Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • twitch de birsürü yayın var pack açıyor millet nereden indirmiş bunlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

bırakın bu zırvaları kardeşim limitli harçlığıyla 1500 liralık alet alabilen biri 3-5 kuruş fazla verip garantili helal oyununu alır araldan

sayın hocam sizi yakalamışken sorayım babam isveçli annem ingiliz ben türküm ailecek brezilyada yaşıyoruz. bu durumda brezilyada yaşadığım için araldan almam haram olur, brezilya sitesinden alsam türküm gene haram. isveçten alsam brezilyada yaşıyorum. ingiltereden alsam türküm. buga girdik hocam el atarsanız sevinirim böyle giderse oyunu alamayacağım.
  • Grafikler aynı ama oynanış farklı. Ben world cup 2010'dan bu yana bu kadar tatlı bir oyun oynamamıştım. Oyun hızı baya düşmüş 15'ten çok daha ağır ve oturaklı, hareket dinamikleri 15'e göre 3-4 misli daha dengeli. Top kontrolünden tut paslara kadar farklı bir his var. Yeni gol çeşitleri var, hatrı sayılır sayıda yeni animasyon var, yeni kaleci kurtarışları var, top fiziğide baya farklı. Hızlı oyuncuların doğal olarak bir farkı var fakat söylendiği gibi pace'in başlı başına üstünlüğü baya azalmış. Paslarrın isabet oranlarında hafif düşüş var. özellikle sırtı dönük atılan pasların %100 isabetle gitme durumuda biraz değişmiş. Online ve momentum ile oyun neye döner bilmiyorum ama şu hali ile şahane.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Buraya word cup 2010 dan bu yana bu kadar tatlı bir oyun oynamamıstım yazdın ya.. Bu oyun olmustur hocam.. olay bitmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: birtanelka

saolasında,basitçe anlatılan biyer varmı,azcık göz gezdirdimde çok karışık,sonradan oyunun detaylarıyla ilgili herhangi bir kısıtlama olmaz dimi

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88802846&p=1#88802846
    Buyur dostum bu başlıkta hersey en sade dille anlatılıyor. Kafana takılan soru olursa "I-C-O" nickli arkadaşımıza istediğin soruyu sorabilirsin hiç sıkılmadan her soruyu yanitlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    deneme şansım olmadı ama yuregime su serptin ustad
  • Sutlar,ikili mucadeleler,top kontrolleri ve oyun hizi daha iyi olmus kesinlikle. Grafiksel degisim cok yok ama isiklandirma ve futbolcu grafikleri daha iyi.
    Kornerden gelisine mermi gibi bi gol attim top fizigi kendini gosterdi. Kornerden deneme yapin dikkatinizi cekecektir.
    Bu arada yukarda arkadasin dedigi gibi demo ve full surum genelde farkliliklar gosteriyor. Umarim demodaki oynanis degismez bu haliyle baya zevkli cunku.

• 6 saatdan beri demoyu inmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Grafikler aynı ama oynanış farklı. Ben world cup 2010'dan bu yana bu kadar tatlı bir oyun oynamamıştım. Oyun hızı baya düşmüş 15'ten çok daha ağır ve oturaklı, hareket dinamikleri 15'e göre 3-4 misli daha dengeli. Top kontrolünden tut paslara kadar farklı bir his var. Yeni gol çeşitleri var, hatrı sayılır sayıda yeni animasyon var, yeni kaleci kurtarışları var, top fiziğide baya farklı. Hızlı oyuncuların doğal olarak bir farkı var fakat söylendiği gibi pace'in başlı başına üstünlüğü baya azalmış. Paslarrın isabet oranlarında hafif düşüş var. özellikle sırtı dönük atılan pasların %100 isabetle gitme durumuda biraz değişmiş. Online ve momentum ile oyun neye döner bilmiyorum ama şu hali ile şahane.

