Şimdi Ara

Vodafone Fiber Altyapı Çalışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. Bugün Uşak'ta Vodafone fiber altyapı çalışması tabelasıyla kazı çalışması yapan ekipler gördüm. Forumda vodafone altyapı çalışmaları hakkında bilgi alacağımız yetkili var mı acaba? Tt, turkcell den sonra vodafone fiberi de getirmeye çalışayım eve 😀

• Çok yüksek ihtimalle baz istasyonuna çekiyorlardır hocam. 2019 da bizim kapının önünden çektiler, çeken kişilere sorduğumda bireysel kullanıma açılmayacağını söylemişlerdi, dedikleri gibi oldu.

• Başkalarının altyapısı varsa bireysel hizmete başlayacaklarını sanmam. Yatırımı karşılaması zor oluyor o zaman. Benim burada Vodafone fiber var ve kullanıyorum ama, Vodafone altyapı kurduğunda TT'den hizmet bile alamıyorduk. TT fiberi yıllar sonra yeni çekmeye başladı hani.

• sis651 kullanıcısına yanıt

Bende vodafona Fiber 50 mbit geçmeyi düşünüyorum.Tavsiye edermisin.

• azata A kullanıcısına yanıt

100 Mbit kullanıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Ancak kendi altyapısı değilse çok da tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: sis651

100 Mbit kullanıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Ancak kendi altyapısı değilse çok da tavsiye etmem.

Nasıl bir modem verdiler.??

• Süperonline alt yapısından Vodafon fiber dört yıldır 100mb tarife kullanıyorum,memnunum..

• valla vodafone dan uzak dur derım adamların bıldıgın nıtelıklı telefon dolandırıcılıgı yapan personellerı falan var sana yalan soyluyor evet hayır yarısması gibi .. evet dedın mı olay bıtıyor bı bakmıssın hiç alakası olmayan bır fatura gelıyor sonra btk tuketıcı hakları deken paranı alana kadar dolar 18 tl oluyor aran pul oluyor psıkolojık olarakta yıpranıyorsun

• azata A kullanıcısına yanıt

Nokia G240W C diye bir GPON router var bende. Ama daha önce de farklı cihazla kullandığımdan sonrasında kendi routerım var. Şimdi de ondan çıkan kabloyu Keenetic Ultra cihazıma takarak kullanıyorum. Bir de iki yılı geçti, artık farklı bir cihaz veriyorlardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.