Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yapabilirsin ortak sezonlara girerek senin takım arkadasında kendi ps4 ünden oynuyor ama. aynı ps4 teki iki kişi farklı yerdeki iki kişiyle oyun oynayamıyor buda ea nın kaypaklığı.
  • mrb lar arkadaşlar bişe soracam ultimate team için telefondan da transfer pazarını takip etmenin bi yolu varmıdır acaba telefon iphone bu arada
  • Online da Barcelona gelince direkt cikiyorum. Allahim Nooblari oynamak bilmeyenler Barcayi aliyor Messi tanrı modunda zaten vurdugu Gol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstation storede oyun 89tl kacırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Online da Barcelona gelince direkt cikiyorum. Allahim Nooblari oynamak bilmeyenler Barcayi aliyor Messi tanrı modunda zaten vurdugu Gol

ben bu fikire karşıyım. daha doğrusu bu dediğin peste oluyor. Fifada sağlam defans yapmayı bildikten sonra basit aslında. İllaki şans oluyor bazen ama genel olarak konusuyorum
  • alınık fifa 18 ps4 coinli veya coinsiz hesap değerinde alınır
  • Fifa 18 Turkiye Kupasi na katilacak yok mu?

• Oyun igrenc otesi arkadas.topu alan ucuyo defans yapmak zaten imkansiz.17 buna 5 basar arkadas.oyunun icine etmisler

• Merhaba Beyler FIFA Proclub oynayan veya başlamak isteyen varsa Lisanslı ligde oynayan New Legends FC takımımıza bekleriz şuan 10 kişiyiz aşağıdaki listedeki yerlere takviye yapılacak Rating falan hiç önemli değil hevesiniz olsun yeter :) gelmek isterseniz 0534 274 45 02 WhatsApp dan mesaj atın (donanım haberden mesaj atmayın telefon dogrulanmiyor mesaj gonderilmiyor)

Takviye Yapılacak Bölgeler:

1-Sol Bek

2- Sağ ve Sol bek oynayabilen oyuncu

3-Stoper

4-Orta Saha

5-Ofansif Orta Saha

6-Sol Kanat

7-Santrafor

• Fifayı genelde pc platformunda oynarım. Dün ps4 promu aldım. Fifa alacağım oyunlar listesinde yoktu fakat ps storedaki fiyat çok uygun geldi. Pcde online modlarda çok fazla hileci bulunuyor. Ps platformunda bu durum nasıl? Sürekli bağlantı koparanlar oluyor mu? Bu durum yüzünden hala kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Fifayı genelde pc platformunda oynarım. Dün ps4 promu aldım. Fifa alacağım oyunlar listesinde yoktu fakat ps storedaki fiyat çok uygun geldi. Pcde online modlarda çok fazla hileci bulunuyor. Ps platformunda bu durum nasıl? Sürekli bağlantı koparanlar oluyor mu? Bu durum yüzünden hala kararsızım.

Ps de hile mümkün değil hic görmedim takıldıgın bu ise rahat ol

• Bu sene oyunu birakiyorum artik.

Fifa 18 ps4 1 milyon coins satiliktir. Pm atabilirsiniz.

• alınık fifa 18 ps4 coinli veya coinsiz hesap dwgwrınde alınır
  • Arkadaşlar birkaç sorum var?

Genelde sezon oynuyorum. Oyun tarzım paslı organize oynamaya çalışıyorum.

1-Rakiplerin geneli beygir gibi koşuyo. Bende koşu R1 (eski pes alışkanlığı) diğer tuşlar aynı. Benim tuşlara göre bu nasıl oluyor? Birkaç yerde R2 ile denmiş. R1 ile koşuya başlayıp hızlanınca +R2 mi yapıyosunuz?

2-Topma kapmak için taktiksel defans lazım denmiş evet bende araları kapatmaya falan çalışıyorumda rakip rahat oynuyor. Ben hucüm yaparken hemen müdahele oluyor. Nasıl hemen rakibe baskı yapıyorsunuz?

3-Rakip uzun top atınca benim adam uzaylılar ışınlamış gibi donup kalıyor gitmiyor topa. Nasıl koşuya devam edecek?

4-Rakip top ayağındayken olduğu yerde kendi etrafında çok seri dönüyor benim +90 lık adam bile kamyon gibi dönüyor sadece yön tuşu kullanarak. Yön+ bir tuşmu kullanıyorsunuz?

5-Hangi taktikleri kullanıyorsunuz genelde? Oyun esnasındaki kontra atak, topa sahip olma, defansif, ultra defansif ıvır zıvır hazır taktikleri kullanıyormusunuz?

Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama sinirden kolu kırmaya az kaldı.

• ADANA01 FC proclub kulübüne beklerim dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: must61

Bu sene oyunu birakiyorum artik.

Fifa 18 ps4 1 milyon coins satiliktir. Pm atabilirsiniz.

Bu kararı vermene ne sebep oldu?:)

Seneye alırsın yine merk etme

• Momentum olayi fazlasiyla can sıkıcı. Artik ezber halini almaya basladi maclar.

• Bunun adı OYUN , acaba FUTBOL u ne zaman yapcaklar

• Arkadaşlar bir sorum olacak oyunda maç esnasında ultra defansiften ultra atağa kadar olana kısmı ayarlayamıyorum. antrenör seviyesi 1-2-3-4-5-6 olarak çıkıyor takımı defansif veya atak oynatamıyorum bu seviyeler nedir nasıl gider anlayamadım.
  • onlineda oyun bildiğiniz çöp oldu nerdeyse her top direkten dönüyor saçma sapan gerçekle alakası olmayan şeyler dönüyor iyice soğudum oyundan. artık kornerleri kaleciyle kullanıyorum frikikleri falan geyik yapıyorum oyunda hiçbir amacım kalmadı önüme gelene kayıyorum
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.