Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.438
Cevap
27
Favori
114.136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!
Giriş
    3239 Mesaj
    crack nasıl bu kadae erken düştü bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

hocam işlemler tuşu olması lazım futbolcunun üstüne geldiğinde.Ordanda klübe geri gönder gibi bir seçenek olması lazım.
    |
    |
    cs_adolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: cs_adolf

Beyler bana acil yardım walcott oyuncumu yanlışlıkla transfer listesine koydum 1 saat sonra süresi doldu kimse almadı bu oyuncumu kadroma nasıl alıcam lütfen bakın

transfer listesinden kaldır gibi bir şey yok muydu dur ben genellikle diğer satarım da bakayım bi

üstteki arkadaşta demiş öğeye gel öğeye tıkla altta işlemler yazar ona tıkla hangi tuşa denk geliyorsa sende klübe geri gönder hızlı sat felan yazıyor oradan yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 1 Ekim 2017; 14:21:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: cs_adolf

Yok hocam kulube gönder fln yok anlamadım giti

|
    |
    N3DV3D11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun DENUVO denilen bir anti-tamper yazılımıyla ile korunmaktaydı ama takip ettiyseniz denuvo artık çok rahat kırılabiliyor. Aslında kırmıyorlar ama araya bir şey sokarak "Bypass" ediyorlar. Yani birnevi uhu sürüyorlar araya.
    |
    |
    matmuhendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teamviewer açıksa o engelliyordu bir dönem tam ekran olmasını ona bakın, veya arka planda çalışan başka programlara
    |
    |
    Weing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam kulube gönder fln yok anlamadım giti

şurada yazın bilen vardır ben futu bayadır oynamıyorum bir yolu vardır genelde bende coin olunca sallamıyordum bu durumları ama hallediyordumda nasıl bilmiyorum futa daha girmedim online seasons oynuyorum yada kariyer birde güncellemeyi bekliyorum yakında gelir.

Şurada yazın illa yardımcı olan bulunur.

https://forum.donanimhaber.com/fifa-ultimate-team-ana-konu--120698437-758#129184325

https://forum.donanimhaber.com/ps4-fifa-ultimate-team-ana-konu--75061471-2162#129158175

son sayfaya gidin.sorunuzu yazın bu başlıklar aktif.

• Yüzbaşı
    414 Mesaj

Buldum hocam transfer listesine ekle yapıyormuşuz ordan kulube atıyor tekrar fiyat vs yazıp ilk olduğu gibi listeye ekleniyotmuş hani önce kulube atıyor. Transfer listesine ekle yazısını görünce tekrar aynı fiyatan koyacak sandım fakat değilmiş.

yardımların için çok saol hocam

|
    |
    N3DV3D11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buldum hocam transfer listesine ekle yapıyormuşuz ordan kulube atıyor tekrar fiyat vs yazıp ilk olduğu gibi listeye ekleniyotmuş hani önce kulube atıyor. Transfer listesine ekle yazısını görünce tekrar aynı fiyatan koyacak sandım fakat değilmiş.

yardımların için çok saol hocam

|
    |
    hocam şuan sinir küpüyüm bu ne rezil bir hata? hile mi la bu? alt taba basmadığım halde oyundan atıyor alt tab discconnect diyor deliricem ya dnfden gitti 2 maçım ulan bu ne var mı bunun bir çözümü

İ5 4460,MSI H81M ddr3 anakart,12gb ddr3 ram,RX 570ARMOR 8GB
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Oyun ne zaman 140 150 civarına düşer indirimlerle ? 2 haftaya felan olur mu ?
    |
    |

Öncelikle arka planda çalışan programları kontrol etmek lazım.

Origin bildirimlerinin tamamı kapalı olacak.
    Antivirüs veya başka program varsa bildirimle ilgili ayarları kapalı olacak. Veya hepsi kapatılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bero 20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar oyunu 14'ten beri PC'de oynuyorum. Geçen yıl da artık bu hilecilere çözüm bulunamamasından sonra 18'i almamaya karar vermiştim. Yine de sormak istiyorum. Hala devam ediyor mu bu Draftta ilk dakikada çıkanlar , kötü serverler vs ?
    Türk firmalar karaborsa hesabı anlaşıp fiyat yükseltmeye devam ediyor şimdi de 219 TL yapmışlar el ele verip. Her sitede aynı fiyat yanlız . Devam devam gider originden 250'ye alırız yine de sizden almayız bu fiyat politikası devam ettiği sürece. Beklemedeyiz.

Orijinalden alıntı: faksu.42

Türk firmalar karaborsa hesabı anlaşıp fiyat yükseltmeye devam ediyor şimdi de 219 TL yapmışlar el ele verip. Her sitede aynı fiyat yanlız . Devam devam gider originden 250'ye alırız yine de sizden almayız bu fiyat politikası devam ettiği sürece. Beklemedeyiz.

bu artışın sebebi €'daki artış bence tabi bunlarda ona göre çakallık peşinde aynı zamlar gibi mesela sigaraya felan zam gelince stok yok derler zamlı fiyat resmiyete geçince sürerler ülke çakal dolu millet yolunu bulmuş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    694 Mesaj

vpn ile dışarıdan almayı deneyebilirsin.
    |
    |
    faksu.42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sırf Denuvo yüzünden oyunların kapladıkları yer uçmaya başlamıştı. İlk çıkardıklarında "Korsanın köküne kibrit suyu döktük" vs. gibi böyle Titanikiyapanadamvari konuşmaları sebebiyle bu crackcileri destekliyorum. Kaldı ki Origin Steam tarzında adam gibi bölgesel fiyatlama yapıp global fiyatı da bir 10 USD aşağı çekse peynir ekmek gibi satar. Düşünsenize ön sipariş TR fiyatı 99 TL. Aral ithalatın ya da abidik gubidik key sitelerinin kazanacağı parayı müşterini cebinde tutuyorsun ve satışı arttırıyorsun. Steam'den uygun fiyata bir şey gördüğüm zaman hep alırım developer kazansın diye, ancak EA'da anlayış yok, fleksibilite yok. "Ben 70 dolara satıyom aga, çok geliyorsa alma" diyor özetle. Öyle başa böyle tarak o zaman; ben de şu anda Steampunk kardeşlerimizin oyununu indiriyorum. Oyunu bu haliyle ilk günde kıranlar eminim Patchlerini de ekleeer, online'ın da bir alternatifini custom server üzerinden yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 1 Ekim 2017; 16:58:4 >
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa

• Çavuş
    81 Mesaj

banlanıyor hocam hepsi eskisi gibi degil.
    |
    |
    qosunpasa06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,626
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.