Şimdi Ara

FIFA 15 Ana Konu -Türkiye Ligi Döndü + 20 EPL Stadyumu- (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
3
Favori
15.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fifa 15 Multiplayer oynamak (friendly maç) için kod gerekiyor mu? Xbox 360 için soruyorum ama heralde One ile aynı uygulama vardır. Bir de Fifa 15 Ultimate Team ile Fifa 15 ile Multiplayer friendly maç yapmak arasında ne fark var?
    Teşekkürler.
  • xbox için liveın varsa oyun için ekstra bir koda gerek yok. ultimate teamde kendi kadronla oynarsın diğerinde normal var olan kadrolarla.

bu arada ea düştü gözümden yaklaşık 24 saattir xbox360da ne transfer yapabiliyorsun ne de maç oynayınca sana coin veriyor. twitterda sürekli düzeltcez diyor ama 24 saati geçti şuan değişen bir şey yok
  • İlk defa EA serverlsrının bu kadar goçtunu görüyorum demek oyuna olan ilgi o kadar fazla ki tahminim 5 Milyon kişiyi sistem kaldırmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uppp yardim beyler fifa 15 oynamak için dashboard update yaptiniz mi kumaşla sil ya da yeniden başlat gibi seçenekler geliyor çözümü bilen varsa bekliyorum yorumlarini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 28 Eylül 2014; 18:28:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 15 de kariyer modun da 1 sezonu bitirdim ikinci sezona başladım yalnız son çıkan güncellemeyi yapmama rağmen halen oyunda en çok dikkatimi çeken hatalar devam etmekte özellikle kafa toplarında oyuncu fark etmeden kim olursa olsun kafa vuruşunu gole çevirmesi çok saçma şahsen kendim ramsey ile attığım kafa golünden sonra sevinemiyorum bile gerçekçilikten uzak olması oyundan soğutuyor insanı.

Birde defans sistemi ve rakibin gücü legendary olmasına rağmen insanı güldürecek cinsten bazen santradan topu alıp içeri girip ya gol atıp yada gollük bir pozisyona girebilmem ve rakibin üzerinize gelirken defans oyuncularının top kapamama olayı da cabası.

Acilen kapsamlı bir güncelleme daha gelmesi gerekiyor şahsen ben demoyu sanki daha oturaklı bir oyun olarak oynamıştım.

Full sürümde bu kadar kötü yönde değişeceğini beklemiyordum
  • Oyunun Ps4 surumu Xbox One surumunden 100.000 civarında daha fazla satmış.

Ancak genel satış oranları a baktığımızda,Xbox 360+Xbox One satışlarının toplamı Ps konsollarını geride bırakıyor.Microsoft,Ps4'u uzun vadede geçmek istiyorsa,360'ı yavaş yavaş kendi haline bırakmalı.

http://www.videogamer.com/ps4/fifa_15/news/fifa_15_sold_100_000_more_copies_on_ps4_than_xbox_one_in_uk_report.html

• PS4:320.000
    XBOX ONE:220.000
    XBOX360:300.000

PS3:150.000

360 a olan ilgi zamanla bittiğinde oyun satışları ONE a dogru kayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 29 Eylül 2014; 15:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Orda sen saka mi yaptin ciddi miydin ben bilemem bir laf soyledin bende sana mac yapalim madem bende senden biseyler ogrenirim yazdim cok iddaali konustugun icin.Sen yensen sende koyabilirsin ortada ayiplik bir durum yok.Eger ayip diyorsan insanlara birsey yazmadan once sonucunu dusuneceksin.

