Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başkan ps storedan 2 hak alabiliyormuyuz peki,varmı bilgin yada bilgisi olan varmı bu konuyla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

yeni zelanda psn'den indiriyorum şu an ben.

86 kere yazmışsın sayfa atlatmışsın bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Demoyu oynayan arkadaşlar fifa 15'den güzel mi bunu söyleyin yeter bana.

fifa 15 güzelmiydi sence?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

quote:

yeni zelanda psn'den indiriyorum şu an ben.

86 kere yazmışsın sayfa atlatmışsın bravo

siteden kaynaklı olduğunu anlayamamak

seninle tartışmayacağım Fenerbahçeli

• Kesinlikle değildi ondan sordum zaten ama el mahkum oynadık isteklerimizi karşılamaya yakın bi o vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birtanelka

başkan ps storedan 2 hak alabiliyormuyuz peki,varmı bilgin yada bilgisi olan varmı bu konuyla ilgili

Aldığın oyunu 2 makinaya yüklebiliyorsun dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Kesinlikle değildi ondan sordum zaten ama el mahkum oynadık isteklerimizi karşılamaya yakın bi o vardı.

aynen malesef pes artık eskisi gibi değil, mecburen çakal Ea nin oyununa kaldık.

• Demoyu oynadım bugün hem cpuya karşı hem arkadaşla. Oyunun 15 ile alakası yok kesinlikle. 15'i seven birisi bu oyunu sevemez bence. Hiç alakası yok ve gerçekten daha dengeli ve adaletli bir oyun olmuş. Alışmak lazım tabi gerçekten kolay değil öyle pozisyona girmek, pasa bastım ben diyip isabetli pas atmak. Çimler falan hoşuma gitmedi sanırım demo diye öyle olduğunu düşünüyorum. Açıkçası ben beğendim oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert4190

Hocam oyun genel anlamda Fifa 15 ile birlikte gelen özelliklere dokunulmadan bir tık daha gelişmiş gibi anladım, bilmiyorum ne kadar dogru ama en azından gerileme yok diye tahmin ediyorum..

Oynanıs acısından da Fifa 15'e göre daha keyif verecegini umuyorum inş.. Full surumde 1 güncelleme ile oyunu hızlandırmazlar..

Benim daha demoyu indirme firsatim olmadi, Merakımdan soruyorum 2'li mucadelelerde kolun titreyecegi, Dinamik hava sartlarinin olacagi yönünde haberler vardi.. Bu konuda da bilgilendirirseniz kendi adıma sevinirim..

2'incisi Demo'da kac stad var ve Fifa 15 ile birlikte taraftarlara gelen (poznan sevinci) gibi yeni özellikler var mı..? Ya da denk geldiniz mi?

rakiple kafaya çıkıp kafayı vurursan kol titriyor 2-3 kere şahit oldum buda güzel bi his vurup vurmadığını hissediyorsun bire bir

• pesin demosu iğrenç ya. atağa çıkarken normal ileri çaprazımdaki adama pas veriyorum, geri çapraza atıyor. kaleye şut çekiyorum ne ara top kaleye gitti filelerle buluştu anlaşılmıyor. oyunu hissedemiyorsun. yıllardır diyorum fifayı hissederek düşünerek, planlayarak, oynayabiliyorsun fakat peste öyle değil dan dun bi strateji falan yok.
  • Aral'dan helal oyun alın
    Okuyup üflüyorlar, momentum işlemiyor

• demo 4.5 gb indiriyorum bende
  • Memleket psnde ne zaman cikar acaba? Amatorum ben saatleri bilmiyorum

• chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    saolasında,basitçe anlatılan biyer varmı,azcık göz gezdirdimde çok karışık,sonradan oyunun detaylarıyla ilgili herhangi bir kısıtlama olmaz dimi
  • quote:

yeni zelanda psn store'unda mevcut. ben ordan indiriyorum şu an

Bi kere daha yazda 100 olsun!!

• Vustic kullanıcısına yanıt
    gece 2 demişti bir arkadaş ama onunki de bir tahmin sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

quote:

yeni zelanda psn store'unda mevcut. ben ordan indiriyorum şu an

Bi kere daha yazda 100 olsun!!

forumda sıkıntı var. kafa şişirme
  • arkadaşlar rica edicem şu malum şahsı alıntılamayın, diğer sayfa full bu adamla dolu. bırakın kendi kendine yazsın gitsin. bu arada demoyu denedim oyun baya baya fifa 15 gibi. paslar hızlı oyuncular, şutlar ve savunma farklı geldi bana. ayrıca şimdilik orta kada gole rastlamadım hiç. alternatifi olmadığından şimdilik en iyisi bu.
  • 8 saat ney layn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Memleket psnde ne zaman cikar acaba? Amatorum ben saatleri bilmiyorum

tr psn store çarşamba öğleden sonra güncelleniyor normalde, ama fifanın demosu geldi diye güncelleme tarihinde değişiklik yaparlar mı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.