Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EA in ana platformu origin dir. Fifa, bf, nfs vb bunları steamde bulamazsınız. Dolayısıyla ya originden dijital olarak alacaksınız ya da cd key satan sitelerden key (origin key) alıp o şekilde halledeceksiniz.
  • centaur3535 kullanıcısına yanıt
    EASFC (EA Sports Football Club) denen bir olay var fifa 12de başladı. EA hesabınıza fifayı alıp oynadıkça o hesabın bir level ilerlemesi oluyor. Oyuna girdikçe, maç yaptıkça, skillgames oynayınca vb XP ve FCC kazanırsınız. XP EASFC seviyesini arttrır kaç seviye olduğunuz ve bir sonraki seviye için kaç tecrübe puanı gerektiği belirtilir. Günlük 2000 XP & 3000 FCC limiti vardır.

Puana benzer sayılar dediğiniz de FCC yani Football Club Catalogue Credit olarak geçiyor. Katalog puanı diyebiliriz.
    Ana menüde Özelleştir sekmesinden Katalog a girin. Çeşitli sekmeler altında o puan ile açabileceğiniz kilitli ögeler bulunur. Pro club oyuncusunda ya da mevcut oyuncuları editlemek isterseniz onlarda kullanılmak üzere yeni gelen kramponları alabilir, takımların eski klasik formalarını alabilir, 2 adet allstar takımın kilidini açabilirsiniz. Top, forma, gol sevinçleri, fut ile ilgili ögeler...vb.
    Kariyer, Pro Club, Ultimate Team ve Oyun mekaniği şeklinde gruplara ayrılmış durumda bu ögeler. Zevkinize göre ve puanınızın yettiği ölçüde bunları açabilirsiniz.

• Katılıyorum hocam kesinlikle haklısınız ama üyev evlat gibi davranıyorlar resmen, haksızlık gibi geliyor. Sanki bizler, hiç güncelleme almayan ücretsiz demo sürümüyüz gibi hissediyorum bazen. Öyle sızlanan birisi değilim ama bazen çok sinir bozuyor. Ufacık bir hata bile düzeltilmiyor 2 senedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkür ederim. Bilmiyordum böyle birşey olduğunu. 500 civarı maç oldu bayağı bir puan birikti kurcalayayım, birşeyler alayım en kısa zamanda. Birde başka sorum olcaktı. Bağlantı hızıyla ilgili bende iki çubuk bende üç çubuk oluyo falan diye konuşuyor arkadaşlar ama ben bir türlü göremedim nerede gösteriyor bu bağlantı hızını?
  • centaur3535 kullanıcısına yanıt
    Bağlantı hızı değil de durumu diyelim. Rakiple eşleşince arada 1-5 diş arası latency bar çıkıyor. 4-5 en iyileri bundan aşağısı olunca laglı geçmesi yüksek ihtimal.
    Sizin görmemeniz gayet normal, zira bu gösterge sadece ultimate team modunda mevcut. Arkadaşlarınız ağırlıklı olarak o modu oynuyordur.
  • arkadaşlar ps store de fifa 18 89 liraya düşmüş alıp çıldırmak isteyenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodborne_44

arkadaşlar ps store de fifa 18 89 liraya düşmüş alıp çıldırmak isteyenlere duyurulur.

Kanser olmak isteyenler alabilir :)

• Pc için fifa yi satın aldım fakat oyun menüsünde gezerken yön tuşları çalışmasına rağmen maça girdiğim de ne yazık ki ne analog ne de yön tuşları çalışmıyor. Oyuncuyu hareket ettiremiyorum. Bilgisi olan var mı bu konu da. Oyun ayarlarına girdiğim de herşey normal kontrollerde gözüküyor

• quote:

arkadaşlar ps store de fifa 18 89 liraya düşmüş alıp çıldırmak isteyenlere duyurulur.

Bu sürümde Türkiye Ligi var mıydı?
  • FIFA 18 aldım bu zamandan sonra ultimate team oynanır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: muselmansuffe

quote:

Bu sürümde Türkiye Ligi var mıydı?

Hocam bütün fifa 18 versiyonlarinda türkiye ligi var niye böyle bir ayrıma gitsinlerki nasıl düşündüz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit6565

FIFA 18 aldım bu zamandan sonra ultimate team oynanır mı

Daha rahat oynarsın pazar ucuzladı 50 k ya 83 84 ratingli kadro kurarsın

• Allah senin belanı versin ea bu kadar gıcık eden oyun yoktur

İlk yarı yeniyorum ikinci yarı adamlar kitleniyo savunma yapamıyo sanki programlanmıs illa gol yicek adam atamadı benim takım penaldı yaptı yok illa o golü yiyecek kolu az kaldın tv fırlatıyodum

• Futbol oyunlarına goal storm 96 ile başlamış birisi olarak soylemeliyimki bu oyun adami çıldırtır. Online oynamak mümkün degil ergen yuvası olmuş. Durmadan skills denilen hareketlerle eglenmeye çalışıyorlar. Defans yapmak zaten mumkun değil salak gibi izliyor adamlar. Bu oyunu aldığıma bin pismanim

• En son fifa 13 demiydi hatırlamıyorum online da eski savunma sistemiyle oynayabiliyoduk tadından yenmiyodu.ne zaman tactical savunmaya şart koştular keyfimizi kaçırdılar.sırf bu yüzden fifa almıyorum.

• arkadaşlar bi sorum olacak akşam ps store den fifa 18 indirdim sabah kalktığımda inmişti fakat girilmiyo kilit işareti var oyunda, hee bide playstation network bakımda diyodu sanırım bundan kaynaklanıyodur değilmi?
  • bide arkadaşlar bi sorum daha olacak ultimate team e başlayacam ilk başta ne gibi coinler yada hediyeler geliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit6565

FIFA 18 aldım bu zamandan sonra ultimate team oynanır mı

Aynen oynayabilirsin 50 ve 80 k alırsın takım kur daha zevkli fayda süre seversin :)
  • quote:

bide arkadaşlar bi sorum daha olacak ultimate team e başlayacam ilk başta ne gibi coinler yada hediyeler geliyo.

İCON paket göre hediye coin veriyorlar

Normal paket göre kartlar hediye veriyor
  • arkadaşlar merhaba. FİFA 18'de karşılıklı maç yaparken Kickoff modunda takımı ayarlıyoruz maç yapıyoruz ama pes gibi save yok. her seferinde yarım saat takım ayarı yapıyoruz çileden çıkıcam :D bunun bir yolu yordamı yok mu acaba?
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.