Şimdi Ara

Fifa 12 Oyuna girmeme sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
28.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu başlıgındada belirtigim gibi fifa 12 de oyuna giriyor fifa 12 yazısı yazıyor ve sonra masa üstüne atıyor bu sorunun çözümünü bilen varmı acaba ekran kartı sürücüsü güncel orginden her işlemi yaptım indirdim ve karşımda bu nu görünce büyük bi hüsran oldu

• bendede aynı sorun var.

XP mi 7 mi
    Origin'den mi indirdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 27 Eylül 2011; 23:57:04 >
  • daha oyun çıkmadı ? Cracklenmiş sürümlerde doğaldır bu tarz şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 28 Eylül 2011; 0:02:11 >
  • Oyun Avrupa için 30 Eylül'de çıkacak sanırım o yüzden olabilir. Maksat Kuzey Amerika'ya erken çıksın.
  • demoda da buna benzer bir sıkıntı vardı. Oyunun desteklediği 2 adet gamepad var. Logitech F510 Type ve Logitech Rumble Pad 2 haricinde bir gamepade sahipseniz bu sorun oluyor. Çözümü oyuna takılı olan gamepadin ismini değiştirmekle ya da gamepad takmadan oynamakla mümkün. Forumda bir arkadaşın çözümünden alıntı yaptım umarım işinize yarar.

Klavyedeki Windows Logosu + R tuşuna basın -> regedit yazıp Enter'layın(veya "çalıştır"a girin ve regedit yazın) -> HKEY_CURRENT_USER->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM-> Buradan joystickinizin adını bulun ve sağdan OEMName->Çift tıklayın ->Oraya tırnaklar olmadan ” Logitech Cordless RumblePad 2 ” yazın ve tamam deyip çıkın.Daha sonra FIFA 12 ayarlarından Üstten 2.sekmeye tıklayıp 2.joystick'i(Rumblepad 2) seçin. Oyun içinden ayarlarınızı yapın. Tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 28 Eylül 2011; 0:27:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

daha oyun çıkmadı ? Cracklenmiş sürümlerde doğaldır bu tarz şeyler.

orginde bagzı işlemlerden sonra oyuna girebiliyoruz cogu kişi oynuyoda

@Intruder evet dostum orginden indirdim windows 7 ultimet kulanıyorum ekran kartım hd 5770 cogu kişi oynuyo biz bakınmakla yetiniyoruz

@slayer983 dedigini uyguluyucam dostum şimdi inş çözüm olur

malesef sonuç olumsuz yinede teşşekürler bu sorunu nasıl çözcez ciden merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görkem XF -- 28 Eylül 2011; 0:26:48 >

• Bahsettiğim çözüm demoda işe yarıyordu tabi ki ama aynı söylenen şeyler. fifa 12 yazısı geliyordu ve masaüstüne atıyordu gamepadi çıkardım hata gitti. alternatif olarak da o çözüm işe yaramıştı gamepadle oynayabiliyordum. Tam sürümün başka dertleri de var sanırım.
  • Proxy ile falan olur diye düşünmüştüm fakat daha basitmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Fifa 12 orjinal alıpta Origin üzrinden henüz indiremiyorsanız, Unreleased yazıyorsa,https://www.ea.com/profile adresine girdikten sonra EA hesabınız ile giriş yapın. Country kısmını United States olarak seçin. Origini kapatıp tekrar açın. Oyunu indirebilirsiniz. :)

• Aynı hata bendede vardı . Bu yöntemle çözDüm

c sürücüsüne belgelerim adlı bir klasör oluşturun.
    sonra C:\Users\kullanıcı adı\Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin.
    üstten konumu seçin.taşıya tıklayın.
    C:\Belgelerim ksasörünü gösterip klasör seçe tıklayın.
    uygula ve tamama tıklayın

• quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Aynı hata bendede vardı . Bu yöntemle çözDüm

sonra C:\Users\kullanıcı adı\Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin.

Sorun çözüldü bunları yapınca çok saol dostum ne ilginç bişey di yahu böyle :S ugraştıgımız şeye bak arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem XF

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Aynı hata bendede vardı . Bu yöntemle çözDüm

Sorun çözüldü bunları yapınca çok saol dostum ne ilginç bişey di yahu böyle :S ugraştıgımız şeye bak arkadaş

Oyun bende 7'de çalışıyordu XP'de çalışmıyordu.
    Sende 7'de çalışmıyordu.

Anlamadım hiç bir şey.
    Evet bende de çalıştı resmen saçmalık :)
    Belgelerimin konumu ile (D: de idi benimki) ne alakası var anlamadım

Şimdi anlaşıldı işte okurken veya belgelerimde config dosyaları yaratırken uyumsuz karakterler yüzünden sorun yaşanıyordu demekki

EK:
    Sanırım çözdüm kullanıcı adınızda Ö,Ü vb. Türkçe bir karakter olduğunda bu sorunu yaratıyor.
    Benim belgelrin konumu D:Önemli Dosyalar idi direkt Ö var içinde ve çalışmadı yine.
    D: Belgeler yaptım çalıştı.
    Küçük ı harfi geçiyorsa bile girmiyor oyuna.
    TÜm karakterler ingilizce olmalı belgelerim yolundaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 28 Eylül 2011; 11:55:46 >

• aynı sorun bendede vardı yiqiter arkadaşımızın dediğini yaptım düzeldi.Kendisine teşekkür ederiz... Belgelerim klasörünün farklı yerde bulunmasından dolayı kaynaklanıyormuş.(not: win 7 kullanıyorum)
  • çok teşekkürler arkadaşım :)
  • bende win xp var arkadaşlar, ama çözemedim :S birisi anlatabilir mi acaba :(
  • oyuna nasıl girdiğini söylermisin bende girmeye çalışıyorum ancak yarın gece girebileceğimi söylüyor ? (oyunu indirdim originden)
  • Yaa arkadaslar bende yazi geliyor ana ekranda ole kaliyor alt +tab yapip tekrar gelince giriyor oyuna bu sorunu cozen varmi ?
  • benim sorunum hala düzelmedi kafayi yicem
  • ** ÇÖZÜLDÜ **

Merhaba!

Oyuna bir türlü girememekteyim. Oyuna girdiğimizde karşımıza çıkan "Profil Setup" ayarlarından sonra oyun "online check" yapıyor ve hemen arkasından " you have entered an incorrect code. please try again " demekte.. :S

Buradan sonra da herhangi bir işlem yapılamıyor, oyunu ctrl+alt+del ile kapatmak zorunda kalıyorum.

Bu da problemin resmi:

NOT: Problem çözülmüştür. Oyunda bu tarz sorunu yaşayan arkadaşlar Origin ID şifrelerini değiştirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrindHouse -- 29 Eylül 2011; 10:49:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GrindHouse

** ÇÖZÜLDÜ **

Merhaba!

Oyuna bir türlü girememekteyim. Oyuna girdiğimizde karşımıza çıkan "Profil Setup" ayarlarından sonra oyun "online check" yapıyor ve hemen arkasından " you have entered an incorrect code. please try again " demekte.. :S

Buradan sonra da herhangi bir işlem yapılamıyor, oyunu ctrl+alt+del ile kapatmak zorunda kalıyorum.

Bu da problemin resmi:

NOT: Problem çözülmüştür. Oyunda bu tarz sorunu yaşayan arkadaşlar Origin ID şifrelerini değiştirsinler.

kardes sorunu nasıl çözdün oyuna girememe sorununu bizede anlatırmısın?

• ya beyler şu crash dumps sorununa bi çare bulun oyuna girmiyor xp kullanıyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.