Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saka misin? Daha nasil sut atsinlar neyi degistirsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız normal göründü bana. Kalenin dibinden abanıyor, orda top yavaş gitse hem görsel olarak yer çekimsiz ortamda gidiyor gibi olur hemde atılan gol keyif vermez. Çok sert bir şutun saatte ortalama 190 km hızla gittiğini unutmayın videodaki şutun çok fazla gerçek örnekleri mevcut. Eskiden Fifa'da çekilebilen en hızlı şut pas vermiş gibi ağır gidiyordu, o kadar ağır giden bir topu kalecilerin tutamaması aşırı anormal bir durumdu, son 3 oyunda düzelttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 29 Temmuz 2017; 14:25:47 >
  • Demo gelse de denesek broadcast kamerada akılır yine, çöp pes 2018 betasında 3 maç yaptım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Demo gelse de denesek broadcast kamerada akılır yine, çöp pes 2018 betasında 3 maç yaptım sadece.

Pes'in muhtesem kale aglarini nasil buldun :)

Pes 1 mac zor dayandi. Pro Robotic Soccer

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Demo gelse de denesek broadcast kamerada akılır yine, çöp pes 2018 betasında 3 maç yaptım sadece.

Pes'in muhtesem kale aglarini nasil buldun :)

Pes 1 mac zor dayandi. Pro Robotic Soccer

Yaramaz, bizim oyundan anlamayan, oyun hayatları sadece pes olan arkadaşlarla turnuva yapıyoruz sadece pes cafelerde...
  • Kale aglari rezalet Pes'de . Orumcek agi gibi 20 yildir ayni.atilan goller zevk vermiyor

• Kale ağları yıllardır beklediğimiz detaylara ulaşmış gibi gerçi golde hiç hareket etmedi desek yeridir. İnsanda acaba mı sorusu uyandırıyor. Şutun şiddeti de bana abartı geldi. Tabikide sert atılan şutlar var ama o ara pas da hafif eğrilerek vurulan şutun şiddeti bana normalinde o şekilde vurulacak bir topa göre çok daha hızlı ve şiddetli geldi. Bunlar aşılmayacak detaylar değil. Oynanış güzel olsun da gerisi Faso fiso...

• The Fifa 17 Stadiums Thread will be about current stadiums of Fifa 17 and news about stadiums of Fifa 18. We can discuss what stadiums ea should add or wich ones should be updated. I'll update the opening post from time to time if its needed.

FIFA 18 NEWS
    ▪ The home of Brighton & Hove Albion (Falmer Stadium)is expected to be added to Fifa 18.
    ▪ The John Smith's Stadium (Huddersfield) is expected to be added to Fifa 18.
    ▪ Stubhub Center (Stadium of LA Galaxy) is in the demo at EA play.
    ▪ Atletico's new stadium (Wanda matropolitano) is confirmed to be in the game.

▪ Estadio Bernabeu has been updated a bit as a few wrong details have been fixed such as a individual scoreboard.
    ▪ Old Trafford received individual scoreboards as well.

Yani Old Trafford'da ufak bir düzenleme olacak.Santiago Bernabeu'ya makyaj yapılacak.

Atletico Madrid yeni sahasıyla boy gösterecek.

Premier Lige yeni çıkan Huddersfield ve Brighton'ın stadları eklenecek.

Birde La Galaxy'nin stadyumu eklenecek.

Şuan kesinleşen bunlar birde random eklenenler var 3-4 tane.

Tottenham'ın stadyumu White Hart Lane oyundan çıkarılıyor.İç saha olarak Wembley olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Temmuz 2017; 17:47:6 >

• /// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

Bu skorbordda güzel aslında yaratıcı olunca hiç değilse farklı random skorbordlar atılabilirdi oyuna ama ilgi göstermiyorlar

Mesela o kadar üstüne düşüyorlar İngiltere liglerinin ama Arsenal'in her sene düzenlediği Emirates Cup bile yok galiba

• Yayın görselleri online sezon ve fut ada gelse keşke. Çok arttırıyor alınan keyfi.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

The Fifa 17 Stadiums Thread will be about current stadiums of Fifa 17 and news about stadiums of Fifa 18. We can discuss what stadiums ea should add or wich ones should be updated. I'll update the opening post from time to time if its needed.