Ciddiyse internete lanet okuyorum 6 saat diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

bırakın bu zırvaları kardeşim limitli harçlığıyla 1500 liralık alet alabilen biri 3-5 kuruş fazla verip garantili helal oyununu alır araldan

sayın hocam sizi yakalamışken sorayım babam isveçli annem ingiliz ben türküm ailecek brezilyada yaşıyoruz. bu durumda brezilyada yaşadığım için araldan almam haram olur, brezilya sitesinden alsam türküm gene haram. isveçten alsam brezilyada yaşıyorum. ingiltereden alsam türküm. buga girdik hocam el atarsanız sevinirim böyle giderse oyunu alamayacağım.

araldan alma da nereden alırsana al heçkırsın
  • Grafikler aynı ama oynanış farklı. Ben world cup 2010'dan bu yana bu kadar tatlı bir oyun oynamamıştım. Oyun hızı baya düşmüş 15'ten çok daha ağır ve oturaklı, hareket dinamikleri 15'e göre 3-4 misli daha dengeli. Top kontrolünden tut paslara kadar farklı bir his var. Yeni gol çeşitleri var, hatrı sayılır sayıda yeni animasyon var, yeni kaleci kurtarışları var, top fiziğide baya farklı. Hızlı oyuncuların doğal olarak bir farkı var fakat söylendiği gibi pace'in başlı başına üstünlüğü baya azalmış. Paslarrın isabet oranlarında hafif düşüş var. özellikle sırtı dönük atılan pasların %100 isabetle gitme durumuda biraz değişmiş. Online ve momentum ile oyun neye döner bilmiyorum ama şu hali ile şahane.

• Oynanışta bariz değişiklik var, r2+pas oyuna farklı bir hava katsa da normal pasın hızı olduğundan yavaş hale gelmiş sanki, atağa çıkmadan önce ciddi ciddi düşünmek lazım, ani top kayıpları ile kontra yememek elde değil. Momentum yine olacaktır haliyle, oynayışa da yine müdahale ederlerse sinirli anlar yine bizi bekliyor olacaktır.

• Demodaki mac suresi kac dakika arkadaslar ?

• olum Türkçe lan
  • Grafikler değişmemiş diyen arkadaşlar sanırım nesilden nesile grafik değiştikçe farkediyorlar. Yakin cekimde güneşin isiklandirmalari baya baya değişmiş ve çok tatlı olmuş. Onun dışında bence 10 numara olmuş cok oturakli ve fifa 15 ten kesinlikle yavaş. Ayrica fifa 15 te sutlar hicbir zaman mermi gibi gitmezdi bunda oturdumu ayağa gidiyor. Bu arada filelerd edegismis cok güzel dalgalaniyor. Orta tusuna 2 3 kere basincada muz orta yapıyor. Aa sorunu var baya demo diyedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

yeni zelanda psn'den indiriyorum şu an ben.

86 kere yazmışsın sayfa atlatmışsın bravo

siteden kaynaklı olduğunu anlayamamak

seninle tartışmayacağım Fenerbahçeli

Tartisma degil ayipsin.

Bi sayfa seni gordum sade

• Bayan futbolu nereden çıktı derken sanki apayrı bir oyun hissi veriyor ve baya zevkli. Genel olarak fifa 15 in grafik ve animasyonlarla yenilenmis hali gibi geldi bana. Yinede fifada ingiltere liginin zevki bir başka oluyor. Full sürümü beklemeden yorum yapmak aceleci kararlara neden olur

• Ben de koydum indirmeye yeni zelanda'dan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun Türkçesi nasıl? PES'e Türkçe ilk geldiğinde yarım yamalakdı, bunda öyle değildir umarım

• Fifa15in o hızına o kadar alışmışız ki özlediğimiz fifayı unutur hale gelmişiz. Alışmak zor olacak. Özellikler pas olayı zorlaşmış. Top ayağına geldiğinde hemen çıkartamıyorsun. Gerçek hayattaki top kontrol önem kazanmış. Yardıra yardıra fifada maç kazanan arkadaşlara geçmiş olsun. Division 3 üstüne çıkmazlar. Hak etmedikleri halde her maçı yardırarak kazanan arkadaşlar üzgünüm. Taktik ve pas oyunu geri döndü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.