Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aubameyang Arsenal kartı saat kaçta gelir?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Aubameyang Arsenal kartı saat kaçta gelir?????

Otw kartı çıktı Auba Arsenal paketlerde galiba.
  • Gertize G kullanıcısına yanıt
    evet hocam dediklerine tamamen katılıyorum hücum yapılmıyor sanki hepsi tek bi yerde gibi defans oyuncularının. Duvar pasını çok rahat yaparken şimdi yapamaz hale geldim orta açsan 5 topun 4ü kalecide kalıyor kanattan atak yapsan ayrı bi olay her şey birbirine girmiş durumda oyun hantallaşmış iyice içine etmişler kısacası bu güncelleme hiç olmadı dün 4 maç yaptım hiçbirinden zevk alamadım kapattım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

10 maç yenilmiyosun sonra 10 mac yenemiyosun hep aynı seneryo .Sayesinde küfür hazneme çeşitlilik geldi.Bak ea yapımcıları eğer ben 10 mac üst üste yenemeyecek kdar kötü isem beni niye

div 1 e cıkartıyosun ? Tmm pro değilimde arkadas 30 mac yapmıs adamla 500 mac yapmıs adamı dengelemeye calısma dokunma oyunuma

momentum yüzde yüz var hocam sen her maç ne kadar iyi oynasanda yenemezsin malesef böyle bir saçmalık var ben bütün maç tek kale oynayıpta adamın tek bi gelişinde gol attığını defalarca kez yaşadım hala da yaşıyorum.
  • Hay yasa be hocam geçen senede bir tip vardı forumda ha bire sacma sapan seyler yazıyordu. Yok spiker bile momentum var diyor bazıları yok diyor diye iddiada bulunuyordu Yani zannediyor ki momentum sadece fifa da olan oyunun rakibe verdiği insiyatifler olarak düşünüyor. Yani fizik kurallarıyla ilgili kavramdan haberi yok.Hareket eden bir cismin daha fazla ivme kazanması mesela bir momentum vb. ifadeler.. Mesela geçen ssportta denk geldim spiker momentum su dakikalarda liverpoolden yana gibi bir ifade kullandı. Neden cunku gerek psikolojik gerekse sans faktörü o dakikalarda liverpoolden yanaydı bu yüzden. Üstelik geçen senede bu tanımı yapmama rağmen o cahil herif "ti" ye almıştı beni ve bunun yorumunu beğenen 2-3 andavalda vardı malesef..Evet oyunda momentum var ama oyun içi spiker in bahsettiği aynı şey değil tamam anladık deme Yani spiker insanlara saç bas yolduran o hadiseden bahsetmez aynı şey değil yani dediği

• Her maçta direkten nasıl döner bir oyun da (: sadece bendemi oluyor yoksa...

• son güncellemeden sonra oyunda biraz düzelme mi var bana mı öyle geliyor?
  • Arkadaşlar selam. PS4 aldım. FIFA18 bu şekilde geldi. 2. bölge midir? Normal Türkçe paketlerden farkı nedir? TR ligi yok mu? Bilgilendirir misiniz? Daha hiç açmadım oyunu.

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\
  • ÇİFT HAK FIFA 18
    US PSN
    HESABI BEN AÇTIM. İÇİNDE 836.000 COINS VAR
    200 LİRA
  • OYUNUN 2. BOLGEDE OLDUGUNU NEREDEN ANLARIZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: altai35

Arkadaşlar selam. PS4 aldım. FIFA18 bu şekilde geldi. 2. bölge midir? Normal Türkçe paketlerden farkı nedir? TR ligi yok mu? Bilgilendirir misiniz? Daha hiç açmadım oyunu.

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4/Playstation-4-Oyun-Bölge-Kodları-ve-Anlamları/m-p/24206483

• Şu Pro Clubs modunu neden hiç geliştirmiyorlar anlamış değilim. Çıldırmamak için Ultimate Team online bölümüne hiç bulaşmadım. Sadece Squad Battles yapıyorum 3-5 maç. Zaten sonrasında sıkıyor.