FIFA 18 NEWS
    ▪ The home of Brighton & Hove Albion (Falmer Stadium)is expected to be added to Fifa 18.
    ▪ The John Smith's Stadium (Huddersfield) is expected to be added to Fifa 18.
    ▪ Stubhub Center (Stadium of LA Galaxy) is in the demo at EA play.
    ▪ Atletico's new stadium (Wanda matropolitano) is confirmed to be in the game.

▪ Estadio Bernabeu has been updated a bit as a few wrong details have been fixed such as a individual scoreboard.
    ▪ Old Trafford received individual scoreboards as well.

Yani Old Trafford'da ufak bir düzenleme olacak.Santiago Bernabeu'ya makyaj yapılacak.

Atletico Madrid yeni sahasıyla boy gösterecek.

Premier Lige yeni çıkan Huddersfield ve Brighton'ın stadları eklenecek.

Birde La Galaxy'nin stadyumu eklenecek.

Şuan kesinleşen bunlar birde random eklenenler var 3-4 tane.

Tottenham'ın stadyumu White Hart Lane oyundan çıkarılıyor.İç saha olarak Wembley olacak.

Şuana kadar yenilik olarak sunulan şeyler hususunda ea sports aslında çokta şaşırmadı yani bildiğimiz gibi herşey.. Gene premier lig aşağa premier lig yukarı durumları söz konusu sanki dünyada başka futbol ligi yokmuş gibi. herneyse diyor ki,

"Old Trafford'da ufak bir düzenleme olacak.Santiago Bernabeu'ya makyaj yapılacak". Zaten iki stadyumda 5-6 senedir oyunda mevcut ilk defamı düşünüldü bu ufak tefek detaylar ve makyajlar ? sonra bunu yenilik olarak bahsetmek aslında yapacaklarımız bu kadar daha fazlasını beklemeyin demek gibi birşey

"Atletico Madrid yeni sahasıyla boy gösterecek." Tamam bunlar iyi hoş şeyler olumlu karşılıyoruz fakat neden sadece zaten oyunda stadları olan takımlara yenilikler yapılıyor. ? Mesela Atletico Madrid'inde bir 5 senedir filan stadı oyunda mevcut. İşte Valencia'nın stadıda öyle, real, barça aynı şekilde (ki barça artık yok) yani yıllardır 4 takımın stadının yanına bir sevilla'nın bir villareal'in bir atletic bilbao'nun stadlarını eklemeyi başaramadılar

"Premier Lige yeni çıkan Huddersfield ve Brighton'ın stadları eklenecek." Zaten yeni nesilden itibaren oyunun fifa değilde premier lig olarak adlandırılsa daha doğru olacak demiyormuyuz ? Tek uğraştıkları premier lig hatta ingiliz alt ligleri bile diğer liglerden daha çok ciddiye alınıyor ea sports tarafından.

"Birde La Galaxy'nin stadyumu eklenecek." Taaamaaam işte stad işini bitirdiler destan yazdılar.. tüm dünya futbolseverler olarak la galaxynin stadının eklenmesi bizi inanılmaz etkiledi

işte diyorum ya bu oyunda yıllardır mantık aynı geçen senede premier lig takımlarından eksik olanlar ve ekstradan japonya liginde suita city diye bir stad eklendi şimdide gene benzer durumlar söz konusu..

