Şimdi Ara

FİBER ALTYAPI TALEBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim bulunduğum yerde fiber altyapı yok sadece bakır altyapı var mahalle işlek bir yerde fiber altyapı gelebilir mi sizce nasıl talepte bulunabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gelmez
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Neden gelmez?

• umutk830 kullanıcısına yanıt
    VDSL gelebilir, bir kaç kişi bir olup aylarca talep ve şikayette bulunursanız. Bu da %50 ihtimaldir.

• en yakın fiber servisi size kim veriyorsa ör. TT, bağlı olduğun TT müdürlüğüne gidip dilekçe verecen ve gelip keşif yapacaklar ona göre size bir maliyet çıkaracaklar. bu şekilde özel fiber hat çekiliyor.
  • Forumda örnek dilekçeler mevcut. Ben geçen sene tip 7 erişim kabini için dilekçe vermiştim şuanda proje aşamasında. Ödenek falan çıkarsa yapılacakmış. O zamanda VDSL bağlatabilicem. Bağlı bulunduğun il-ilçenin telekom müdürlüğüne dilekçe verip sonucu beklemelisin. Dilekçeye komşularınıda eklersen daha çabuk geri dönüş alabilirsin. Dilekçe verince evrak takip no yu mutlaka öğren ve not al. 2-3 ayda bir gidip cevab gelmişmi diye sorgulat.
  • Dilekçe felan çok uğraştırır ben btkdan yazdım şikayet ettim bide mail attım, şimdi fiber çekiyolar ama benim yan binamda var ondan onayladılar yakında fiber yoksa çekmezler
  • VDSL bulunuyor bayadır var 17 senedir oturuyoruz

• 17 senedir oturuyorum çarşıda falan fiber var benim oturduğum bölgeye gelmesi için napmam gerek?

• oturduğum sokağın heryerine tip7 kabinet koydular. 2 ay olcak. Alt yapı sorgulattığımda bulunduğunuz santralde alt yapı çalışması var diyip göstermiyor. Netspeed kullanıyorum firmayı aradım not düşülmüş ayın 15ine kadar alt yapı çalışması var diye. Daha önce aradığımda da 30 mayısa kadar var demişlerdi. Zamanında telekoma sosyal medyadan yazdığımda çok geniş cevaplar alıyordum. Alt yapı çalışması var 180 gün sürebilir diye.
  • umutk830 kullanıcısına yanıt
    vdslde var diyosunuz vdsl varken getirmezler benim burda vdsl yok sadece adsl vardı şimdi sıfırdan yaparken vdsl kabin koyucaklarına fiber dönüşümü yapıyolar. Demekki daha mantıklı 2 aydır bekliyorum bitecek umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 5 Haziran 2020; 9:50:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.