Şimdi Ara

Fifa 12 Oyuna girmeme sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
28.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bende de var benim sistemim win7 değil win xp, bunun için çözüm var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

ya beyler şu crash dumps sorununa bi çare bulun oyuna girmiyor xp kullanıyorum

çare bulursanız banada yazın bi arkadas bu sorunu çözmüş cevabı aksam atacak çözünce buraya yazarim akşama hacilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: djali01

quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

ya beyler şu crash dumps sorununa bi çare bulun oyuna girmiyor xp kullanıyorum

çare bulursanız banada yazın bi arkadas bu sorunu çözmüş cevabı aksam atacak çözünce buraya yazarim akşama hacilar

çoğu sitede vindows 7 için olanı var çözümün ama xp lazım bulursan yaz sevaba girersin
  • o arkadasta herkesin yzdigi çözüm leri yazmıs yaw
  • quote:

o arkadasta herkesin yzdigi çözüm leri yazmıs yaw

vay anasına arkadaş ya oynayamıcaz fifa falan heralde
  • harbiden ya xp için sorunun cevabı yok mu:(
  • "masaüstündeki belgelerim simgesine sağ tıklayın - özelliklerden taşıya tıklayın " arkadaşlar ben denemedim bu XP için belgeleriminin yolunu değiştirmek benim aklıma yatmıyor- bu işlem çalışıyorsa yazın bizde bilelim en son çare bunu yaparız artık:=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yulsh -- 29 Eylül 2011; 20:00:54 >
  • @djali01

İlk Origin ID şifrem büyük - küçük harf, % - & gibi kombinasyonlar içeriyordu. Sanıyorum ki oyun online check yaparken bu tarz değişik şifreleme sisteminde hata veriyor. Ben de ea.com sitesinden login olup şifremi sadece küçük harf ve rakam kullanarak değiştirdim. Ardından Origin'de login olup oyuna girdim ve sorun kayboldu.. Umarım senin ki de bu yöntemle düzelir.
  • win 7 silip xp kurdum yine olmadı daha napabilirmki?
  • quote:

win 7 silip xp kurdum yine olmadı daha napabilirmki?

xp yi kurarken pc adını türkçe karakterli bi harf yazmadın değil mi?
  • perfect xp di sildim şimdi az once 12 demoyu kurdum demo girio sorunsuz full girmio sacmalık yaw
  • arkadaslar çözdüm sonunda be hicbişeye gerek yok burda yazılanlarin :D

arkadaslar kacgündür orginal fifama giremiodum play yaptıgımda gircek gibi olup girmiodu ve crash dump dosyası olusturodu az once fifa 12 demoyu kurdum ve demoyu kurmadan once icine girip DotNet2Redistributable klasorunun icindeki dotnetfx i kurun sonra directx dosyasina gelin içindeki setup tan onuda kurun ve sonra demoyu kurmaya baslayin kurulum bittigi zaman fifa 12 demoya giriş yapın ve cıkın sonra oyunun full unu silin pc den ve tekrar kurun play yapıp oyuna girin origin olanlar oyunu silip originden tekrar ceksinler dedigim gibi once demoyu kurun sonra üstüne fullu hadi hayırlı olsun
  • quote:

arkadaslar çözdüm sonunda be hicbişeye gerek yok burda yazılanlarin :D

arkadaslar kacgündür orginal fifama giremiodum play yaptıgımda gircek gibi olup girmiodu ve crash dump dosyası olusturodu az once fifa 12 demoyu kurdum ve demoyu kurmadan once icine girip DotNet2Redistributable klasorunun icindeki dotnetfx i kurun sonra directx dosyasina gelin içindeki setup tan onuda kurun ve sonra demoyu kurmaya baslayin kurulum bittigi zaman fifa 12 demoya giriş yapın ve cıkın sonra oyunun full unu silin pc den ve tekrar kurun play yapıp oyuna girin origin olanlar oyunu silip originden tekrar ceksinler dedigim gibi once demoyu kurun sonra üstüne fullu hadi hayırlı olsun

DotNet2Redistributable klasorunun icindeki dotnetfx ve directx kursak demoyu kurmasak olmuyor mu acaba? olmuyorsa fifa12 full nereye kurucağız demonun içine mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yulsh -- 30 Eylül 2011; 1:54:36 >

• hayir demonun icine deil ayri bi yere
  • dotnetfx kurulmuyor şu hatayı veriyor?
     Fifa 12 Oyuna girmeme sorunu

sadece directx kurdum demoyu kurmadım oyun açıldı arkadaşlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yulsh -- 30 Eylül 2011; 13:32:48 >
  • ben buldum ben buldum insan bi teşekkür eder dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Aynı hata bendede vardı . Bu yöntemle çözDüm

c sürücüsüne belgelerim adlı bir klasör oluşturun.
    sonra C:\Users\kullanıcı adı\Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin.
    üstten konumu seçin.taşıya tıklayın.
    C:\Belgelerim ksasörünü gösterip klasör seçe tıklayın.
    uygula ve tamama tıklayın

Bir çok yerde çözüm olarak bu var ama bende işe yaramıyor.
    İlk başlarda girebiliyordum oyuna, oynadım bir kaç gün daha da girmiyor oyuna kafayı yicem
  • halletim ben de kaç gündür cebelleşiyordum çok sağol dostum o belgelerim olayını yaptım artık oynuyorum
  • windows 7 64 bit kullanıyorum oyun açılmıyordu gamepadın ismini değiştirdim düzeldi ancak şimdide fifaconfig e tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum nasıl düzeltirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Aynı hata bendede vardı . Bu yöntemle çözDüm

c sürücüsüne belgelerim adlı bir klasör oluşturun.
    sonra C:\Users\kullanıcı adı\Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin.
    üstten konumu seçin.taşıya tıklayın.
    C:\Belgelerim ksasörünü gösterip klasör seçe tıklayın.
    uygula ve tamama tıklayın

yav ben taşıya falan tıklayamıyorum
    taşı diye bişey çıkmıyo orda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.