Şimdi Ara

Fiat Freemont aldım :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
20
Favori
157.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracınız hayırlı olsun. Araç daha yeni gelmesine rağmen Ankara'da en az 6-7 defa yolda gördüm, az çok tutulmaya başladı bu araç.

Anlayamadığım bir şey var : Niye sunroofsuz modele talep var da sunroof'luya yok. Bu fiyata böyle bir araç kesinlikle sunroof'lu alınmalı bence.

Bu arada bu foruma böyle bir başlık açmak cesaret ister.

Ben zamanında Fiat Bravo 1.6MJet 120hp Dualogic + Cam Tavan + Assist Kit alıcam diye başlık açtım, "Aynı fiyata Golf 1.6TDI 90hp Trendline var onu al" diye tavsiyelerle karşılaştım.
  • hayırlı olsun
    güle güle kullanın
  • müsait vaktinizde bi resim yükleyebilirseniz hoş olur :)
  • bizim burda bundan hiç yok görmedim ya
  • freemont fiat asıllı dodge .bmw cipler 4x4 o kadar para ediyorda freemont gbı super arac o para etmesn!freemont captıvayla degıl X5 le karsılastrlmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Alınmış bir araç,bu yorumlar bence gereksiz.Yeni bir araç alınmış,belli ki beğenerek,severek,hevesle alınmış.Hayırlı olsun deyip iyi dileklerinizi iletin geçin.

O para o arabaya verilir mi,o fiyata şu var bu var demek sadece heves kaçırmaya yarar.Beraber kazanmadınız parayı,siz o paraya araç alacak olursanız yazdıklarınızı tercih edersiniz...2.El değer kaybı da sizi beni değil,sahibini ilgilendirir.O da alırken eminim düşünmüştür bunu,yaşadığı kayıp da sizin cebinizden çıkmayacak.

Bari herşeye rağmen laf ediyorsunuz bu kadar heybetli,gerçek manada SUV aracı, SUV'cuklarla,4*2 lerle kıyaslamayın.

Katılıyorum ama ne kadar konuşsakda boş forum çok bilen arkadaşlarla dolu malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

freemont fiat asıllı dodge .bmw cipler 4x4 o kadar para ediyorda freemont gbı super arac o para etmesn!freemont captıvayla degıl X5 le karsılastrlmalı

Aksam aksam iyi guldurdun
    Hocam hayirli olsunda hic iyi bir secim olmamis bence araci Ankara da pek goremedim ama bizde de is yerinin linea si var full donanim olmasina ragmen dual logic sanzimaniyla igrenc bir arac tek iyi oldugu kisim tasarruflu olmasi... eski aracin cok daha iyimis bence

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Aracınız hayırlı olsun. Araç daha yeni gelmesine rağmen Ankara'da en az 6-7 defa yolda gördüm, az çok tutulmaya başladı bu araç.

Anlayamadığım bir şey var : Niye sunroofsuz modele talep var da sunroof'luya yok. Bu fiyata böyle bir araç kesinlikle sunroof'lu alınmalı bence.

Bu arada bu foruma böyle bir başlık açmak cesaret ister.

Ben zamanında Fiat Bravo 1.6MJet 120hp Dualogic + Cam Tavan + Assist Kit alıcam diye başlık açtım, "Aynı fiyata Golf 1.6TDI 90hp Trendline var onu al" diye tavsiyelerle karşılaştım.

sunroof sanırım skydome değil niye değil onuda anlamış değilim neticede 7 kişinin bineceği bir SUV'a küçük sunroof koymanın mantığını pek anlamadım.
  • Öncelikle hayırlı olsun .

freemont un içine bile oturmadan yorum yazanlara sizin de gülüp geçmenizi temenni ederim güle güle kullanın.

2.0 dizel passat dan daha ucuza 4x4 amerikan suv alıyorsunuz. üstelik motoru dünyanın kabul ettiği fiat multijet

geçip de yine de fiyatı yüksek diyenler var.

fiat, crysleri satın alıp dodge journey e fiat motoru ve logosu koymasaydı bugün bu aracı 140.000 den aşağı alamazdı kimse.
  • Hayırlı olsun detaylı izlenimlerinizi yazarsanız seviniriz.
  • Hayırlı Olsun Çok Güzel Bir Araç Almışsınız .

Güle Güle Kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

İnsanlar diyecek başka birşey bulamıyor, tek eleştirileri "2. elde çok değer kaybedecek".. Müneccim misiniz?

Bayide sıra verilen hangi araç 2. elde "çok" değer kaybetmiş?

Fiat bayileri satmaz diye getirmemişlerdir ondan sıra vardır şaka bi yana cayenne'e fiat logosu taksalar ve o paraya satsalar yinede karamsar olur insan.. umarım 2 yıl sonra yarı fiyatına satmak zorunda kalmazsınız..

• Hayırlı olsun.
  • Olumsuz yorumları yapanlar aracı yakından uzaktan görmemiş, incelememiş olanlar. Bunlara kulak asmayın. Bayide inceledim, kaliteli bir araç. Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun.Gayet güzel araç.. Kazasız belasız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

yeni aldığın için sana öyle geliyor halbu ki ikiside aynı motora sahip captiva ile 12l görmek büyük mesele bu yeni olduğundan sakınyorsun sanırım

Captivanin sahip oldugu 2.0 163 beygirlik motor 90larin ikinci yarisindan beri kullaniliyor. Fremontun motoru ise yeni teknoloji bir dizel

• fotosunu çekip koyarsanız iyi olur
    "allah spor araba aldırmak için sattırsın"
  • hocam hayırlı olsun, çok güzel araç gerçekten de, çok taşlanıcaksın benden söylemesi.
  • Milyon dolar veripte FIAT alanlarda var.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fiat
  • Hayırlı olsun cok guzel aracmis
    Yakıtı cok geldi ama bu sınıf da normal anladığım kadari ile made in usa ise bu para gayet iyi.
    Son olarak bagajı ufak geldi 5 koltukta 540 litre diyor sınıfın diğer araçları basil ki?
    Ben de cocuk artınca genis bagajli genis araba alacağım en kısa zamanda Fiat bayisine gidip bakayım :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.