Tek zevk aldığım bölüm Pro Clubs ama orada bile çileden çıkabiliyor insan. Eğer takımda 'any' yoksa, botlar çileden çıkarıyor insanı. 2 senedir aynı hata var ama adamlar bunu düzeltmiyorlar. Kaleci topu eline alıp, ceza sahasının herhangi bir köşesine gidip 6-7 saniye öylece durup, topu ya taca ya da sahanın en alakasız köşesine dikiyor. Bir de geçen seneye göre, bu sene botlar çok geç pas atıyorlar. Aralarında paslaşıp, topu kaybediyorlar veya istememene rağmen etrafında 2-3 kişi olsa bile sana atıyor. Kaleciler zaten efsane!! Yumuşacık topu bile sektiriyor. Zaten köşeden sert vurduysan ve kaleci topu sektirirse %70 gol oluyor. Mutlaka arkada birisi tamamlıyor topu. Botlar gerçekten ufacık. Takımında uzun bir oyuncu yoksa hava toplarının çok büyük çoğunluğu rakipte kalıyor çünkü bot indiremiyor. Zaten adama üflesen penaltı çalıyor. Avantaj kuralı diye bir şey yok. Gole gidiyoruz, saniyeler önce olmuş faulü veriyor ve atağı kesiyor. Penaltılar zaten bir garip. İşin tek güzel yanı, rakiplerimiz de genelde kaçırıyor. Çok şükür 99 glitch olayını son güncellemeyle birlikte düzelttiler. Kiminle eşleşsek, mutlaka takımda 1 tane 99'luk oyuncu oluyordu. Adam tazı gibi koşuyor ve zerre yorulmuyordu. Orta sahadan gol yemişliğimiz vardı. Füze gibi çakıyorlardı resmen. Yine de tüm bunlara rağmen Fifa'yı sadece bu mod için alıyorum diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 5 Şubat 2018; 15:40:5 >

• Merhaba arkadaşlar. ps1 den beri PES ciydim ve arkadaşlarımla bekarlığımda toplanır oynardık. Enson pes13 oynadım ve sonrasında ps3 ü satıp ara vermiştim. Geçenlerde bir heves geldi ve black friday zamanı ps4 cihazını aldım ama pes oyunu almak içimden gelmedi. Bir çok arkadaşta arasında kıyaslama yapmış ve Fifa demiş. Bende onu aldım. Bu oyunlardan aldığım tek zevk bir arkadaşınla kapışmak. Artık herkes evlenince o imkanımız kalmadı gibi bişey. O yüzden tek alternatif kaldı online başka insanlarla oynamak. FUT yada Pro Club biraz baktım ama saatlerce menüde zaman geçirmek bana cazip gelmiyor. Fut da tek kişiyi yönlendirmekten de hoşlanmadım. Hep oyunun aktığı alana istemsiz koşuyorum. Benim için tek oyun alanı var bir takım seçip sezon maçı yapmak. Yaklaşık 500 civarı maç sayısı olmuş. İlk önce karşılaştırma yapmam gerekirse PES in oynanış mantığına gelmiş fifa da. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam Fifa99 du üçgen ile koşuyordu ve sürekli koşmak için arka arkaya hep üçgen yapıyordun. O zaman nefret etmiştim fifadan daha da oynamamıştım. Fifa pes oynanışını yakalamış ve sağ analoğu dahil etmiş çalım vesaire olaylara. Zor gelse de alıştım biraz ama yinede eski alışkanlığım gitmedi ve R1 tuşunu koşma olarak değiştirdim pes deki gibi. Online için de arkadaşlara katılıyorum. Momentum mu dersiniz ayarlıyolar mı dersiniz bilmem ama bazen kümede kalmak için bir puana ihtiyacım var adamı eziyorum maçta ama mağlup oluyorum. Tabi tersi de oluyor bazen kötü olduğum rakibe karşı kazanıyorum. Bir de golden sonra gol olayı var. Maç golsüz gidiyor diyelim ya da berabere gidiyo olsun dakika seksen küsürlarda öne geçiyosun santra ve devamında sen golü yiyorsun. Böyle olcak diye daha da gol sonrası dikkat etmeme rağmen aynı şey her zaman olmasa da oluyor. Sinir bozucu oluyor gerçekten. O yüzden tek oynamama rağmen yedek kol aldım çünkü dayanmaz bu öyle görünüyor. Neyse uzun oldu biraz yazı kusura bakmayın ama yine de zaman geçirmek için fırsat buldukça oynamak istiyorum. Oynamak isteyen arkadaşlarım kardeşlerim ekleyebilirler. Buradaki nickin aynısını fifada da kullanıyorum. İyi forumlar herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Şu Pro Clubs modunu neden hiç geliştirmiyorlar anlamış değilim. Çıldırmamak için Ultimate Team online bölümüne hiç bulaşmadım. Sadece Squad Battles yapıyorum 3-5 maç. Zaten sonrasında sıkıyor.

