Şimdi Ara

FİFA 15 HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
6
Favori
10.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o sitede benim intel grafik kartını görüyor. O yuzdende sistem yetersiz diyo ekran kartından dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Hocam benimki ingilizce
    Vertical Sync kısmında uyarlamalı diye bir şey yok. Nasıl çevirmişlerse artık türkçeye.
    On mu yapcaz yoksa use 3d settings mi seçeyim ?

tamam hocam doğru seçenek ben yazmayı unutmuşum türkce olduğu için VERTİCAL SYNC bunu uyarlamı yapmak lazım - en alttaki 3lü ara belleklemeyi de acık yapınız

hatta ayarlarda en alta inip ss atınız isterseniz TÜRKÇE denetim masasında 3lü arabellekleme en alt sekmede - İngilizcesinde de farklı olcagını sanmıyorum , kolay gelsın

Hocam sagol ingilizcem var benim zaten.
    Sadece benimki gtx 660m. Bizim kontrol menüsü farklı sanırsam cok az secenek var. Normalde de kasmıyordu smdi trippe bufferingi actım. Daha da düzelir herhalde.

• Yeterli değil mi acaba sanırım ekran kartı yetersiz

NVIDIA GeForce GT 630
    Intel Core 2quad Q8400 2.66GHZ
    4 gb ram
    Gigabyte-EP41-UD3L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 26 Eylül 2014; 17:53:06 >
  • quote:

çoğunluk playstoreden aldı sanırım bende dahil-

ancak çok ciddi bir sorunumuz var oyun unranked match yok fifa 14 teki gibi istediğimiz online oyuncularla maç atamıyoruz . ZATEN ULTİMATEAM bence saçmalık hıc zevkli degıl - sadece seasons oynamkta sıkıyor

bende diyorum niye arkadaş listesi gözükmüyor sağ üstte
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    hocam estağfirullah yanlış anlaşılmak istemem- ben İngilizce denetim masası kullanmadığım için yanlış yönlendirmekten çekindim

zaten bu izlediğimiz yol kasma için değil yani kasma donanımlık bir sorundur-

Bu çözüm oyundaki akıcılığı artırıyor ve sizin klavyenize ve ya kontrolcünüze verdiğiniz tepkileri tam anında algılıyor- bu sayede geç tepkinin önüne geçiliyor ve konsollar ile ( ben ps4 te bizzat denedim ) aynı rahatlık ve akıcılığa ulaşılıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 26 Eylül 2014; 17:19:12 >
  • quote:

hocam estağfirullah yanlış anlaşılmak istemem- ben İngilizce denetim masası kullanmadığım için yanlış yönlendirmekten çekindim

Bu çözüm oyundaki akıcılığı artırıyor ve sizin klavyenize ve ya kontrolcünüze verdiğiniz tepkileri tam anında algılıyor- bu sayede geç tepkinin önüne geçiliyor ve konsollar ile ( ben ps4 te bizzat denedim ) aynı rahatlık ve akıcılığa ulaşılıyor .
    headseti olan arkadaşlar var ise ben birazdan oyuna geçeceğim akıcılığı denemek isteyen ve maç etmek isteyen arkdaşlar eklesinler lütfen

orgin : Schiz0phrene_TR
  • quote:

Sağolasın dostum yaptım bakalım. Maç atınca bakarım akıcılıgına :)

İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majikat

sistemim şu
    Operating System
    Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
    CPU
    Intel Core i5 3210M @ 2.50GHz 64 °C
    Ivy Bridge 22nm Technology
    RAM
    6,00GB Dual-Channel DDR3 @ 798MHz (11-11-11-28)
    Motherboard
    LENOVO Lenovo (CPU Socket - U3E1) 67 °C
    Graphics
    Generic PnP Monitor (1366x768@60Hz)
    Intel HD Graphics 4000 (Lenovo)
    2047MB NVIDIA GeForce GT 630M (Lenovo) 56 °C

Bu halde kasması normal mi? daha bir maçı bitiremedim :(

Minimum istenen GPU NVIDIA GTX 650 seninki daha alt model olan 630m o yüzden kasıyordur.
  • quote:

kardeşim sistem özelliklerini paylaşırmısın?

intel i5 islemci
    6 gb ram
    nvidia gt 540m ekran karti.dirctx 11 destekli

oyunu ilk acarken netframework hatasi gibi birsey veriyordu.onu hallettim ama oyunu acip menuye gelince oyun acayip kasiliyor.islemci %90larda geziniyor.en dusuk ayarlar en yuksek ayarlar hepsinde de ayni. yani low ve hight arasinda hicbir tepki farki yok
  • quote:

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar FİFA 15 TE HANTALLIĞI SİZE ANLATACAÜIM ŞU YOLLARI İZLEYEREK GİDEREBİLİRSİNİZ VE EKRANDA YATAY ÇİZGİLER OLMAYACAKTIR .

