Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun gene Rus psn mi beyler önsipariş için, araştıran oldumu ?

• TR PSN den dün gece normal sürümünün ön siparişini vermiş bulunuyorum. Allah utandırmasın
  • Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum, PS4 ve çıktığında Fifa18 alacağım. Konsol + oyun şeklinde yapılan paketler gerçekten daha hesaplı oluyor mu? (Fifa 18 için böyle bir paket göremedim henüz) Yoksa şuan kampanya takip edip ayrı ayrı alacağım. Tecrübe etmiş varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

En uygun gene Rus psn mi beyler önsipariş için, araştıran oldumu ?

Endonezya'da en ucuz 202 TL
  • bugralioglu kullanıcısına yanıt
    Allah utandırmasın ne genç

Sanki savaşa gidiyorsun :)

• Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene dersimi aldım. Kasım ayında oyunu indirimle 30$ a amazondan almıştım iki hafta sonra TR PSN de 68₺ ye satıldı. Fifa 18 içinde aynısı olacaktır diye düşünüyorum. Çıktığı tarihte 100₺ bandında bulamazsam black friday zamanında TR PSN den alacağım. Her sene düzenli olarak çıkan seri olduğundan indirime girmesi uzun sürmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouz1806 kullanıcısına yanıt
    ne cıkıcagını bilmiyorum ondan dedim allah utandırmasın diye belki beğenmicem (ihtimal biraz zayıfta)
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    valla o şekilde paketler daha uyguna geliyor gibi duruyor ama gelmiyor kardeşim bence konsolu şimdiden al , şuan başka oyunlarla beraber cok ucuza kapatabilirsin 2.el alıcaksanda 850 900 lira bandında güzel temiz ve garantili cihazlar bulabilirsin fifa 18 içinde bekleyeceksen eğer black friday i bekle çok çok ucuzlicak
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Eğer Fut oynuyorsan Kasım-Aralık gibi geç kalıyorsun diğer oyucular kadrolarını kurup oynamaya başlıyorlar 1-2 ay sonra üst kalite oyuncular ellerine geçiyor.
    Bende geçen sene Aralık gibi almıştım ama pişman oldum. Zaten FUT hesabında coinsler birikince satıyorsun sonraki oyun bedavaya gelmiş oluyor. Bu bana tecrübe oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 26 Temmuz 2017; 18:20:49 >
  • Ben 145TLye PCye aldım. PS4üm olmasına rağmen. PES2018 betada geçirdiğim sinir krizlerinden sonra, FIFA 18 ilaç gibi gelecek. 😎

• Pes 2018'i bilmiyorumda Fifa'nında pek aşağı kalır yani yok yani
  • onur89tr kullanıcısına yanıt
    Nitti sana pes kriz gecirdin

Ben oynamadım henüz pes i

Ama beğenenler ağırlıkta

• Facebook sayfasinda yeni video var

• City revizyon geçirdi güzel bir takım oldu önemli olan o ruhu yakalamak şuanda en fazla beklenti City'den yana malum bir düzine oyuncu aldı.Benimde favori kullanacağım bir takım oldu.Kadro baya güzel aslında bakalım ne olacak.

Önemli olan denemek transfer anlamında pek çok takım geri planda kaldı.

Seni görünce sayfayı city sayfası sandım bir an

Fifa'da güzel takım olacak City çok kullanırım kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Temmuz 2017; 16:4:45 >
  • Türkçe yeni video geldi.
    https://twitter.com/easportsfifatr/status/890937977857245185

Aşağıdaki de HD versiyonu.
    https://www.facebook.com/easportsfifa/videos/10155578624834288/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Temmuz 2017; 19:1:12 >
  • Fut 18 Ronaldo Nazario Kartı

• benim gibi ikinci yarılarda aynı değişiklikleri yapanlar için çok pratik olmuş
  • 39. saniyede şutun hızına bakar mısın arkadaş rezalet ya. Oynanış hala 17 ile aynı. Alınmaz bu sene
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.