Şimdi Ara

Fiesta Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
29.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında konusu açılmıştı ama aramada bulamadım(belki de bir yerde hata yaptım ama herneyse) oyun dün itibariyle ob ye geçti.closed betasını oynamıştım 4 sınıf mevcut grafikleri cartoonish 3d ve meslekler-binekler bulunmakta.sitesiwww.outspark.com

önceden de belirttiğimiz gibi 4 sınıf mevcut
    cleric(priest-healer)
    wizard(mage)
    fighter(warrior)
    archer

her sınıf hakkında gözlemlerine dayanarak bilgi vermek gerekirse

cleric : healer olmasına rağmen hasar kabiliyeti orta seviyede hpsi yüksek ve heal-buff özellikleri bulunduğundan tek başına lvl atlama konusunda bir sorun yaşamıyor.aynı zamanda partilerin aranan karakteri ilerleyen lvllarda
    wizard : element büyüleri kullanıyor.spell damage üstüne kurulu ve hasarı en yüksek karakter.tabi mob keserken arada mesafe olmasına dikkat edin biraz hareketli bir oynayış gerekli
    fighter : bildiğimiz tank.solo lvl atlamak için ideal çift el kılıç,çift el balta ve tek el kılıç + kalkan kullanabiliyoru(çift el kılıç gereksiz bir olay çift el balta daha çok hasar veriyor)
    archer : archerların pek avantajı yok malesef.uzaktan iyi damage için zaten mageler var.ama archerler önceden söylediğim gibi ilerleyen lvllarda güçlendikleri söyleniyor.aynı zamanda yayları çok havalı...

Meslek olarak toplamda 5 meslek var.bunlardan 2 tanesini öğrenebiliyoruz ;
    potion yapma , scroll yapma , taş yapma(enchanting için), yüksek lvl item yapma , düşük lvl item yapma ek olarak mining ve herb gathering(çiçek toplama) mevcut.çiçek toplama için birşey gerekmezken mining için scroll alıp öğrenmek gerekli.yüksek lvl item yapma olayı düşük lvl itemlerin birleştirilmesinden ortaya çıkıyor.düşük lvl item yapma ise yüksek lvl bir itemi kırarak içinden daha düşük lvllarda item çıkartma şeklinde.

ek olarak her lvlda birden fazla quest ve tekrarlanabilir questlerin çokluğu yüzünden hiçbir zaman boş kalmazsınız.ek olarak dinlenmeyi bulamayan arkadaşların "house" tuşuna basmaları yeterli bu sayede dinlenilebiliyor(bir ev beliriyor)

silaha + basma olayı diğer oyunlardaki gibi silahımızı ve npcden aldığımız taşı koyup(hangi npc unuttum aklıma gelince editleyeceğim) işlemi başlatıyoruz.silahlar her + da biraz daha fazla parlıyor.ek olarak bazı yaratıklara extra damage vermemizi sağlayan register scrollar mevcut bunuda lvl 12 questiyle öğreniyoruz.binek olarak bir çok seçenek mevcut paranıza göre.eşek-ejderha vs... tabi ki hızları da parasına göre değişiyor.

Not : boyutu da gayet uygun 600 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 7 Eylül 2010; 5:45:45 >

• ben severim bu taz ooyunları tşk ederim
  • Teşekkürler Elluin
  • yok mu merak eden yahu flyff ve sof gibi oyun tarzında ve daha kaliteli bir oyun bu up!
    bu arada sınıflar :
    cleric : healı mevcut hpsi yüksektir defans ve atakta biraz sorun yaşayabilir ama en sağlam karakterlerden
    fighter(warrior) : atağı ve defansı yüksek çift tek el,great sword(2h) ve 1h + kalkan kullanabilir
    archer : archerler range sayesinde avantaj sağlıyorlar ama pek avantajlarını görmedim ben.oynayanlar yüksek lvllarda aldıkları spellerin iyi olduğunu söylüyor
    mage : kuşkusuz en çok damage ı veren sınıf ama hayatta kalmaya dikkat etmek gerek hpden dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 28 Ağustos 2007; 22:33:21 >
  • sen biraz oyna ben aybaşı gelicem
  • Yok arkadaşım biz genellikle +15 oyunları tercih ediyoruz ... şu grafikleere bak böle bi oyuda oynanırm ya yaşamayın forumu kirletmekten başka bişi değil bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxit

