Şimdi Ara

FİAT SİENACILAR HADİ BURAYA +LAR -LER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HADİ ARKADAŞLAR SİENAMIZ HAKKINDA KONUŞALIM ARTILAR EKSİLERİ SÖYLEYELİM!!!

• BENİM BİR 2001 MODEL H.DİREKSİYON MERKEZİ KİLİT D.VİTES RADYO KASET ORJİNAL TEYP 1.4 16 VALF VAR SİZDE ANLATIN
  • kardeş bendedce 2000 siena var 1.6 16 V HL var bendede ama satmayı düşünüyorum araba cok yakıyor tüpsüz binilecek araba değil
  • arkadaşlar bende bugun aldım 2001 model 1.2motor 75bg yarin işlemleri halledecem 9,500ytl ye filan geldi nasıl yakar acaba bu araba aldıgım adam 1litre benzinle 13km dedi. nasıldır sizce
  • kardeş bence hiç almasaydın hata yapmıssınya hadi hayırlı olsun fiyat olarak normal 1.2 motor kasayı çekemediğinden benzinde cok yakma ihtimali yüksek bende.LPG taktır eğer uzun süreli düşünüyorsan hayırlı olsun
  • hayırlısı olsun. aracı hızlandırdıktan sonra 100km gidersen fazla yakmaz korkulacak bişey yok. diğer markaların araçları da farklı değil sonuçta benzinli araç çok yakar , lıkır lıkır içer benzini.
  • arkadaşlar siena alacam diyordum vaz geçtik.
    pazartesinden beri adam sallayıp duruyordu devrinde sorunlar varmış. adam daha benim arabaya bakmadan ben cd çaları sökecem dedim. adam tamam dedi. bugun gelmiş cd çalar nerde diyor.cd çalar parası istiyor. bende vermem dedim olmadı iş.çok ta üzülmedim. aslında 1.2 motora kafam takılıyordu.
  • hocaM HAYILIsı olmus iyi yapmıssın siena yerine o paraya baska marka bir araba labilirsin siena kullanıslı araba ama benzin konusunda baya sıkıntılı
  • 1,4 el var bizde lpg ile sorunsuz çalışan türkiyedeki ender araçlardan birisidir
    benzinde iken çok yakıyordu satmaya karar verdik epey durdu satılmadı sonra lpg taktırdım voltran iyikide satılmamış diyorum şu anda 115 ila 125 krş arası yakıyor çok memnunuz eşşek niyetin kullanmaktayız bu aracı
  • bizim arabada 1.4 ama çok fazla yakmıyor
  • ya tüp taktırıp dediğin gibi eşşek niyetine kullancaksın yada satıp kurtulacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulancaklı_28

ya tüp taktırıp dediğin gibi eşşek niyetine kullancaksın yada satıp kurtulacaksın

aynen öyle ama lpg ile dizelleri bile kıskandırıyor hemde kışın bile soğuklarda tek marşta çalışıyor araba bana diyorki ben lpg için üretildim başka işe yaramam diyo resmen
  • 99 hl var 1,6 klimalı çok memnunum yakıtı çok dyenler diğerleri sanki az mı yakıtları aynı hepsinin. Parçası ucuz tamiri yaygın. Klima oooohhh

Bide süspansiyonu çokyumuşak bazen yakınıyorum ama tr yollarında bazen öle oluyo ki iyiki böle yapmışlar dyom...

LPG İLE DOYUM OLMUYOR.. GEZMEYE...
  • BENCE SİENA GÜZEL BİR ARABA 1.4 EL İ GÜZEL ÖYLE SÖYLKENDİĞİ GİBİ ÇOK YAKMIYOR BİR ARABA 50 BİNDE BİR KERE BAKIMA GİRDİ ÖLE SORUNDA ÇIKARMIYOR 2001 MODEL İÇİ BİRAZ DAR AMA O PARAYA O KADAR İÇİ KALİTELİ YANİ İÇİ HOŞUMA GİDİYOR. ÇOĞU MODELİ AİRBAGSİZ
  • Sizin sienalarında paliolar gibi benzin göstergeleri bazen yanlış gösteriyor mu?1.6 motorların lpg'yle uyumu nasıl?
  • Benzin göstergesi epeydir ilgimi çekmiyor. 50 ytl lik gazla 280 km yapıyorum şehir içi ..
    1,6 16v ler gaza uygun.. ben tek nokta taktım hem de ucuza geldi...

http://www.teampalio.com/forum/forum_topics.asp?FID=54
    bu linkte lpg ile ilgili bol bilgi var..

Benzin kullanırken göstergeye alışmıştım ilk çeyrek 12 lt son çeyrek ten aşağı da 12 lt arada 21 lt benzin ihtiva ediyor...Yani çok düzgün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1999 Siena 16 16V -- 25 Temmuz 2007; 13:03:49 >
  • SİENA LARIN 1.6 16 VALF HARİCİ BEĞENMEM
    1.2 KALKIŞTA SERİ GİBİ SORA HIZ YAPMIYO.EKONOMİK DÜŞÜNEN 1.4 ALSIN DERİM SERİLİK İSTEYEN 1.6 DAN ŞAŞMASIN PAZARDA 99 MODEL GÖRDÜM KLİMALI AMA İNCELEYİNCE BOYA ALTINDAN PAS YAPMAYA BAŞLAMIŞ ALMADIM . BENCE DOĞAN İE AL DAHA İYİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: comanderr

SİENA LARIN 1.6 16 VALF HARİCİ BEĞENMEM
    1.2 KALKIŞTA SERİ GİBİ SORA HIZ YAPMIYO.EKONOMİK DÜŞÜNEN 1.4 ALSIN DERİM SERİLİK İSTEYEN 1.6 DAN ŞAŞMASIN PAZARDA 99 MODEL GÖRDÜM KLİMALI AMA İNCELEYİNCE BOYA ALTINDAN PAS YAPMAYA BAŞLAMIŞ ALMADIM . BENCE DOĞAN İE AL DAHA İYİ

1.2 75 bg seri ve yakıtı 1.4 80 bg'e göre düşüktür.
    1.2 75 bg çok nokta enjeksiyonludur ve takılacak lpg sistemi de buna uyumlu olmalıdır. dolasıyla lpg kitinin 1200 ytl-2000 ytl fiyat aralığı vardır
    1.4 80 bg tek nokta enjeksiyonludur 1.2 kadar olmasada seridir, takılacak lpg sistemi 600-1000 ytl civarındadır

her iki motorda da son hıza ulaşması zaman almaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkucay -- 25 Temmuz 2007; 20:57:59 >

• utkucay xli yi satınca siena almayı düşünmüşmüydün?
  • quote:

Orjinalden alıntı: comanderr

utkucay xli yi satınca siena almayı düşünmüşmüydün?

yok şimdilik yayayız ama fiat araçlarını beğenirim ve başkaları gibi fiata kötü gözle bakmıyorum.
    insanların fiata önyargılı yaklaştığını düşünüyorum. bence fiyatlarına oranla alınabilecek güzel araçlar üretiyor fiat
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.