Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim kadromda La Liga. Benzer oyuncularımız var. Gaitan öneririm sol için. Ayrıca orta saha önemli bu sistemde. Çünkü kondisyon sorunu oluyor. En az 6 tane ortasa gerekiyor. Andre Gomez alabilirsin. Wass hücuma yönelik alabilirsin.

Oblak(Terstegen)
    Juanfran(Demarcos)-Varane(Mangala)-Gimenez(Savic)-Tremoulinas(Gaya)
    Koke(Gabi)-A.Gomez(Saul)-Arda(Wass)
    Williams(C.Vela)-Bakambu(Pato,Tevez,Ben Yedder) -Gaitan(Carrasco)

Bu da benim kadrom.
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam ama ben iki takım yapma taraftarıyım.ilki laliga ikincisi seria a şuan için. Olan oyuncuların üstüne coins yapıp daha iyisini alıyorum.bir sonraki hedefim navası satıp oblakı almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc ve ps4 arasınds oynanış açısından bir fark var mı?

• Normalde pesciydim. Ps4 yanında fifa 17 geldi zorunlu olarak. Önce bir denedim, fakat beğenemedim. Sonra pes 17 ile takas etmeyi düşünürken, o arada biraz daha ultimate team oynamaya devam ettiğimde yavaş yavaş beğenmeye başladığımı farkettim. Şuan ultimate team ile devam ediyorum bakalım. :)
  • Geçen gün makinemde yeni nesil diğer fifalwrdan çektiğim görüntülere baktım.Fifa 17 açık ara en kötü grafiklere ve aydınlatmaya sahip oyun.Sanırım prodaki farkı belirgin kılmak için böyle bir şey yaptılar.Merakla pro halini bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar RUS PSNden oyunu almıştım TR hesabımdan oyuna girmek istedim izin vermiyordu ana hesabım olarak RUS PSN etkinleştir dedim ve şuan eski profilim silindi şaka mı bu ya?Şuan oyun en başına döndü ciddi olamaz böyle birşey ya.Şuan hesabım tamamen gitti mi?
  • arkadaşımla online dostluk maçı yapmak istiyoruz. online dostluk maçları bölümünde 1 arkadaş online olarak görünüyor. davet ediyorum, arkadaş daveti kabul ettikten bir müddet sonra benim ekranda "rakibin maçtan ayrıldı", arkadaşın ekranda "rakibinizle olan bağlantı koptu" ibaresi çıkıyor. o beni davet ettiğinde de aynısı oluyor. çözüm önerisi olan var mıdır?
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Ara sıra bu oluyor.

Birde menüde
    En son arkadaşınla
    Başka birileriyle 2*2 maç yaptıysan
    En son menüde o seçili oluyor.
    İkinizde bunu değiştirmeniz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: profesör_x

Ara sıra bu oluyor.

Birde menüde
    En son arkadaşınla
    Başka birileriyle 2*2 maç yaptıysan
    En son menüde o seçili oluyor.
    İkinizde bunu değiştirmeniz lazım

aynı takımda oynayabiliyoruz birlikte online sezonlar bölümünde ama online dostluk maçları bölümünde karşılıklı oynayamıyoruz. Başka birileriyle de maç yapmadık. Save dosyasını silince düzeldiğini bildirenler olmuş ama o da çözüm olmadı bizde. akşam tekrar deneyeceğiz.
    Yani dediğim gibi
    2 3 kez bizede oldu.

Bi baktık menüde
    2*2 maç yaptığımız menü seçiliydi.

Birde ara,sıra ea bunu yapıyor.
    Çözemediler bir türlü.

• profesör_x kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ilginiz için, umarım çözeriz biz de.
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    herkese göre değişir ama bana göre fiyat - performans a göre en iyi tercih italya kadrosu
  • 10 yıl pesciydim fakat 2014de fifaya geçtim ultimate team kesinlikle efsane. Pes2013 ile jubilemi yaptım.

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    İki takım da italyadan mı hocam?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    2. kadro sorduğunuzu anlamadım , ben olsam almanya seçerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

2. kadro sorduğunuzu anlamadım , ben olsam almanya seçerdim

Peki almanya 11 iniz nasıl oldurdu

Arkadaşım;
    Ağ ayarları menüsüne girin NAT durumuna bakın açık veya en kötü orta olmalı.

Çok oyunculu test et var o testi yapın; test yapılamadı bilgisi alırsanız.

Bildiğim tek çözüm ikinizinde port açması gerektiği.

• Youtube da FIFA Ultimate Team oynuyorum. Henüz iki bölüm oldu ama desteğinizi bekliyorum forumdaşlarım abone olarak en büyük desteği olursunuz. 500 abone rocket league ve 1000 abonede çekiliş yapıp gta veya fifa hediye etcem:) İyi seyirlerhttps://youtu.be/DQQVpkIGVFI

• quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar,Online Seasons'da, pekde fazla kimsenin tercih etmediği,4 yıldızlı, forvetleri bizim Aboubakar gibi sakar kazım olmayan bir kaç takım istiyorum sizden?

Dortmund yanılmıyorsam 4 yıldızlı. 4 yıldızlı takımlar arasında tercih ediliyor baya.
  • Arkadaşlar merhaba, Oyunu geçen Cuma günü satın aldım, 40 GB küsür olarak indirmem(Hız 1 mb) 3 gün kadar sürdü(Devletin hız düşürmesi bana denk geldi) Oyunu adam akıllı 2 gündür oynuyorum, online sezon ve fut olarak yaklaşık 7-8 maç yapabildim. Fifa 99 dan beri tüm serilerini(pc ve ps4) oynayan birisi olarak şuana kadar yapılan en iyi fifa oyun diyebilirim. İlk bakışta dikkatimi çeken FİFA 16 da l1 tuşu ile adam kaçırma olayını FİFA 17 otomatik yapmış siz pas verdiğiniz anda pası veren adam boşa kaçıyor buda rakip sahaya gitmekte işimizi kolaylaştırıyor. Bu sayede Tika taka yapma olayı da kolaylaşmış. Ayrıca şuana kadar oynadığım kadarıyla lag'a rastlamadım. Tek değişmeyen durum araplar , bu adamlardan kurtulmanın bir yolu olmalı. İlk kez birini de 6 gol attım, daha offline kariyer ve yolculukta oynamayamadım ama oyuna harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 9 Kasım 2016; 10:10:0 >

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.