Yarın birgünde danimarka bayan milli takımını eklerler oyuna biz fifacıları sevinçten havalara uçururlar yeni haber olarak

• Japon ligine saldırmaları bir siber savaş(online modlar) gibiydi hani PES Konami can evinden vurmaya çalıştılar vurdularda oradaki pazarada dadanmak için e ne oldu bunun karşılığı geldi Barcelona ile tam kapsamlı anlaşma yaptı PES

Eldeki anlaşmayı uzatamadılar.Eldeki staddan oldular oyundan çıktı.

Yani 2 çocukça yönetilen firma yüzünden kaybeden hep tüketici oluyor.İki oyunda aslında yarım yamalak ticaret uğruna Fifa sadece para yönüne dadanıyor oda sanki çok menem birşey rengarenk kart çıkarıyor hatta sezon sonuna doğru o kadar sayıda kart çıkıyor ki bir oyuncuya koleksiyon gibi ve ne oluyor oyun dinamikleri mahvoluyor.

Hızlı yavaş, hızlı yavaş oyuna ekstra eklenen bir şey yok öyle yani aslında bu vuruş teknikleri felan zaten var yapılır.Yenilikmiş gibi koyuyorlar birde utanmadan.

Dediğiniz gibi Bundesliga'da bile pek çok takımın stadı yok.La Liga'da öyle sözde avrupanın en üst düzey ligleri.

E bari ligini almıyorsun ama Liglerinde ön planda olan avrupada boy gösteren takımlarla anlaş ama oda yok

Bate Borisov

Dinamo Kiev

Dinamo Zagreb

Hajduk Split

Slavia Prag

Steau Bucuresti

Dinamo Bucuresti

Zeljeznicar

Sarajevo

Cska Sofia

Ludogorets Razgrad

Vardar Skopje

Slovan Bratislava

FC Sheriff

FK Partizan

FK Crvena Zvezda (Kızılyıldız)

FK Vojvodina

APOEL Nikosia

FK Partizani Tiranë

SSD Parma Calcio 1913 (Parma)

Milli takımlar bile tam değil Hırvatistan Ukrayna yok mesela ayrıcana.Ama Bolivya var yada Venezuella yada Çin.

Bunlar çoğaltılabilir ama en azından Avrupada her ülkenin tepede olmuş başarı kazanmış bir takımı yer almalı.Ama düşünen kim ki.

Çin ligi eklenir mi bilmiyorum çok ön planda tutuldu ama bazı yıldızlar için tabi bunda aslında pazar payı önemi de büyük bazı takımlar oyuna eklenebilirdi.

Guangzhou Evergrande

Shanghai SIPG

Tianjin Quanjian

Hebei China Fortune

Shanghai Shenhua

Jiangsu Suning

zararına ne olursa hep kullanıcılara oluyor.Herkes para kazanma peşinde arkadaşlar firmalarında mantığı bu çöp olsada oyun umrumda değil diyorlar online'a yönelseler bile gerek lag olsun gerek buglar olsun önemsedikleri yok arkadaşlar malzeme bu yani

her sene aslında aynı mokun laciverdi.Bunla yetinin diyorlar.Rekabette sıfıra inince fiyatınada yansıyor nirvana yapıyorlar maalesef şuanda Pes'in rekabet edecek gücü yok bu fiyata ve satışada yansıyor zaten.

Son olarak Yunanistan ve Çekya ligi aslında Fifa serilerinde vardı ama zamanında ülkemizde de yaşanan şike sorunsalı nedeniyle anlaşmalar bozuldu.Ligimizin tekrar oyuna dahil edilmesine rağmen üstüne pek düşülmüyor diğer liglerde olmasına rağmen yerel lig kupası yok ve oyuncu yüzleri random hep ve bu oynayanlara tat vermiyor sıkıcı bir hava var ayrıca hep aynı atmosfer ve beste dönüyor buda sıkıcı hiç özen göstermiyorlar.

Rekabet iyidir aslında kazanan tüketiciler olur ama olmayıncada böyle oluyor işte biri kendini aşırı geliştirme merakında değil öteki ise ayarını oturtamıyor.

