Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
7
Favori
11.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türkiye abd konsoloslugu adresını yazdım NY..

lanet ettım xbox'a 2 gundur gerçekten PS4de dırek alıyoduk bu nedır yaw. 2 gundur bı oyunu alamadık :(

US storeden oyunu almak ıcın başka yontem varmı arkadaşlar G2A olmuyor. Odemeyı kabul etmıyor. Başka güvenilir gift alacagım yer varmı? Amazon dışında. bu arada microsoft'un kendı sıtesınden alayım dedım gift 54 dolar oda vermedi. bölge mölge dedi.

Xbox bolgeyı us yapıp kredi kartımlada alamadım. başka yapıcakbişi yoksa TRden alıcam veya kutulu beklıcem.
  • galiba alaska adresinde vergi çıkmıyordu.

benim adres tr ev adresim vergi çıkmıyor ama satın al tuşuna basarsam belki bu ürün ülkenizde geçerli değil hatası verebilir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 18 Eylül 2016; 23:18:00 >
  • Bu EAaccess ile 10 saat oynama ne zaman başlayacak acaba?

Çarşambayı perşembeye bağlayan gece mi açılır? Yoksa sarkma vs oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Bu EAaccess ile 10 saat oynama ne zaman başlayacak acaba?

umarım gece 00.00 da açılır. sabah iş var en azından 1-2 saat oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Bu EAaccess ile 10 saat oynama ne zaman başlayacak acaba?

Geçen yıllarda gece açılmıştı diye hatırlıyorum.

Bu arada 29 gb kapalı betaya 29 gb update gelmişti , o yüzden demoya update gelmesine şaşırmamak lazım
  • amazon.com sen yurtdisisin diyip alisverisi kesiyor malesef
  • Merhaba, 1000ruble hesabımda vardı, Microsoft rusya dan 3000ruble daha aldım. Standart versiyonu düşünürken oldu olacak superdeluxe aldım. 4900 ruble civarı, kalanı da kredi kartımdan çekti, xbox rus store türkçe desteğide gelmiş. Acaba hepsini karttan çekermiydi, bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

lanet ettım xbox'a 2 gundur gerçekten PS4de dırek alıyoduk bu nedır yaw. 2 gundur bı oyunu alamadık :(

US storeden oyunu almak ıcın başka yontem varmı arkadaşlar G2A olmuyor. Odemeyı kabul etmıyor. Başka güvenilir gift alacagım yer varmı? Amazon dışında. bu arada microsoft'un kendı sıtesınden alayım dedım gift 54 dolar oda vermedi. bölge mölge dedi.

Xbox bolgeyı us yapıp kredi kartımlada alamadım. başka yapıcakbişi yoksa TRden alıcam veya kutulu beklıcem.

Hesabi us yapman lazim yoks olmaz. Konsolda bolgeyi de us yap. Ben netten yuklemistim 50 dolar gift cardi basta hata verdi sonra hesabi us cevirince kabul etti.

• quote:

hocam ms storeden gift alacaksınız çok kolay..xbox live hesabınızı us yapın..sonra ms store girip dili us olarak işaretleyin sayfa united state dilinde olacak..sonra kartınızı eklerken adres us bulun hatta vergisi olmayan bir yer olsun sonra kartınızı ekleyin ve alışverişinizi yapın çok çok kolay bir sistem..ben ordan gift alıyorum xboxdan reedem yapıp istediğim oyunu alıyorum..fifa 17 yide öyle aldım çok basit bir sistem

• Alinik fifa p2

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Hocam birisi rehber video yapsa cok iyi olur aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: GerrardReyiz

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar access için ön yüklemeye açılacak mı yoksa 22 eylül de mi indirecez ?

ön yüklemeye açıldı dostum indirebilirsin şuan

Ön yükleme gözükmüyor bende. Yakında yazıyor 29 Eylül de çıkacak yazıyor.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz hesaba girin yuklemeye hazirlarda var fifa 17

• 16-17 detaylı grafik karşılaştırması, merak edenler için...

• Oraya bakmamıştım bi bakayım teşekkür ederim.
  • Ea access ön yükleme ne zaman arkadaşlar

• lanet gelsin ya satıcam xbox'u sanırım. Walmarttanda 5$ denemek için aldım parayı çekti kodu vermedi. Boyle saçma sapan bi store görmedim bi oyun alıcaz diye kanser olucaz !
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeLepChe57

Ea access ön yükleme ne zaman arkadaşlar

hocam ikidir denk geliyor bu on yukleme nedir? ben oyunu ea acces uyeligim ile 54$ aldim ve alali 1 hafta oldu ayni gun oyunu indirdim bu on yukleme nedir?

• Ea access üyeleri için trial 10 saat oyunu denemek için indiriyoruz bu şuan trial gelmedi daha gelince oyunu indiricez saati beklicez

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Hesabi us yapman lazim yoks olmaz. Konsolda bolgeyi de us yap. Ben netten yuklemistim 50 dolar gift cardi basta hata verdi sonra hesabi us cevirince kabul etti.

The region for your payment method and your Windows region don't match. The simplest way to fix it is to use a payment method from your Windows region. Or, change your Windows region. Go to Settings > Time & language > Region & Language. Note: If you change your Windows region, your previous digital purchases may not work.

Bu hata cıkıyor ne yaparsam yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 19 Eylül 2016; 23:07:59 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.