NOT: BU AYARLARI YAPMADAN OYUN SİZİN HARAKETLERİNİZE GEÇ TEPKİ VERECEKTİR ÖZELLİKLE ONLİNE MODLARDA HAKİMİYETİNİZ ARTACAK VE PS4 TEKİ AKICILIĞA SAHİP OLACAKSINIZ.

NOT2 : BU ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR . OYUNU FULL SCREENDE DEĞİL - WİNDOWED MODUNDA AÇINIZ VE OYUNA GİRİNCE ALT + ENTER YAPINIZ

1. ADIM : İLK ÖNCE OYUNU EXESİNİ AÇIYORUZ VE NO FPS LİMİT İ SEÇİYORUZ

2. ADIM : NVİDİA DENETİM MASASINI AÇIYORUZ. 3D AYARLARININ YÖNETİLMESİ SEKMESİNE TIKLIYORUZ VE EKLE SEKMESİNDEN FİFA 15 LAUNCHERİ VE EA SPORTS 15 İ SEÇİYORUZ.

3. ADIM : EKLEDİĞİMİZ 2 EXE YİDE ŞU ŞEKİLDE AYARLIYORUZ :

a- DÜŞEY SENKRONİZASYON SEKMESİNİ UYARLAMALI YAPIYORUZ

b. EN ALTTA BULUNAN 3 LÜ ARA BELLEKLEMEYİ AÇIK YAPIYORUZ

c. UYGULA SEKMESİ İLE ONAYLIYORUZ

. HER 2 SECTİĞİMİZ OYUN EXELERİ İÇİN BUNU YAPIYORUZ VE OYUNA GİRİP GERÇEKTE NE KADAR İYİ FİFA OYNADINIZIN FARKINA VARIYORSUNUZ - VE HAZ ALIYORUSUNUZ.

İŞLEMLER ÇOK KOLAY 1 DAKİKANIZI ALMAYACAK . RESİMLERLEDE ÖRNEKLEMEYE ÇALIŞTIM

HERKESE İYİ OYUNLAR - KOLAY GELSİN
     FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ ) FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ ) FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ ) FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ )

Dostum bu sistem yetersiz mi

sanırım ekran kartı yetersiz

NVIDIA GeForce GT 630
    Intel Core 2quad Q8400 2.66GHZ
    4 gb ram
    Gigabyte-EP41-UD3L

• Jiraiya kullanıcısına yanıt
    dostum ekran kartın yetersiz maalesef , oyun en düşük ayarlarda nvidia gt 650 istiyor .
  • quote:

dostum ekran kartın yetersiz maalesef , oyun en düşük ayarlarda nvidia gt 650 istiyor .
    Eline sağlık dostum, teşekkürler , işe yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Eline sağlık dostum, teşekkürler , işe yaradı.

Alıntıları Göster
    Hocam bu oyunun ekrana sığmamasıyla ilgili ne yapabilirz ?
  • catalyst control centerda nereden yapıyoruz yapan yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Hocam bu oyunun ekrana sığmamasıyla ilgili ne yapabilirz ?

Alıntıları Göster
    Hocam benim amd ccc' de çok basit bir görüntü var, ayarlar bu kadar detaylı değil, benim değiştirebildiğim neredeyse hiçbir şey yok, bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • noogard kullanıcısına yanıt
    dostlarım geç cevap yazdımdıgım için kusura bakmayınız , işten yeni geldim . elimden geldiği kadarı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım

pencere modunda açınca alt tuşuna basılı tutup enter tuşunua basınız tam ekran moduna geçer . eğer ki başka bir sorununuz var ise detaylı şekilde yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım .
  • canerap C kullanıcısına yanıt
    nVidia ekran kartı kullandığım için ati cc 'ın ayarlarını bilmiyorum bu konuda yardımcı olamadığım için özür diler.

ancak detaylı şekilde ati cc sslerini paylaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım .
  • quote:

nVidia ekran kartı kullandığım için ati cc 'ın ayarlarını bilmiyorum bu konuda yardımcı olamadığım için özür diler.

ancak detaylı şekilde ati cc sslerini paylaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım .
     FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ )

burada neyi ne yapacagız hocam cc bu
  • quote:

Estağfurullah hocam o nasıl söz, buyurun resmi paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: noogard

burada neyi ne yapacagız hocam cc bu

hocam kırmızı olarak işaretlediğim sekmeleri

üsteki dikey yenileme kapalı kalsın

altaki 3lü ara bellekleme açık yapın

OYUNU 60 FPSYE KİTLİ ŞEKİLDE AÇIN : PENCERE MODUNA OYUNA GİRİNCE ALT + ENTER YAPINIZ EKRANI KAPLASIN

canerap @ KARDEŞİM AYNI OLAYI sizde yapınız kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.