Şimdi Ara

FIFA 14 Next-Gen (PS4 Ana Konu) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
11.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey guzel scan yapilmis nerdeyse fotogerceklik yakalanmis yuzlerde ama arkadaş o kadar donuk ki yuzler mimik diye birsey yok adamlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gol sevinçlerini ve kale ağlarını da düzeltsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 6 Ağustos 2013; 0:41:34 >
  •  FIFA 14 Next-Gen (PS4 Ana Konu)
  • Şimdik biz hem ps3'e hem de ps4'e mi alacaz?

• EA SPORTS FIFA: We will have more news on confirmed leagues for FIFA 14 later in the summer.

• Allahım sana geliyorum
  • Bolumsonucanavari'nda yapılan demo incelemesinde söylendiği gibi ben oyle cok ahim sahim bir farklılık olacağını düşünmüyorum.Ellbette ki grafiksel anlamda farklılık olacaktır ama oyle yepyeni bir oyun tarzında beklemiyorum.Bence esas farklılık FİFA 15'te olacaktır

• Next Gen Gameplay.

• İlk video'da ki adam nasil okadar kotu oynayabilir deli oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

Allahım sana geliyorum

burada harika görünüyor yeni nesil0 fifa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_y_o_g_u_n -- 28 Eylül 2013; 5:01:15 >

• Muhtesem

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_y_o_g_u_n

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

Allahım sana geliyorum

burada harika görünüyor yeni nesil0 fifa :D

benim beklentimmi yüksek bilmiyorum bana ps3'tekinin hd yaması gibi geldi umarım dünya kupası oyunu daha iyi olur

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum,oyun temposu olsun,gerçekçilik olsun ps3 den farkı yok,sadece pas atarkenki bilek haraketleri daha iyi gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Halen gameplay yok arkadaş ayar oldum ya

benim gameplay https://www.facebook.com/photo.php?v=10201299170424372 buyur ps3 fifa 14 den çok daha iyi seviyede mükenmel derecede diyebilirim grafik oynanış paslar ortalar binlerce animasyon tam bir smilasyon oyunu olmuş işte bu be diyeceginiz oyun diyebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bfghytdew36 -- 22 Kasım 2013; 14:02:58 >
  • Ps4u usadan edinen iyi fifaci arkadasimin dedigine gore oyun menuleri cok hizli,grafikler ps3e gore baya net ama oynanabirlikte pek fark hissetmemis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: befuzorro

Ps4u usadan edinen iyi fifaci arkadasimin dedigine gore oyun menuleri cok hizli,grafikler ps3e gore baya net ama oynanabirlikte pek fark hissetmemis

fark olmazmı arada çok fark var arkadasim dogru dürüst pas bile atamıyor orta atamıyorduk adamlar ayakta düramıyordu :) ps3 de savaş alanı gibiydi :)
  • Arkadaşlar izlediğiniz videoları unutun, oynamadan anlayamassınız , ben oynadım ve cinematikleri stadı atmosferi oynanabilirliği bayagı etkilemişler , oyun tamamıyle videolardan farklı , ps4 dualshocku elinize alınca anlarsınız bu dediklerimi o yuzden videolara bakıp da yorum yapmayın lutfen , 55LA660S de fifa14demo oynadım amazondan aldıgım ps4 ile ... elim ayagım brbirine girdi heyecandan , taraftarı kareografisi falan muhteşem , kornerlerde bile cinematik var , oyun zorlasmıs bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaangulcan

Arkadaşlar izlediğiniz videoları unutun, oynamadan anlayamassınız , ben oynadım ve cinematikleri stadı atmosferi oynanabilirliği bayagı etkilemişler , oyun tamamıyle videolardan farklı , ps4 dualshocku elinize alınca anlarsınız bu dediklerimi o yuzden videolara bakıp da yorum yapmayın lutfen , 55LA660S de fifa14demo oynadım amazondan aldıgım ps4 ile ... elim ayagım brbirine girdi heyecandan , taraftarı kareografisi falan muhteşem , kornerlerde bile cinematik var , oyun zorlasmıs bu arada..

Top kontrolleri filan ps3 teki gibi kötü degil dimi

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Derleyip toparlamışlar fark var ps3'den , en guzel ozelliği ise oyuncuya gore değişiyor bu top kontrolu olayı , birebir yapmıslar gerçek oyuncunun kontrolleriyle :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.