Şimdi Ara

Fiat grande punto 1.4 fire

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
16.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP DYNAMIC modelini almayı düşünüyorum 26.270 fiyatı var sizce araba nasıl donanım özelliklerine baktım çok güzel hiçbir eksigi yok neredeyse.yakıt konusunda tasarruflumu bilen arkadaslar yardımcı olurlarsa çok güzel olur.(Arkadaş 1.3 dizele 28.000ytl dediler kararsız kaldık.active modeli sizce dizel mi almalıyız birde 1.4fire modeline 25.500 olur dedi en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 29 Aralık 2007; 12:42:07 >

• Ben GP 1.4 16V Starjet kullanıyorum. 1.4 Fire oldukça başarılı bir motor. Özellikle şehiriçinde rakiplerinden oldukça az yakıyor. Donanım,yol tutuş, fren vs. konularında da oldukça başarılı. Benimki 2006 model. Şu an 24.000 km de araba. Bir sorunu yok. Bayileri biraz araştırırsan oldukça ucuz bir fiyata alabilirsin.
  • Bizde 2008 Dynamic GP var,1.4 77 hp 26bine almıştık.

Araçtan çok memnunuz bende ayrıca yeni Corolla benzinlide var Punto çok kullanışlı ve son derece ekonomik bir araç,çok az benzin tüketiyor,direksiyon tepkileri,hafifliği,pedalların hafifliği ve frenlerin hassasiyeti mükemmele yakın,öyle ki Punto yu alınca bende Punto alsaydım diye düşünmüştüm,tavsiye ederim.
  • evt bizde dynamic 1.4 fire 77hp almayı düşünüyoruz 26bin dediler bizede.bide biz konfor paketi ekletletirmeyi düşünüyoruz.yakıt konusunda aydınlanmış oldum böylece.1-2 kadar bayiye gidip alacagız inş.bilgiler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 28 Aralık 2007; 16:36:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare70

evt bizde dynamic 1.4 fire 77hp almayı düşünüyoruz 26bin dediler bizede.bide biz konfor paketi ekletletirmeyi düşünüyoruz.yakıt konusunda aydınlanmış oldum böylece.1-2 kadar bayiye gidip alacagız inş.bilgiler için teşekkürler.

Bahsettiğiniz aracı yılbaşına kadar almanız halinede paket hariç 25000 ytl nin dahi altında alabilirsiniz.
    ( sonrasında bayiler indirim konusunda bu kadar istekli olurlar mı bilemiyorum)
  • 1.4 fire motorda emme subaplarında değişken egzantrik vardır ayrıca sıkıştırma oranı çok yüksektir(11.0:1)dir iyi yakıt ister ancak rakiplerinin hepsinden az yakar.
  • merhaba,
    fabrika verilerine göre yakıt altta. daha detaylı bilgilere donanım haber forumda 'grande punto' grubundan bilgi alabilirsiniz.

PERFORMANS ve YAKIT TÜKETİMİ**
    Azami hız (km/s)(km/s) 165
    Hızlanma (sn): 0-100 km/s 13.2
    Şehir içi (manuel/otomatik***) 7,5 / 6,8
    Şehir dışı (manuel/otomatik***) 5,0 / 5,0
    Ortalama (manuel/otomatik***) 5,9 / 5,7

http://www.fiat.com.tr/grandepunto_tekniktablo.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 1 Ocak 2008; 19:58:09 >
  • bence almışken dizel olsun 2007 dizel puntoyla istanbul-ankara gidiş geliş sakin kullanım 100-110km yaklaşık bin km yaptık depoda hala mazot vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cygor06

bence almışken dizel olsun 2007 dizel puntoyla istanbul-ankara gidiş geliş sakin kullanım 100-110km yaklaşık bin km yaptık depoda hala mazot vardı

45 litrelik bi depo için çok iyi değer. aynı araçtan bende aldım umarım bu değerleri görürüm.
  • valla hocam yakıt önemli değil ise o fiyata git ikinci el golf 5 al derim. 2004-2005 modelini 28.000 YTL ye bulursun. Hemde donanım olarak müthiş. 10 Hava Yastığı, Yol Bilgisayarı, Dijital Klima ve daha önemli golf'ün sağlamlığı ve ayrıcalığı.
    Ama sana yakıt ön planda ise bilemem.Tavsiyemi bir incele istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbulent_2626 -- 12 Ocak 2008; 20:19:55 >
  • sıfır araba almak isteyenlere, ikinci el araba al önerisi yapanları anlamıyorum. 2. el alacak olsa ona göre sorardı.
  • Arkadaşım imkanları biraz daha zorlayıp 1.4 90 bg S-jet dynamic al....pişman olmayacaksın
  • Diğer modellerde biraz fiyat artışı var ancak sanırım tjetin çıkmasından dolayı star jetin fiyatı azda olsa gerilemiş.
  • hortlatım konuyu ,

arkadaşlar merhaba ,

bir araç gördüm punto grande 1.4 fire dynamic ( Tek kapı ) siyah .

satıcının yazdıgı yorum ' ARAÇTA DEĞİŞEN TEK SOL ÖN ÇAMURLUK VARDIR HARİCİNDE DEĞİŞEN YOKTUR
    TAVANDA KAPUTTA SAĞ ÖN ÇAMURLUKTA BOYA YOKTUR
    ARACIN VİZESİ DAHA 1 GÜNLÜKTÜR 2 SENE VİZE DERDİ YOK KLİMASI DAHİL OLMAK ÜZERE BÜTÜN AKSAMLARI FAAL DURUMDADIR
    ÜZERİNDE Kİ JANT LASTİK 2000 LİRADIR
    EKSPERTİZ KAĞIDI FOTOĞRAF TA MEVCUT
    KİLOMETRESİ ORJİNALDİR MOTOR İLK GÜNKÜ PERFORMANSTADIR '

143.000 km de . 17 bn dıyor sızce nasıl alınır mı
    lpg lı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.