Şimdi Ara

FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar linea dynamic 2008 1.3 multijet tiptronik vites aracın silkeleme sorunu yüzünden servise getirdim aracın tamir takımı,viteskutusu diye değişmesi geren bir parçası var daha doğrusu bu contanın fotolarda göründüğü yerinde bir yırtılma olduğu için sadece conta değişse sorun düzelicekmiş ama bu conta ayrı satılmıyormuş bende bir türlü hiç bir parçacıda bulamadım görünen parçalar sağlammış ama o turuncu conta yüzünden kompe almak zorunda kalıcam 2200 tl ye.Servisi bana aktivatör korink contası diye ara dedi ama internette ismi bile yazmıyor yardım edin lütfen nerden bulurum bu turuncu contayı
     FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın FİAT LİNEA-Şu küçük plastik contadan dünyada bir yerde varsa lütfen mesaj atın

• Valla conta da hiç öyle bozulmuşa benzemiyor ama.
  • Fiat'a parça üreten firmalarla(opar olabilir) iletişime geçin.Sonuçta o konik contayı üreten bir firma olmalı.Yoksa bir conta yüzünden 2200 lira verilir mi yaw :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Fiat'a parça üreten firmalarla(opar olabilir) iletişime geçin.Sonuçta o konik contayı üreten bir firma olmalı.Yoksa bir conta yüzünden 2200 lira verilir mi yaw :)

fiyat bayisini arayıp aynısını söyledim onlar haklısınız dedi sonra telefonu kapattım
  • 3D yazıcı ile yapılabilir belki. Anladığım iş değil ama aklıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

3D yazıcı ile yapılabilir belki. Anladığım iş değil ama aklıma geldi.

o da muhtemelen aynı paraya gelir contacılar gittim hiçbirinde yok acaba kalıbını dökemezmisini diye sordum özel kalıbı olması lazım dedi kalıbı olsaydı herkes bulunurdu dedi nasıl iş anlamadım mecburen çıkmacılarda 800-900 e almak lazım adamlar bilerek üretmiyo
  • tuncayykc T kullanıcısına yanıt
    O zaman çıkmacılara bakın:

http://www.sahibinden.com/hasarli-araclar-otomobil-fiat-linea?a13902=171587&address_country=1
  • dızel arabanın enjektörüde böyle parmak kadar dandırık parcalar ama tansı 500 1000 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

O zaman çıkmacılara bakın:

http://www.sahibinden.com/hasarli-araclar-otomobil-fiat-linea?a13902=171587&address_country=1

yok abi hiç bir yerde yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.