Şimdi Ara

FIFA 12 PSN Kardeşliği (Doldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu ben alacağım, katılacak arkadaşlara İş Bankası hesap numarası vereceğim, ne kadar erken yatırılırsa oyunu hemen alıp katılan arkadaşlara PSN ID ile şifrelerini göndereceğim. Başka bir ödeme şekli önermeyiniz.

* Katılan arkadaşlar lütfen ciddi iseniz oyun alımına katılın, ne ben ne diğer katılacak arkadaşlar 1 kişi ücret göndermediği için beklemek istemez.
    * Kişi başı 25 lira yeterli, ATM'den kontrol eder etmez oyunu alıp PM ile arkadaşlara PSN ve şifresini göndereceğim.

Konuyu devamlı güncel tutacağım kardeşlik dolana kadar, yarın en geç öğlene kadar umarım oyunumuzu almış oluruz!

Katılımcılar:

* Danielmarcos
    * Safa34 (4 kişi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMYRN1A -- 25 Ekim 2011; 20:43:08 >

• Ben ve 4 arkadaşım oyunu alacaktık fakat kredi kartı yoktu. İş bankasından nasıl havale yapacağımı açıklarsan halledebiliriz.
  • parayı hemen yatırabilirim bide birbirimizden memnun kalırsak kalıcı bir kardeşlik kurma ihtimalimiz varmı pm atarsanız sevinirim teşekkürler.
  • Ben bu akşam hemen yatıramam ama 4 kişiyi aynı anda yatıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa34 -- 25 Ekim 2011; 20:32:31 >
  • Merhaba arkadaşım
    müsait se hala grup bende katılabilirim 2 haftadır alamıyorum psnden fifayı
    tel 5336083735
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa34

Ben ve 4 arkadaşım oyunu alacaktık fakat kredi kartı yoktu. İş bankasından nasıl havale yapacağımı açıklarsan halledebiliriz.

Tabii kardeşim. Ben size PM ile banka hesap numaramı yollacacağım. Yarın sabah bankaya gidip verdiğim hesap numarasına kişi başı ücreti yollayacaksınız başka birşey yok. Eğer İş Bankası kartınız varsa oradan havalede yapabilirsiniz kolay yani.
  • quote:

Ben bu akşam hemen yatıramam ama 4 kişiyi aynı anda yatıracağım.

Tamam o zaman size yolluyorum Banka hesap numaramı. Grupta dolmuş oldu o zaman, telefon numaramıda vereceğim. Yarın yatırdığınız zaman ararsınız ben kontrol ederim ve oyunu alıp yollarım size PSN ve şifresini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danielmarcos

quote:

Ben ve 4 arkadaşım oyunu alacaktık fakat kredi kartı yoktu. İş bankasından nasıl havale yapacağımı açıklarsan halledebiliriz.

Tabii kardeşim. Ben size PM ile banka hesap numaramı yollacacağım. Yarın sabah bankaya gidip verdiğim hesap numarasına kişi başı ücreti yollayacaksınız başka birşey yok. Eğer İş Bankası kartınız varsa oradan havalede yapabilirsiniz kolay yani.

Yaş 16 kredi kartım yok ve saat 3 gibi okuldan çıkıyorum. Okuldan çıkar çıkmaz bankaya gidebilirim. Herhangi bir bankadan direk olarak havale ücreti olmadan yatırabiliyor muyuz? Direk görevliye gidicem havale yapacağım diyeceğim. Oraya 25x4=100 TL görevliye verdikten sonra hesap numaranı söyleyeceğim. Sonra iş bitecek öyle mi?

Veya ATM'den mi yapacağım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Danielmarcos

quote:

Yaş 16 kredi kartım yok ve saat 3 gibi okuldan çıkıyorum. Okuldan çıkar çıkmaz bankaya gidebilirim. Herhangi bir bankadan direk olarak havale ücreti olmadan yatırabiliyor muyuz? Direk görevliye gidicem havale yapacağım diyeceğim. Oraya 25x4=100 TL görevliye verdikten sonra hesap numaranı söyleyeceğim. Sonra iş bitecek öyle mi?

Veya ATM'den mi yapacağım?

Ek ücret alıyorlarmı ne kadar alıyorlar bilmiyorum. Bankadan vezneden yapabilirsin. PM atıyorum.

• Grup dolmuştur arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.