Şimdi Ara

FIAT EGEA CROSS (ANA KONU) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: relais
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
927
Cevap
61
Favori
131.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baskıyla alakalı muhtemelen bir sıkıntısı var demek ki servis yolu gözükücek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt

Daha sıfır araç, az bir süre araç yattı biraz, memleketteyken ya ondan ya da ben alışamadım diye düşündüm.

• abidig kullanıcısına yanıt

Bizimkisinde sıfır aldığımızdan beridir var. Her zaman yapmıyor ama bazen yapıyor.

• Bu led farların ömrü bitince komple far değişiyor diye bişey duydum umarım yanlış duymuşumdurFIAT EGEA CROSS (ANA KONU) Öyle bişey yok deyin arkadaşlar

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt

Farın içindeki led bu, bunu değiştiryorsun oluyor bitiyor. Ha tabi önce ledi bozmayı başarman lazım.

FIAT EGEA CROSS (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanEmir411 -- 13 Ekim 2023; 1:30:2 >

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Bunun fiyatı nedir

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt

Parçacıların çıkmacıların canı o an ne kadar isterse o kadar. Normal şartlarda 1.5-2 kağıt

• İmza ledine benziyor bu modül. Far kısmı nasıl acaba?

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Fotoğraftaki 2 led beyini de birbirinden farklı, dikkatli bakınız.

• FurkanEmir411 Hocam güzel açıklamış sağ olsun.

çok küçük bir nüans var. eğer aracınızda anahtarsız çalıştırma var ise modül olmuyor (cam aç-kapat için). ya da farklı bir modül bulmanız gerekiyor.

Trip A, Trip B çok saçma geldi bana da, ben de çare bulamadım.

aracın sağ cam otomatik iniyor, otomatik kalmıyor bu nasıl iştir dedim, sıkışma sensörü koymamak için otomatik yapmamışlar FIAT EGEA CROSS (ANA KONU) 

• Arkadaşlar merhaba,

bu araçlar için fabrikasyon eksik olan ön tampon üstü bakalit oluyor mu? hani kaput fitili takılıyor, o fitil de buna basıyor radyatör üstünü kapatıyor. Bilgisi olan var mı? Sedan versiyona cuk oturan parça crossa oturmadı bende iade ettim.

• realjackal R kullanıcısına yanıt

Hocam onu bir miktar tıraşlayarak takmanız lazım. Kaput demirinin olduğu kısmı yaklaşık telefon şarj adaptörü kadar kesince oturuyor. Bende de o şekilde duruyor, bir zararı yok.

• Merhaba arkadaşlar acil yardım olursa sevinirim bugün uzun yola çıktım , Egea cross 1.6 ile , bir süre sonra motor ışığı yandı eco mod devre dışı kaldı ve star-stop sistemi devre dışı kaldı, motorunuzu servise gösterin uyarısı var şu an bir benzinliye çektim yetkili servis randevu usulü dolu görmeden bir şey diyemiyorlar, daha araç 25 binde ve yakın zamanda servise soktum bir sıkıntısı yoktu, şu an motor arıza göstergesine rağmen araçta bir performans kaybı yok anlamadım, var mı benzer sıkıntısı olup yol gösterebilecek olan

• king in the north kullanıcısına yanıt

Hiç uğraşmayın bence. Araç zaten garantilidir, gelip çekici ile alsınlar.

• king in the north kullanıcısına yanıt

Yetkili Servise götürdüm bilgisayardan format attılar düzeldi, adbule koyduktan sonra birkaç dakika çalışır vaziyette durması gerekiyormuş aracın, hemen hareket edilirse sistemsel bir hata veriyor dedi usta, böyle bir sorun yaşayan varsa yardımcı olur inşallah ilerde bu yorum

• Herkese merhaba,

2022 yılında sıfır aldığımız, şu anda 11.500 km'de olan Egea Cross 1.4 Urban araçla 110 km/s hızda belirginleşmeye başlayıp 120 km/s hız ve üstünde ise dayanılmaz seviyede rahatsız eden, sol ön taraftan gelen bir tıkırtı sesi mevcut. Kaynak bana kapıymış gibi geliyor ama %100 emin de değilim. Kapı içi-ayna-çamurluk tarafından herhangi bir yerden olabilir.

Sesi şöyle anlatayım. Elinize bir Migros poşeti aldığınızı ve poşeti camdan dışarı uzatıp gittiğinizi varsayın. O poşet ileri geri hareket ederken tıktıktık ses çıkarır ya, ona benzer bir ses.

Bunu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı acaba?

• Merhaba,

araç kamerası almayı düşünüyorum.

70mai d07 nasıldır arkadaşlar?

almaya değer mi?

aracım urban olduğundan geri görüş kamerası olarak kullanımını da düşünmüştüm.

• realjackal R kullanıcısına yanıt
    Çok daha ucuz ve çok daha kaliteli 360 gh 500'ü ömeririm. Ön 2k arka 1080p. Kalite çok iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 900 950 bin bütçemiz var öncelik yakıt tüketimi şehir içinde kullanılacak ve otomatik olucak. Araçlardan pek anlamıyorum i20, C3 , Egea cross bunlardan hangisi bana uyar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rester -- 21 Kasım 2023; 15:8:3 >
  • Arkadaşlar selamlar,

2022 model 1.6 urban egea cross aldım. Aracın deposu max. 40 litre alıyor. Yol bilgisayarına göre hesap yaptığımda da yaktığının 1-2 litre fazlasını alıyor. Ayrıca aracı fulledikten sonra 5-10 km sonra gösterge fullden düşüyor.

Sormak istediğim şey 1.6 dizel + adblue olduğu için depo belki küçüktür demiştim. Ancak şamandırada sıkıntı mı var acaba net depo kaç litre alması gerekir ? Benzer şeyler yaşayanınız oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.