Ben ne iddialı konuştum nede seninle ilgili birşey dedim. Senin kendi kendine alınıp böyle bir kin güttüğünü bilsem hiç oynamazdım. Ben eğlenmek için oynuyorum sidik yarıştırmak için değil. Hayırlı geceler.

ben de tebrik ederim iyi oyuncusun :) 3 maç yaptık birini bile yenemedim.yeniyim bu oyunda daha çok kariyer mod oynuyorum.arada yine oynayalım dostum ben de geliştiririm kendimi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Orda sen saka mi yaptin ciddi miydin ben bilemem bir laf soyledin bende sana mac yapalim madem bende senden biseyler ogrenirim yazdim cok iddaali konustugun icin.Sen yensen sende koyabilirsin ortada ayiplik bir durum yok.Eger ayip diyorsan insanlara birsey yazmadan once sonucunu dusuneceksin.

Ben ne iddialı konuştum nede seninle ilgili birşey dedim. Senin kendi kendine alınıp böyle bir kin güttüğünü bilsem hiç oynamazdım. Ben eğlenmek için oynuyorum sidik yarıştırmak için değil. Hayırlı geceler.

ben de tebrik ederim iyi oyuncusun :) 3 maç yaptık birini bile yenemedim.yeniyim bu oyunda daha çok kariyer mod oynuyorum.arada yine oynayalım dostum ben de geliştiririm kendimi ;)

Kardeş bende teşekkür ederim güzel maçlardı. Maçtan sonra tam teşekkür edecekken başka maça girdik birşey yazamamıştım. Bende kariyer mod oynuyorum , en zevkli mod bence :) Kendini geliştirmek için zorluğu arttır yavaş yavaş. Legendary'de oynayınca gelişmiş sayılırsın zaten. Ne zaman istersen invite yolla oynayalım

• Bi maç yapıcaz elli kere NAT hatası veriyor o kadar oyun oynadım ilk kez bu sorunla karşılaştım iki üç denemeye geliyor ama bunada şükür.

• Çok sıkıntı var EA serverlarında.
  • Sonunda gelebildim. Bi sorum olacak; geçen sene rakibe 3-4 gol atında çıkıyordu oyundan oyun bitiyordu. Coins de alamıyorduk. Az önce bi rakibe karşı aynı şekilde çok gollü öne geçtim. Adam maçı bıraktı hiç oynamadı maç sonuna kadar. Acaba bu sistemde bi değişiklik mi var? Çıktı da oyun mu kapanmadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Sonunda gelebildim. Bi sorum olacak; geçen sene rakibe 3-4 gol atında çıkıyordu oyundan oyun bitiyordu. Coins de alamıyorduk. Az önce bi rakibe karşı aynı şekilde çok gollü öne geçtim. Adam maçı bıraktı hiç oynamadı maç sonuna kadar. Acaba bu sistemde bi değişiklik mi var? Çıktı da oyun mu kapanmadı?

Değişiklik yok kaçan kaçıyor yine

• Deep Rex kullanıcısına yanıt
    Artık öyle değil öndeyseniz ve rakip çıktıysa maçı kazanmış gözüküyorsunuz ve paranızd geliyor. Eğer gerideyseniz bağlantı koparsa coins gelmiyor lost olarak gözüküyor. Önde olduğunuz maçta sizin bağlantınız koparsa sanırım o zaman da lost gözüküyor. 1-2 kere başıma geldi lost gözüküyordu.
  • UT transfer kilidi ne zaman kalkacak bilen var mi?
  • Aynı Xbox üzerinden co-op seasons yapılabiliyormu arkadaşlar bileniniz var mı ?
  • Normal seasons ta guest olarak ikinci kullanıcı ekleme gördüm Ps4 te, denemedim ama o şekilde olması lazım.
  • beyler oyunu bugun oynamaya basladim.
    -Paslar çok seri oluyor bu zevkli adam kacirmalar da kötü olmus
    -Bence şu çok güzel olmuş uçan kafa çok seri atiliyor bu da cesitliligi artiriyor
    - xbox360 ta top toplayicilar yok
    -Ama nedense top balon gibi ayarlarda mi sıkıntı var? Sizlerin yorumlarini merak ediyorum . Xbox 360 cılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 1 Ekim 2014; 1:38:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oynamak isteyenlerle online olarak oynayabiliriz. Ekleyin lütfen: ScalierFive0428
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.