Fifa en büyük atılımını 2011'de yaptı hala aynı oyunun ekmeğini yiyor.Sadece makyajlama var yemek hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Temmuz 2017; 1:17:4 >

• 3 türk stadı olacak muhabbetı balon yani arkadaslar?
  • aynen dostum zaten fifa 18in fragmanını yada gameplayini gördükten sonra zaten fragmanlar genelde kandırmacadan ibarettir oynanıştır şudur budur çokta önemsemem çünkü onunda bir zaman sonra futçu ergenler yüzünden içine ettikleri için pekte iyi yada kötü eleştirmenin manası yok. benim dikkat kesildiğim bu fragmanlarda yada gameplaylerde daha çok oyunun arka planlarıyla alakalıdır ve gördüğüm gene aynı şeyler aa şunu yapmışlar bak diyemiyorsun -ha atletico madridin stad yenilikleri, kenarlardaki konfetiler hoşuma gitmedi değil- işe oyuncular açısından baktığımızda gene aynı 3-4 sene evvel eklenen faceler gene oyunda olması gerekipte olmayan random faceler olduğu gibi duruyor ellenmemiş hiç, yükselen değer atletico madridli saul'ün facesine gene dokunulmamış mesela fake. ha göstermelik eklemeler yapılacaktır şüphesizde, dalga geçer gibi ingiltere 3. ligdeki bilmem hangi takımın oyuncusunun gerçek facesini oyuna yansıtıpta yüzlerce üst liglerde önemli takımlarda forma giyen oyuncuların facelerini yansıtmıyorsan senin verdiğin emeğe sadece gülerler.. bazıları oyunu yavaş bulmuş bu videolarda, hiç merak etmek ilk update ile uçacak o konuda hiç şüphen olmasın sonra geçen sene ki bu sene fifa 17 den bahsediyorum premier lige td ler eklenmesi ile belki bir ihtimal diğer liglerdeki takımlarada eklemeler yapılır diye düşündüm ama gene fifa bizi mahcup etmedi öyle birşey yok gibi ve messi ve james rodriguez gibi oyuncuların dövmeli olması ile bu sene daha çok oyuncudan eklemeler olacak beklentimde vardı ondada hiç bir yenilik yok malesef..

aynen söylediğin gibi pes herşeye rağmen fifa ile rekabet edecek seviyeden çok çok uzak. onunda bir ümit tanıtımlarını izledimde dedim kendi kendi yok ya arkadaş dedim olmaz bu dedim

• denizgoren kullanıcısına yanıt
    o hele tam balon
  • Thierry Henry

https://twitter.com/EA/status/892157960754823169

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Ağustos 2017; 2:7:7 >
  • Pes 14 den sonra ben fifa 17 yi oynadim 3 ay dayanabildim oyuna tenis maci havasinda tik tak pas lar bir kaleden diger kaleye gitip gol atma 10 sn pes 18 olmus ama arkadaslar bu sene pes alinir

• /// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

Türkiye ligi adına hala bir durum söz konusu değil.Ayrıca olursa yerel kupanında en azından olması iyi olurdu.Çok geç kalındı.

Stadyumlar için bizim lig takımları malum reytingi düşük ya devamlı avrupada yer almıyorlar.Bu yüzden satış ve pazarlama departmanlarının girişimde bulunması lazımmış.E-Spor girişimi yapılırken ayrıca neden bu alanda atılım düşünülmemiş tam bir muamma dünyanın en çok satın alınan oyunu sonuçta bu da bir reklamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Ağustos 2017; 2:51:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Thierry Henry

https://twitter.com/EA/status/892157960754823169

Tam hayal kırıklığı oldu benim için. 90 overall. 90 pace, 88 şut, 87 dribbling üstelik LW. Oldu olacak 3* skill yapsınlar da tam öldürsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 1 Ağustos 2017; 6:48:39 >

• Bu topcularla yildizlar maci falan yapabiliyormuyuz offlineda .

Fifa 16 da bole bisey vardi

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.