Yok arkadaşım biz genellikle +15 oyunları tercih ediyoruz ... şu grafikleere bak böle bi oyuda oynanırm ya yaşamayın forumu kirletmekten başka bişi değil bu

hala bişey öğrenememişsin demek ki.grafikle yaşın alakası olmadığını wowun grafiklerininde çizgi roman havasında olup 7 milyon kişinin oynadığını öğrenememişsin.(evet 60 yaşındaki adamlarda oynuyor).Eğer senin mantığınla düşünürsek oyunların yarısından fazlasını oynamamamız lazım.Bu iş yaşla alakalı değil o çocukca dediğin şey bir teknik anlatabildim mi? Ayrıca bir oyunu oynamadan bok atma eminim knight ya da sro oynuyorsun.İlk önce gir araştır bi oyunu oynamadan bok atmamayı öğren.Zaten seni zorlada oynatan yok merak eden insanlar var diye koydum senin gibi düşüncesizler için değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 17 Mart 2013; 14:34:57 >

• quote:

Yok arkadaşım biz genellikle +15 oyunları tercih ediyoruz ... şu grafikleere bak böle bi oyuda oynanırm ya yaşamayın forumu kirletmekten başka bişi değil bu

Formu kirletmekten bahsettiğine değinicem biraz.... Burası bir paylaşım alanı,,, ver her türlü oyun/bilgi ve içerik PAYLAŞILIR. Forumda paylaşım içeriği olarak saygı duyduğum birine, daha EDİT tuşunu kullanmayı bilmeyen birinin çamur atması sadece salaklık.

post kasma dürtüsüne gireceğine, yada böyle bi kastın olmasa dahi abudik kubidik saçma sapan şeyler yazacağına, git archlord ta lvl kas. ama bu arada EDİT tuşunu kullanmayıda ihmal etme diğer başlıklara bişiiler yazarken.

Bu senin beğenmediğin, -15 olarak gördüğün oyunun; doğu asya ve amerikada başka isimlerde fakat aynı grafiksel tarzda 100 lerce oyunu ve 1000 lerce +25 oyuncusu var.

Lütfen birşey yazarken,, önce DÜŞÜN,, yoksa kendini göztepe gibi amatör kümede bulucaksın.

Bu lafın anlamını düşün... : its nice to be important,, but more important is to be nice

• quote:

yazık
  • Oyun ilgimi çekti. Fakat job sistemine falan baktım. Çok az seçenek var ve çok olağan karakterler. Oyun hakkında detaylı bi açıklama yaparsan fikir edinebiliriz diye düşünüyorum. Görsellik chibi çizimler oldukça güzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxel -- 29 Ağustos 2007; 16:00:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxel

Oyun ilgimi çekti. Fakar job sistemine falan baktım. Çok az seçenek var ve çok olağan karakterler. Oyun hakkında detaylı bi açıklama yaparsan fikir edinebiliriz diye düşünüyorum. Görsellik chibi çizimler oldukça güzel duruyor.

noxel bende yeni sayılırım cbde oynamıştım ama çok zaman ayıramamıştım.oyun hakkında detaylı açıklama yapmam için belli bir süre zaman ayırmam gerekli onun için istersen pmden mesaj at msn atayım sana.ordan cevaplayabildiğim soruları cevaplarım yakın bir süre içinde de güzel bir rehber hazırlarım .Bu arada home_sweet_chaos desteğin için teşekkürler.anlayışlı insanlar azaldı çevremizde...

edit : ek olarak 5 meslek var scroll yapma ,potion yapma materyal toplama(çiçek,maden gibi) çözmeye çalışıyorum.bineklerde mevcut(eşek,ejderha gibi ancak biraz tuzlu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 29 Ağustos 2007; 16:00:26 >

• bn uçan süpürgede görmüştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bn uçan süpürgede görmüştüm

uçan süpürge görmedim ama tahta at görmüştüm
  • indiriyorum
  • oyundaki ismim yine Elluin eklerseniz haberleşiriz
  • en sevdigim grafik turu en kisa zamanda indirip deniyecegim.paylasim icin saol :)

Edit:yanliz gercekten cok asiri yavas indiriyo oyunu, saniyede 22kb la 7 saat gosteriyor.vala bitmez bu :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fault -- 29 Ağustos 2007; 18:48:02 >
  • Grafikler biraz...
  • 12 oldum tahta at aldım potion yapabiliyorum çiçek böcek topluyorum sardı beni oyun.oyuna giren haberleşsin benle
  • -- ana konu --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 7 Eylül 2010; 5:45:27 >
  • sağol uğraşmışsın yarın saat 2 gibi indirmeye başlıyacağım malesef çünkü kotalat o zaman sıfırlanacakmış oyundan kendi çekmiş olduğun bir kaç ss atarsan sevinriim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.