Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HimuKenshi

beyler şimdi fifa 17'yi dün psnden satın aldım ancak oyunun bi kısmını indirdi,devamını oyuna girince indiriyor sanırım ama anlamadığım oyunun açık olup menüde beklemesi mi lazım indirmeyi tamamlaması için ?

Yaklasık 10 gb ındırdıkten sonra sana fıfa 17 takılman dost macları yapabılmen ıcın oyunu calıstırmana ızın verıyor bu sure ıcerısınde ıster oyna dıyor o sırada oyunu ındırıyor.
    menude tutup tutmaman cok onemlı degıl
    bılgılendırme bolumunde oyunun ne kadarını ındırdıgı gozukuyor.
    sanırım 40 kusur gb ındırıyor toplamda.
  • Hafta sonu liginde kac galibiyetiniz var arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda 40 mac bitti 19 galibiyette kaldik gecen sefer 16 idi biraz gelisme var :)

• Ben 25 maç yapıyorum 40 maç nasıl oldu yahu

• rogersin R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben rus psn.den aldım. Black friday de tahminimce bu rakamlarda indirim olur, belki İngiltere psn de bir miktar aşağısı olabilir.
  • Beyler şaka gibi ya lig açıyorum adamlar yorulmuyo ya. 30 maç oyna 30unda da turp gibi bu ne saçma şey ya

• YETERRRRRRRRRRRRRRRR.Allah belanizi versin kirdim sonunda CD'yi !!! aldiginiz paralar haram oslun. FIFA nin en rezil en kotu oyunu. YA HER SUT DEFANSA CARPAR MI ?? 10 suttan 9'u DEFANSA CARPIYOR YETERRRRR
  • waynei kullanıcısına yanıt
    CD yi kıracak kadar neye sinirlendin? Tekrar gidip alma cd yi bari alamayan birine verseydin

• waynei kullanıcısına yanıt
    Onun doluyken sut cekme sen de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultimate team moduyla ilgili tüyolar tavsiyeler veren takip ettiğiniz youtube kanalı veya blog var mıdır arkadaşlar? haftasonu başladım. fena oynamam futbol oyunlarını. haftasonu 7 maçta 5 galibiyet aldım. eğlendim baya devam etmek istiyorum fakat kadro kurma, transfer gibi konulardaki incelikleri öğrenmek istiyorum. mesela bir paket açtım. laudrup, vitor baia, robert pires çıktı. 5 maçtan sonra sözleşmeleri bitti rezervlere gönderdim onları. sözleşme uzatma paketi uygulamaya çalışıyorum "bu öğe bu oyuncuya uygulanamaz" gibi bir ibare çıkıyor.
  • Arkadaşlar,Online Seasons'da, pekde fazla kimsenin tercih etmediği,4 yıldızlı, forvetleri bizim Aboubakar gibi sakar kazım olmayan bir kaç takım istiyorum sizden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDemirbas14

Beyler şaka gibi ya lig açıyorum adamlar yorulmuyo ya. 30 maç oyna 30unda da turp gibi bu ne saçma şey ya

Nasıl yani ?
    birincisi kaçar dakkadan oynuyorsun maçları ?
    ikincisi maç içerisinde zaten yoruluyorlar ki arada kupa maçı yada avrupa kupası maçı varsa oyuncu zaten tam performansla çıkamıyor maçalara nispeten yorgun oluyor ve barı tükenme noktasına geliyor.
    üçüncüsü haftada bir maç yaparsan oyuncu sakatlanmadığı sürece yorulmaması gayet normaldir gerçektede olay budur.
    eğer bunlara rağmen oyuncuların barları sende tamsa her maçta, ayarlarla alakalı yanlış bir şey yapmış olman gerek yada devresi 4 dakkadan filan oynuyorsundur o zaman hiç yorulmazlar doğal olarak...
  • deren05 D kullanıcısına yanıt
    Başakşehir

• Ea ve Konami seneye birleşme kararı almış.
    Nası bi futbol çıkacak bakalım.
    Hayırlısı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoli8484

Ea ve Konami seneye birleşme kararı almış.
    Hayırlısı..

troll?
  • quote:

Hayırlısı..

Kardes selam , hayirdir ??

• quote:

Hayırlısı..

tabi tabi..
  • İyi akşamlar arkadaşlar Black fridayde fifa 17 tahmininizce ne kadar olur? Şuan storeda 188civarı.Şuan mı almak yoksa bf yi mi beklemek daha mantıklı?

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    online da deplasmana gidersen o stadın kalesi filesi geçerli olur. Kendi sahandaki maçlarda bak kalene. Topu da "rastgele" seçerseniz rakibin topu görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrollSever

quote:

Hayırlısı..

Kardes selam , hayirdir ??

bu veledi zamanında blocklamıştım. alıntıladığın için bende gördüm mesajı. vatana hayırlı olsunda boşver kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.