Şimdi Ara

FİFA 15 HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
6
Favori
10.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu arada 3-4 maç yaptım UT'de evde kendi hesabımla. İlk 2 maçta hemen rakip buldu oynadım güzel güzel. 3. maça girmeden evvel 4x'i Off'a getirdim ve o andan sonra 15 dakika boyunca rakip bulamadı. Buldukları da hep 1 veya 2 latencyli oldu. Tabir-i caizse maç yapamadım ayarı düşürdüm diye. Sonra çıktım, ayarı 4x'e getirdim ve saniyesinde düzgün rakip buldu.

Aklınızda olsun, belki işe yarar diye yazayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Anladım...

Bu arada 3-4 maç yaptım UT'de evde kendi hesabımla. İlk 2 maçta hemen rakip buldu oynadım güzel güzel. 3. maça girmeden evvel 4x'i Off'a getirdim ve o andan sonra 15 dakika boyunca rakip bulamadı. Buldukları da hep 1 veya 2 latencyli oldu. Tabir-i caizse maç yapamadım ayarı düşürdüm diye. Sonra çıktım, ayarı 4x'e getirdim ve saniyesinde düzgün rakip buldu.

Aklınızda olsun, belki işe yarar diye yazayım dedim.

Ayarları tamamen bu konudaki gibi mi yaptın? Yani online durumuna da etkili demek oluyor bu yöntem

Bu arada senin origindeki hesap mı değişti? Bende EvoJK ekli ama onda bitek Fifa 13 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 15 Ekim 2014; 2:35:17 >

• Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Yok, bu konudaki gibi değildi bu olayı yaşadığımda. Default haldeydi nvidia kısmı. Sadece oyunun kendi ayarlarıyla oynadığımda yaşadığım için yazayım istedim.
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    gerci bende kasma veya hantallik yok ama neden full screen degilde windowed acmak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu için teşekkürler, yararlı ve yerinde olmuş. Ben bu oyun için gittim Nvidia GTX 750 Ti ekran kartı aldım, Aoc full hd 23.6 inc ips led monitör aldım
    60 fps kilitleyip high ayarlarda oynuyordum fakat ara videolarda animasyonlarda ve duran top kullanırken sağa sola dönüşlerde titreme kasma mevcuttu. Bu konuyu gördüm uyguladım sorun ortadan kalktı. Oyun içerisinde de akıcı oldu. Fakat ara videolarda bazen görüntüde dalgalanma olmaya başladı oyun esnasında da bazen nadiren titreme. Diğer ayarlarınızı tam olarak paylaşabilir misiniz? yada bu sorunu hangi ayar ile çözebilirim? Teşekkürler.
  • arkadaşlar ben tam olarak sorunu çözdüm , oyun aslında hantal değil

fps kilidini açsanızda kapatsanızda oyun hantal değil ,

HERŞEY XBOX 360 CONTROLLER EMULATOR DEN İDEAL HASSASİYET AYARLARINI YAPMAKLA ALAKALI
    1- siz paylaştığım resimdeki tüm dereceleri en son bar a getirir iseniz şuta az birşey dokununca bile füze gibi gidecektir -
    2-adamlarınız çok hızlı koşacaklar ancak ideal ayarı yapamadığımız için şağ ve sola çok kesin dönecekler ve bir türlü balans tutmayacak .
    3 konsollarda fifa serilerinde tuş hassasiyet ayarı olmadıgı için herkes eşit hassasiyette oynuyor .
    ancak pcde oynarken siz usbden bağladıgınız gibi oynarken - rakip oyuncu gamepedin ayarlarını yükseltiği için sizden daha seri hareket edicektir ve sizin yaptığınız hareketler ve komutlar rakibe göre yavaş kalacaktır .
    4. şu anda deneme yanılma yötemi ile ps4 dualshock 4 hassasiyetlerıni bulmaya çalışıyorum . eğerki o ayarlara yaklaşabilirsem resimleri paylaşacağım .
    5 farkı anlayabilmek için ilk oyunu ps4 te oynayıp sonra pc ye oturun farkı göreceksiniz

edit : BU PAYLAŞTIĞIM AYARLARI GAMEPADİNİZDE UYGULAYIN FARKI GÖRECEKSİNİZ .

2 0 YENİLİYORDUM 5-2 YENDİM

ARTILARI - UZUN ŞUTLARDA ÇOK ETKİLİ
    KOŞARKEN SAĞA VE SOLA KAYMADAN - SAĞ SOL YAPIP ÇALIM ATABİLİYORSUNUZ
    HAVADAN AŞIRTMA PASTA SÜPER
    KALE DIŞINA TAŞMADAN KÖŞELERE NOKTA PLASE VURUŞ
    ADAMLAR SİZİ ÇOK ZOR GEÇİYORLAR - 2 METRE GERİDE BIRAKAMIYORLAR
     FİFA 15  HANTALLIK SORUNU (ÇÖZÜMÜ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 8 Ocak 2015; 23:39:52 >

• Ben bu sorunlara bi çözüm olduğunu pek düşünmüyorum artık. Bizlerde orta ve üst seviye cihazlarda var, bu oyun için sırf sistem toplayanlarda var, herkeste sorun var. Ben dün tüm ayarları kıstım yine olmadı hatta tüm ayarları yükselttim daha iyi oldu. Her özellik her bilgisayara göre değişkenlik gösterebilir. Ben normal oynuyorum 1080p ile sadece duran toplarda sağa sola dönüşler çok akıcı değil.
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Ben Pass Through a bastığım anda Controller 1 yanındaki yeşil kırmızı oluyor.Sizdeki sürümü kullanmama rağmen tuş ayarlarını emulatör ile yapamıyorum.Buttondata daki haliyle kalıyor her seferinde.Ps4 ile pc arasında çok fark var.Oyuncuyla analogta hareket ederken sıkıntı yaşıyorum
  • Düşey senkronizasyon'da uyarlamalı seçeneği yok bende.?
  • S. A
    Dediklerinizi uyguladım gerçekten çok güzel bi akıcılık yakaladım. Ancak bi sorun var oda dalgalanma ve ekranı yatay kesen çizgiler bunu nasıl giderebilirim?
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konu emeğine sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21themaestro 2 kullanıcısına yanıt
    oyun ayarlarından lock to fps limit 60 seçip vsync yi aç sorun geçecektir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.