Şimdi Ara

Fifa 07 Özel Hareketler ( Süper ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
29.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=WQUX8GN7ON8
    bu nası yapılıyo şimdi ya en çok merak ettiğim bu diğerlerini yapıyorum
  • bunları bilmem iyi oldu sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

http://www.youtube.com/watch?v=WQUX8GN7ON8
    bu nası yapılıyo şimdi ya en çok merak ettiğim bu diğerlerini yapıyorum

shift+sağ+sol+a her denemede olmuyor pes etme :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

Arkadaşlar online arkadaşla direk ip den oynuyorum ama bi haraketi yapamıyorum dümdüz geliyor kaleye doğru olduğundan cok hızlı bi şekilde kaleye şut çekiyor ve kaleci nerdeyse %95 bu golü yiyo bu şutu nasıl çekiyo ya şunu bilsem iflahını kescem şunun, yok mu bilen bi tek bunu öğrensem yeter başka haraket istemiyorum

dostum o dediğin hareketi sadece top senin sahandayken yapabilirsin.. orta çizgiyi geçmeden önce c ye basarak topu durdur. ardından çok hızlı bi şekilde A + D yap. bu işlem 1 sn bile sürmesin. o derece hızlı yani. ve de füze gibi bir şut rakibini bekliyor..
  • ellerine kollarına yureene + z..ine saalık ^_^
  • Tşk ederim arkadaşla oynarken 2-3 hareket denedim işledi
  • sağol.
  • EMEGE SAYGI FALAN DEMEYIN DAHA ONCE ARADIGIMDA AYNI YAZIYI GORMUSTUM BI SITEDEN GOOGLEDA ILK 20 SONUCUN 3-4 TANESI BUNUN AYNISI NEDEN ALTINA ALINTIDIR DIYE YAZMIYORSUN COK MU ZOR

• bütün hareketleri yapabiliorm paylaşım için tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

quote:

Orjinalden alıntı: jedi41

eğer frikiktende yardım isterseniz ben burdayım

frikigi cözdüm de hala gol normal gol atma sıkıntım var bu z + d filan c + d bi türlü beceremedim olmuyor istedigim gibi bunun bi püf noktası var kesin kaleci ile karsı karsıya olmuyo atamıyorum anlamadım adam topu aldıgı zaman bütün adamları kosuyor benim adamlar afedersiniz eşşek gibi koşan yok numlocktaki taktiklerdendir dedim denemedigim kalmadı baska bi şey var ama ne pratigini bilen varmı ?

z+d topa fasolu vurmuyo yanlıs yazmısım topa plase vuru vede kaleciyle karsı karsıyeyken kaleciyi sasırt mesela bütün defansı gectin bitek kaleci kaldı z+s ye bas (ama hemen)sonra topa vurur gibi yapar ama vurmaz sonra hemen aniden z+d ile istediğin köseye vur plase olarak vurur ve kaleci sasırır

• sandığım kadar boş bir oyun değilmiş demekki FİFA
  • uğraşın ve paylaştığın için teşekkürler.

bu tip hareketlerin pes te yapılması mümkün mü acaba?
  • bazılarını güçlendirmiştik acaba o hareketleri hala yaparlarmı ör. ronaldinho yu güçlendirmiştik adını söylemiyo onu biliyorum acaba hareketlerinde de kesilme oluyomu sadece güçlendirdik diye
  • Cok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdem ÇINAR

Arkadaşlar bu hareketler gamepad'le yapılabilr mi?Bununla ilgili bir bilgi verirseniz sevinirim.

gamepadde shift tuşu yok bundan dolayı yapamıyorsun diye biliyorum. tabi programlanabilen bir gamepadse ayrı mesele...
    bu arada hareketler güzel, hepsini biliyordum daha önceden. david villa hareketi diye tarif edilen hareketi yan yan giderek yapmaktansa ileri giderken yapmak daha mantıklı. birde orda tarifi eksik. yukarı basarken bırakıp sol aşağı sağ yaptıktan sonra tekrar yukarı yapmazsanız hareketi yapmaz. saygılar.
  • ya arkadaşlar ben bu oyunu nasıl indiricemm analamdım daha iki saatir sitede dolaşıyorum ama bulamadım :( yardımcı olursanız sevinirim
  • slm arkadaş lar ya biriniz bana yardıme din çok met ediyonuz bu oyunu hareketleri bende çok severimm ama bu oyunu nerden indiricem bilmiyorum biriniz yardımcı olursanız sevinirim msna dresim bua rakdaşlar
    i-b-r-a-h-i-m-m@hotmail.com bekliyorum sürekli msn deyim lütfen yardıme din:)
  • up eski konu olduğunu biliyorum ama çok yararlı bir topiç olduğu için bunu yapıyorum
  • eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.