Şimdi Ara

FIFA 18 SPOTÇU TAKİP - TOPLU ALIM - STANDART VERSIYON GELDİ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. spot takibi icin bilgi paylasacak olursak bakirkoydeki birkac spotcuyla konustum haftaya haftasonu oyunun gelmis olma ihtimalinden bahsettiler. Farkli bilgi alan varsa burdan paylaşır ve toplu alım yaparak uygun alacagimiz yeri secmis oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbb -- 26 Eylül 2017; 21:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takipteyim

• Ben varım

• fiyat ne kadar ? 250 diye gordum bazı yerlerde
  • 260 tl ye on siparis veren arkadaslarim var. ilk gunlerde 200 tl ye toplu alinabilir diye dusunuyorum anlasacagimiz yerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbb -- 17 Eylül 2017; 20:36:1 >
  • Kapalı kutu jelatinli Horizon+Ratchet+Driveclub+60 TL karşılığında kapalı kutu FIFA 18 için anlaştım bir yerle. Eğer spot işi 200 civarı olursa vazgeçip ben de alabilirim. Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerbb

260 tl ye on siparis veren arkadaslarim var. ilk gunlerde 240 tl ye toplu alinabilir diye dusunuyorum anlasacagimiz yerden.

240 TL mi şaka mısınız ? Bir de konu açan kişisiniz hiçbir şeyden haberiniz yok insanları da kazıklandırıp spotcuları zengin edeceksiniz . Şuanda bile 219 TL 'ye ön sipariş alan yerler var . Toplu alacak arkadaşlar olursa 190 TL'den anlaşılabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 17 Eylül 2017; 14:55:30 >
  • Spot un hiçbir cazibesi kalmadı aral ın dükkanı gibi oldular

• ben yeni çıkan oyunları 120 tl den aldığımız zamanları özledim. şimdi spotçular da uçmuş durumdalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Spot un hiçbir cazibesi kalmadı aral ın dükkanı gibi oldular

Tr psn standart sürüm : 269 TL

Kutulu Türkçe ön sipariş : 259 TL

Kutulu olarak daha ucuza da bulunur araştırılsa.

Digital resmen daha pahalıya satılıyor.

Kardeşlik ile alınırsa o ayrı tabi ki ama digital fiyatları bu şekilde olmamalı.

269 TL nedir lan !!
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Dijital e arada indirim geliyor o zaman fiyat uygun oluyor. Geçen ay elimde for honor kutulu oyun vardı sıfır gibi. Spotçu 20tl veririm dedi. O kadar etmez de alayım bari havasıyla. Tabi ona satmadım.ama kendisi satınca o fiyatla alakası olmuyor yeni oyunları da gayet yüksek fiyattan satıyorlar. Eskiden resmi mağazayla spot arasında uçurum vardı şimdi fiyatlar aynı gibi

• Amacimiz tabiki ucuza almak ben piyasadaki rakamlari soyledim bu rakamlarin dusmesi de kac kisi oldugumuza bagli. Kaldi ki bir oyun 50 tl ye kadar dusebiliyorsa (Bkz yil sonuna dogru fifa) demek ki bunun maliyeti 80 tl bile degil !!

Elimizdeki Fifa 17 yi alip 170 tlye Fifa 18 verecek bir spotçu bulmaya calisacagiz. Ne kadar cok olursak o kadar daha ucuza aliriz. O yuzden istanbul ici talep eden kac kisi varsa buraya yazsin bizde nolup alip sayiyla spotcularla konusalim ve pazarlik yapalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbb -- 17 Eylül 2017; 20:34:19 >
  • 250 TL ve üstü bir fiyata spot oyun mu almak ? Delirmis olmalısınız.

Adamlar ne fiş verir ne fatura. Ama faturalı fiyat çekerler.

Psn de 269 lira. Bul birini kardeslik yap 135 tl ye gelir oyun.

Yıl olmuş 2017 spot oyuna 250 lira ve üstünü verilir mi? Bırakın da burunlarından kıl aldırmayan bu tipler kendi pisliğinde bogulsun.

Spot oyun almayın fiyatlar makul seviyeye gelene kadar. Bugun bu fiyata alırsın; seneye 300 TL bayılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 17 Eylül 2017; 21:6:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya haftasonu oyun piyasaya düşecek. 200 tl en fazla verilecek rakam olur. Kontakta olduğum birkaç spotçu var geliş piyasasına göre fiyat verecekler oyun daha ellerine gelmediği için bir bilgileri yok.

Bu arada Aral da oyun enteresan fiyata satılıyor. Rakamlar da şu an 200 küsürlerde ise bu yasal fiyatının gereksiz pahalıya satılmasından. Aral'ın kasıtlı olarak piyasayı yükseltip el altından vergisiz spotçular aracılığıyla kâr ettiğine dair birkaç duyum da aldık.

Fifanın türkiye resmi satış rakamları spotçulardan oyunun alınmasına rağmen nasıl bu kadar yüksek oluyor bu da ipucu vermiyor değil.
  • Adanadayım ben burda pek satan yer yok benim içinde bir şeyler yapabilirseniz bende varım

• Almayın en fazla 1 ay bekleyin 160 altına inecek kasım da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl olsa el mahkum alacaklar mantığıyla 250 260 TL ye fiyat çekiyorlar.Bu kadar olmaz ama spotçuların politikasını çözemedim.
  • Her spotçu oyunu fazla satıp sürümden kar etmek isteyecek. O yüzden uygun fiyata almak isteyenler bizimle olsun isimlerini spotçuya ucuz almaları için verelim. Piyasada o anki en uygun fiyata alan taraf olacağız.
  • Oyun ne zaman cikiyor spotta varmi duyum alan bilen
  • Arkadaslar oyun cumartesi gunu fabrikadan cikacak ve ilk ucakla ps oyun merkezi mecidiyekoyde pazar gunu insallah bizlere sunabilecegini belirtti. Ismini verecegimiz arkadaslara da en uygun fiyati verecek.

Oyunu erken ve toplu alimla uygun fiyat almak isteyenler adini buraya yazdirirsa teker teker isimlerini verecegim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.