

• Dijital olarak almak isteyen varsa sec hakkı bende olmak üzere beraber alabiliriz

• bizdeki bedevi şansı herhalde icon edition alıcaktık storedan kaldırılmış şaka gibi olay mecbur standart sürüm alıcaz artık
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    300 lira ya mi. O on sipariş indirimiydi

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Tek alınacaksa belki kutulu mantıklı da Kardeşlikte daha avantajlı oluyo. Ayrıca genel irtibariyle spotcular biraz fırsatçılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

300 lira ya mi. O on sipariş indirimiydi

evet kaldırmışlar storedan
  • İsteyen olursa n11 hesabimla 207 liraya kutulu olarak alabilirim oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladell

PS Storedan oyun alınmıyor arkadaşlar alabilen var mı?

ben dün aldım sorunsuzca
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.