Tek zevk aldığım bölüm Pro Clubs ama orada bile çileden çıkabiliyor insan. Eğer takımda 'any' yoksa, botlar çileden çıkarıyor insanı. 2 senedir aynı hata var ama adamlar bunu düzeltmiyorlar. Kaleci topu eline alıp, ceza sahasının herhangi bir köşesine gidip 6-7 saniye öylece durup, topu ya taca ya da sahanın en alakasız köşesine dikiyor. Bir de geçen seneye göre, bu sene botlar çok geç pas atıyorlar. Aralarında paslaşıp, topu kaybediyorlar veya istememene rağmen etrafında 2-3 kişi olsa bile sana atıyor. Kaleciler zaten efsane!! Yumuşacık topu bile sektiriyor. Zaten köşeden sert vurduysan ve kaleci topu sektirirse %70 gol oluyor. Mutlaka arkada birisi tamamlıyor topu. Botlar gerçekten ufacık. Takımında uzun bir oyuncu yoksa hava toplarının çok büyük çoğunluğu rakipte kalıyor çünkü bot indiremiyor. Zaten adama üflesen penaltı çalıyor. Avantaj kuralı diye bir şey yok. Gole gidiyoruz, saniyeler önce olmuş faulü veriyor ve atağı kesiyor. Penaltılar zaten bir garip. İşin tek güzel yanı, rakiplerimiz de genelde kaçırıyor. Çok şükür 99 glitch olayını son güncellemeyle birlikte düzelttiler. Kiminle eşleşsek, mutlaka takımda 1 tane 99'luk oyuncu oluyordu. Adam tazı gibi koşuyor ve zerre yorulmuyordu. Orta sahadan gol yemişliğimiz vardı. Füze gibi çakıyorlardı resmen. Yine de tüm bunlara rağmen Fifa'yı sadece bu mod için alıyorum diyebilirim.

Kariyeri neden geliştirmiyorlar demekle aynı şey bu.Çünkü Ea'in kasasına hitap etmiyor kazanç sıfır.O yüzden bakmıyorlar bende oynamıştım önceki serilerde ama tamamen fut üzerine oyun diğer modlar süs diye var.

• Arkadaşlar hayırlı geceler. Oyunu pc için almayı düşünüyorum. Amacım multiplayer başka oyuncular ile oynamak. Bir iki sorum olacaktı.

1. Oyunu multiplayer oynayabilmek için hangi versiyonu almam gerekiyor.

2. Bağlantı hızım 100 mb. Multiplayer oynarken kasma vs gibi sorunlar var mı. En azından zevk alınıyor mu oynarken.

3. Tavsiye edeceğiz farklı neler var bu konu da.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Arkadaşlar hayırlı geceler. Oyunu pc için almayı düşünüyorum. Amacım multiplayer başka oyuncular ile oynamak. Bir iki sorum olacaktı.

1. Oyunu multiplayer oynayabilmek için hangi versiyonu almam gerekiyor.

2. Bağlantı hızım 100 mb. Multiplayer oynarken kasma vs gibi sorunlar var mı. En azından zevk alınıyor mu oynarken.

3. Tavsiye edeceğiz farklı neler var bu konu da.

Hangi versiyonu alırsanız alın çok oyunculu oynayabilirsiniz. Versiyonlardaki farklar oyundaki FUT denilen moddan dolayı var. Oyun içi alışveriş diyelim özetle. Standart versiyonda gayet yeterli. Bağlantı hızınız iyi sorun yaşamazsınız eğer oyunun kendisinden yani ana bilgisayarlarından ya da karşıdaki oyuncudan kaynaklanan bir sıkıntı yoksa. Genelde sorun olmuyor. Eğer vaktiniz varsa FUT modunu deneyin çok vaktim yok diyorsanız hiç girmeyin. Çokta tavsiyelik bir durum yok. İyi eğlenceler.

• ugrygl U kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler. En kısa zamanda oyunu edinecegim. Steam üzerinden almamı önerir misiniz yoksa pahalı mı olur?

• arkadaşlar sadece sezon oynuyorum ve r3 e bastığımda bir sürü maçlardan dolayı kazandığım puana benzer sayılar var. ne işe yarıyor bilen aktarırsa memnun olurum.
  • Yeni qelen qüncelleme ile ilqili ne düşünüyorsunuz ? Yapay zeka veya teknik özelliklerde hissedilir bir değişiklik qözlemleyebildiniz mi ?
  • Arkadaşlar merhaba bir şey soracağım.

Fifa 18 de 2 vs 2 dostluk maçı yapılıyor mu online olarak yapılıyorsa yöntemi nedir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.