Şimdi Ara

Fiat Freemont aldım :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
20
Favori
157.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim, telefonumun ara kablosu iş yerimde resimleri yükleyeceğim.
  • Hayırlı olsun. Fiat ' a 112.000 tl vermek çoğumuza garip gelebilir. Eminim güzel bir araçtır. Ama Freemont u incelemis yeni bir Captiva sahibi olarak aradaki 20.000 tl farkının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Neden derseniz freemont kalite olarak captiva ile hemen hemen aynı , arazide kullanmayı seven için 4x4 olması güzel , benim test ettiğim freemont şehir içinde 10.7 civarı bir tüketimi vardı. Bu yüzden 8.1 lt lik değer biraz hayal geliyor. Birde marka algisi yüzünden çoğu kişi tarafından aracınız yadirganabilir bundan dolayı araç çok değer kaybedebilir. Ama uzun süre kullanacaksanız sorun yok. Tekrardan hayırlı olsun . Fotoğraflari bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar diyecek başka birşey bulamıyor, tek eleştirileri "2. elde çok değer kaybedecek".. Müneccim misiniz?

Bayide sıra verilen hangi araç 2. elde "çok" değer kaybetmiş?
  • Hayırlı olsun bence çok güzel bir tercih yapmışsınız. Araç fiyatına göre çok kaliteli ve donanım olarak çok zengin. Freemont un Captiva gibi sevilecegini ve çok satacagını düşünüyorum. Senelik satışları 3000 den az olmaz diye tahmin ediyorum ki 1-2 ayda daha dogru düzgün tanıtılmadan 400 civarı sattılar.

• Alınmış bir araç,bu yorumlar bence gereksiz.Yeni bir araç alınmış,belli ki beğenerek,severek,hevesle alınmış.Hayırlı olsun deyip iyi dileklerinizi iletin geçin.

O para o arabaya verilir mi,o fiyata şu var bu var demek sadece heves kaçırmaya yarar.Beraber kazanmadınız parayı,siz o paraya araç alacak olursanız yazdıklarınızı tercih edersiniz...2.El değer kaybı da sizi beni değil,sahibini ilgilendirir.O da alırken eminim düşünmüştür bunu,yaşadığı kayıp da sizin cebinizden çıkmayacak.

Bari herşeye rağmen laf ediyorsunuz bu kadar heybetli,gerçek manada SUV aracı, SUV'cuklarla,4*2 lerle kıyaslamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_daniel's -- 23 Ocak 2013; 17:07:17 >
  • Hayırlı olsun . Boş zamanınızda fotoğrafda ekliyebilirseniz çok güzel olacak.
  • Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Büyük bir jip isteyen birisi için bu fiyatlara önemli bir alternatif bence.
  • Gayet güzel, parasını sonuna kadar hakeden bir araç. Fiat markasını taşıyor, ikinci elide nihayetinde oturacaktır. Güle güle kullanın, bence çok güzel seçim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar marka takıntılı insan varmış forumda, fiat olsa ne olur tata olsa ne olur. Arabayı test ediyorsun, her yerini kontrol ediyorsun kaliteli olduğunu anlıyorsun ama Fiat diyorsun. Garip.

• quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

Passat 2.0 highline 120 bin lira olmuş hala pahalı diyenler var.

ne yani kıstasımız passat mı? passatın 120 olmasıyla ne alakası var. passat da pahalı freemont da pahalı
  • Aracınız hayırlı olsun, Fiat ıyy diyen ergenlere yüz vermeyin.

100% Amerikan üretimi bir Dodge kullanıyorsunuz aslında, olay basit bir logo değişiminden ibaret Inanmayanlar wikipedia'dan kontrol edebilir (Fiat'ın Chrysler'i satın alması vs.).

Mesela Lancia Delta'lar da bazı pazarlarda Chrysler olarak satılıyor.

Özetle, aracınızın üretiminde-montajında hatta tasarım aşamasında bir tane bile Italyan veya Türk asıllı işçi olduğunu düşünmüyorum, olsa olsa Latin Amerika Göçmeni bolca vardır kadroda

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

ne yani kıstasımız passat mı? passatın 120 olmasıyla ne alakası var. passat da pahalı freemont da pahalı

Sadece passat değil aklıma ilk o geldi, piyasadaki diğer araçların fiyatlarına kıyasla pahalı olmadığını düşünüyorum.

• quote:

+1
  • mesajları tahmin edebiliyorum: ''fiat'a o kadar verilir mi?''veya ''havadan para alıyorsunuz herhalde.'' gibi. hiç aldırış etmeyin, vergiyi düşünürseek fiyat gayet normal. hayırlı olsun.
  • 112.000 liraya fiat almak....

düşündürücü...
  • quote:

quote:

quote:

Sadece passat değil aklıma ilk o geldi, piyasadaki diğer araçların fiyatlarına kıyasla pahalı olmadığını düşünüyorum.

karşılaştırırsak tabiki pahalı değil. ama benim fikrim hepsi birbirinden pahalı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orası öyle ama bu arabanı ham(vergisiz) fiyatına bakarsak birçok araçtan daha uygun.

• Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Fiat loğosu olması önemli değil. Önemli olan! içeriğinin ne olduğu...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orası öyle ama bu arabanı ham(vergisiz) fiyatına bakarsak birçok araçtan daha uygun.

oraya hiç girmeyelim. aklıma geldikçe sinir oluyorum vergi sistemine

• Ben o arabaya Fiat değilde Dodge olarak bakıyorum ve parasını fazlasıyla hakediyor.
    Fuarda inceledim baya. Koltukları falan çok rahat ve Deri
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.