Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar halen oyunu almayıp UT oynamayı seven varsa ilanıma bi göz atsın =)
  • download butonu açıldı beyler rarbg zamundada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDiffere

Tamam sorunu hallettim hocam fifa 17'de olduğu gibi hallettim hiç bir sorun olmadı sponsorlar görüyor ingiltere ligi diğer ligler vs.

nasıl hallettin hocam?
  • Beyler bana acil yardım walcott oyuncumu yanlışlıkla transfer listesine koydum 1 saat sonra süresi doldu kimse almadı bu oyuncumu kadroma nasıl alıcam lütfen bakın
  • Aranızda oyunu beğenen var mı?Bilmiyorum fark ettiniz mi her pas hiç sekmeden gidiyor.Benim gözüme çok battı.
  • otc1234 O kullanıcısına yanıt
    Evet ama bu seferde DX12 ile açmaya çalışınca hata verip oyundan atıyor :/ Üstelik DX11 de açtığımda ekran görüntüsünü çok bozuyor :/ Yokmu sorunu bilen ? Tam ekran olmuyor.
  • Selam beyler. Oyunun korsan sürümünü indirip oynadım, çok hoşuma gitti.

FIFA 17'den bile daha iyi çalışıyor, legal olarak satın alacağım. FIFA 17'de sadece Online Seasons oynuyordum ama bunda Ultimate Team'e de başlamak istiyorum.

Şimdi orjinal oyunu aldığımda, Origins'ten download'ı durdurup, yükleme klasörüne attığımda, dosyaları tanıyıp indirmeyi bitirir mi? Yoksa baştan indirmek durumunda mıyım?

Birde önerdiğiniz bir key satan site var mıdır?
  • Oyunu henüz almayanlara nacizane tavsiyem ,bekleyin arkadaşlar almayın .. en azından ilk büyük patch gelesiye kadar almayın.

Kaleciler saçmalıyor , defans desen saldım çayıra hesabı sürekli adam kaçırıyolar göz göre göre adam kaçırıyor mal gibi kalıyorlar. fifa 17 de legendary zorluk seviyesinde kariyerde gol yemeden bitirirdim tüm maçları, bunda her maç 2 3 gol yiyorum , elin göztepesindeki 65 lik oyuncular bile öyle bir top saklıyor deli oluyorsun.. dibine iki adamla pres yapıyorum , içinden geçiyor benim adamların.

Uzatmıyım epey sinir kirizi geçittirdi birde fut oynasan herhalde kanser olursun.
  • Biri yardım edebilir mi transfer saati biten futbolcumu transfer listesinden nasıl geri kadroma alabilirim
  • crack nasıl bu kadae erken düştü bilgisi olan var mı ?
  • Biri yardım edebilir mi transfer saati biten futbolcumu transfer listesinden nasıl geri kadroma alabilirim
  • Yok mu bir allahın kulu bana bunu açıklayacak
  • cs_adolf kullanıcısına yanıt
    hocam işlemler tuşu olması lazım futbolcunun üstüne geldiğinde.Ordanda klübe geri gönder gibi bir seçenek olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cs_adolf

Beyler bana acil yardım walcott oyuncumu yanlışlıkla transfer listesine koydum 1 saat sonra süresi doldu kimse almadı bu oyuncumu kadroma nasıl alıcam lütfen bakın

transfer listesinden kaldır gibi bir şey yok muydu dur ben genellikle diğer satarım da bakayım bi

üstteki arkadaşta demiş öğeye gel öğeye tıkla altta işlemler yazar ona tıkla hangi tuşa denk geliyorsa sende klübe geri gönder hızlı sat felan yazıyor oradan yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Ekim 2017; 14:21:52 >
  • Yok hocam kulube gönder fln yok anlamadım giti
  • matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Oyun DENUVO denilen bir anti-tamper yazılımıyla ile korunmaktaydı ama takip ettiyseniz denuvo artık çok rahat kırılabiliyor. Aslında kırmıyorlar ama araya bir şey sokarak "Bypass" ediyorlar. Yani birnevi uhu sürüyorlar araya.
  • Weing W kullanıcısına yanıt
    Teamviewer açıksa o engelliyordu bir dönem tam ekran olmasını ona bakın, veya arka planda çalışan başka programlara
  • quote:

Yok hocam kulube gönder fln yok anlamadım giti

şurada yazın bilen vardır ben futu bayadır oynamıyorum bir yolu vardır genelde bende coin olunca sallamıyordum bu durumları ama hallediyordumda nasıl bilmiyorum futa daha girmedim online seasons oynuyorum yada kariyer birde güncellemeyi bekliyorum yakında gelir.

Şurada yazın illa yardımcı olan bulunur.

https://forum.donanimhaber.com/fifa-ultimate-team-ana-konu--120698437-758#129184325

https://forum.donanimhaber.com/ps4-fifa-ultimate-team-ana-konu--75061471-2162#129158175

son sayfaya gidin.sorunuzu yazın bu başlıklar aktif.

• Buldum hocam transfer listesine ekle yapıyormuşuz ordan kulube atıyor tekrar fiyat vs yazıp ilk olduğu gibi listeye ekleniyotmuş hani önce kulube atıyor. Transfer listesine ekle yazısını görünce tekrar aynı fiyatan koyacak sandım fakat değilmiş.

yardımların için çok saol hocam
  • quote:

Buldum hocam transfer listesine ekle yapıyormuşuz ordan kulube atıyor tekrar fiyat vs yazıp ilk olduğu gibi listeye ekleniyotmuş hani önce kulube atıyor. Transfer listesine ekle yazısını görünce tekrar aynı fiyatan koyacak sandım fakat değilmiş.

yardımların için çok saol hocam

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.