Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyiymiş ama 2 ay önce bakım yaptırmıştim. Yaza devam eder insallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut213

Arkadaşlar haberiniz olsun kampanya var serviste 3 yaş üstü 1.3 motor araçlara filtre ve yağ değişimleri 300 küsür tutuyor ben 318 tl ye yaptırdım bugun kampanyalı bakım diye geçiyor dişarıda yaptıracaktım 70 bin bakımı dışarıdan daha uyguna geldi
    Yağ, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ve yakıt filtresi mi değişti?
  • benim 20000 bakimina 1150 istediler 2016 model euro 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 multijet dualogic 50bin bakımı ve ön balata değişimi serviste 900TL tuttu.
    Garanti uzattığım için servise gidiyorum. Balatalar bana da normalden biraz fazla geldi.
    Takılan parçalar opar marka ve yine servis garantisinde, İtalya'dan gelenler takılırsa fiyat yaklaşık 200 tl daha artıyor.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi july17 -- 26 Eylül 2018; 11:25:9 >
  • Nisan ayında normal bakıma götürdüğümde, bana da balatalar için Opar 450 TL, Lancia 600 TL dediler. Garanti bitmesine rağmen bakımı yaptırdım ancak Opar marka balatayı sanayi de 200 TL'ye taktırdım.

Artık siz yaptırmışsınız, dert etmeyin..
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    iş yoğunluğundan sanayiye götürecek vaktim yoktu ve güvenlikle ilgili olduğundan yaptırdım. Bir dahakine artık sanayiye giderim
    Bir de araç garantili olduğundan başkası ellesin istemedim. Olası daha büyük bir sorunda pürüz çıkarabilirler belli olmaz bunların işi.
  • july17 J kullanıcısına yanıt
    Bizde Lancia Ypsilon vardı, ciddi direksiyon arızası yaptı, çok para istediler. Eğer araç yetkili servis bakımlı olsaydı ücretsiz yapacaklardı. O yüzden ben Fiat arabalarım olduğunda illaki servise götürüyorum. Her yıl oması gereken genel bakımlarını sakın başka yerlere yaptırmayın.

Bizim 2013 Rockstar, hep yetkili servise götürdük..
  • atomkarinca28 A kullanıcısına yanıt
    evet kampanya olduğundan gittim yoksa garanti bittiği için gitmezdim dışarıdan daha ucuza geldi
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    filtreler bide yağ değişimi oldu filtreler egea nın filtrelerini takmışlar faturada egea filtre kiti yazıyor normal 70 bin bakımı ekstra bir sey yok ekstra olunca cok pahalı oluyor 60 binde değişmesi gereken alternatör kayışını değiştirmek istedim sanayide ki usta 60 binde bakım yaparken gerek yok 10bin daha gider demişti servise bakım yaparken fiyat verin dedim 260tl artı kdv dedi normalde parça 90 tl onu yaptırmadım
  • turgut213 T kullanıcısına yanıt
    Filtreler içinde yakıt filtreside yazıyor sitede. O da değişti mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugun araci bakim kampanyasi icin vermistim onu aldim. Ayrica pasta cila ve boya koruma+arizali gunduz fari degisimi ve karbon temizleme yaptirdim. Toplam 1050 tl verdim. İyi mi kotu mu bilemedim. Bayadir aklimdaydi yaptim gectim artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    evet değişti
  • 20000 bakım 1150 istediler bir yer 1250 istedi bukadar tutacak ne var anlamadım yağ ve filitreler bu kadar pahalımı
  • arkadaşlar silecek alan varmı serviste pahalıdır üzerinde olan 2 yıl zor dayandı nereyi tavsiye edersiniz
  • pm204 kullanıcısına yanıt
    Benim 500L 2013 model üzerinde gelen var. Hala iyi durumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm204 kullanıcısına yanıt
    Egea sileceği tam oluyor 500 L lere. Ekonomik çözüm isterseniz deneyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pm204

20000 bakım 1150 istediler bir yer 1250 istedi bukadar tutacak ne var anlamadım yağ ve filitreler bu kadar pahalımı
    Bende bir iki ay önce 40.000 km bakım yaptırdım 1200 küsur tuttu.

Birde reklamlarda bakım fiyatları 200 TL 300 TL gibi komik rakamlardan bahsediyorlar.

Bakım ücretleri çok çok pahalı. Birde Türkiye'de üretim yapan firma olacaksın.

500L ithal demeyin Egea modelinde de bakım ücretleri hemen hemen 500L ile aynı.
  • Ben de bugun kampanya dahilinde yag, yag-hava-polen-yakit filtreleri degisimi yaptirdim. 320 tl tuttu. Yalniz yag olarak 3 tane 1 lt koymuslar. 0.2 litre eksik oluyor, herhalde ustunu tamamlamislardir. Acele cikis yaptigim icin eve gelince bakabildim faturaya. Parcalarin hepsi opardir galiba. Bazilarinda opar yazmiyor cunku.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    selamlar.hangi servisden hizmet aldınız.
  • ozgurlight O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teyp arızası için ataşehir birmot’a gitmiştim.

Oranın servis/mekanik kısmı mükemmel.

Ama yedek parça kısmı facia. Tam amatörler.

Teyp arızası için gidebilirsiniz rahatlıkla.

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.