Şimdi Ara

Fifa 07 Özel Hareketler ( Süper ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
29.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

dostum çok kolay nasıl yapamazsın o zaman oyuncunun yönü sana baksın we sende sağ ok yukarı ok we sol ok kombinasyonuyla yap ama oyunda en çok flip flap la marsilya dönüşü işe yarıyor ya c. ronaldonun topuk pasını yapabilen war mı?peki kornerden gol atabilen war mı yaaaaaaa

okulda yerel ag üstündden turnuvada sampiyon oldummm 20 den fazla kornerden golüm varr ama penaltılarda zorlanıyorum biraz

• genç süpersin ya aradığım şey buydu çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Neden anlamak istemiyorsunuz bunu o yapmamis

paylasması yeter bole yapmanmı gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LuGaNo_FB

quote:

Arkadaşlar online arkadaşla direk ip den oynuyorum ama bi haraketi yapamıyorum dümdüz geliyor kaleye doğru olduğundan cok hızlı bi şekilde kaleye şut çekiyor ve kaleci nerdeyse %95 bu golü yiyo bu şutu nasıl çekiyo ya şunu bilsem iflahını kescem şunun, yok mu bilen bi tek bunu öğrensem yeter başka haraket istemiyorum
    E+D

E+D derken sutla ikisine bir mi basacagız başka bi anlamı yok heralde şaka değilse tabi :)
    W basican kaleye vardigin zaman D

" W+ D " denememiştim ve birde başka arkadaş da topu açıp c ye basarsan demişti ikinide deneyeyim teşekkürler ilginiz için

Levent

arkadaslar z+d de işe yarıo ama yalnız kaleci ile karşı karşıya %90 gol

• emeğine sağlık
  • Teşekkürler.
  • güzel çalısma eyw saol
  • sağol
  • Ellerine sağlık arkadaşım.
  • bravoben iyi bir fifacıolduğum için biliyodum ama yinede sağol
  • arkadaşlar 07 oyunu intel celeron 1300 128 mb ram bide 8 mb onboardın ekran kartı
    açılırmı bu özellikte bi bilgisayarda
  • q+d aşırma şur çeker, q+s verkaç yapar.aynı pesteki gibi ...
  • arkadaslar z+d fasolu vuruyo
  • eğer frikiktende yardım isterseniz ben burdayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedi41

eğer frikiktende yardım isterseniz ben burdayım

frikigi cözdüm de hala gol normal gol atma sıkıntım var bu z + d filan c + d bi türlü beceremedim olmuyor istedigim gibi bunun bi püf noktası var kesin kaleci ile karsı karsıya olmuyo atamıyorum anlamadım adam topu aldıgı zaman bütün adamları kosuyor benim adamlar afedersiniz eşşek gibi koşan yok numlocktaki taktiklerdendir dedim denemedigim kalmadı baska bi şey var ama ne pratigini bilen varmı ?
  • Çok mükemmel olmuş saol.
    Yalnız anlamadığım bir nokta var ve açıklarsan sevinirim yih_hu.Flip-Flap'ı sadece kanattan aşağı inerken mi yapabiliyoruz.Sağ ok tuşuyla dümdüz giderken nasıl olcak
  • saol saol saol
  • Harbi super bir haraket ben fifa takılmam PES6 takılıırm orda gelin bunların alasını gorun
  • eyvallah kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.