Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su alan arkadaşlar sileceklerin altından tahliye var orasını kontol etsinler. Çam yaprağı vr diğer plaslikler sileceklerin altına toplanıyor ızgaralı plastikten içeri girip tahliye yi tıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon için hidrolik ayarı sıfırlama gibi bişi var. Uygun bir yerde tam tur yapıp ileri sonrasında diğer tarafa tam tur yapıp ileri yapın. 3. Kez yaptığınızda. Yani sağ. Sol tekrar sağ veya sol . Sağ tekrar sol. Düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: omentum

Su alan arkadaşlar sileceklerin altından tahliye var orasını kontol etsinler. Çam yaprağı vr diğer plaslikler sileceklerin altına toplanıyor ızgaralı plastikten içeri girip tahliye yi tıkıyor.
    hocam suyu kapı tarafından alıyor. camın üst tarafındaki fitilden sızıyor
  • Bence saç kurutma makinesi ile biraz ısıtıp şekil verip kendiniz çözüm bulmaya çalışın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omentum

Direksiyon için hidrolik ayarı sıfırlama gibi bişi var. Uygun bir yerde tam tur yapıp ileri sonrasında diğer tarafa tam tur yapıp ileri yapın. 3. Kez yaptığınızda. Yani sağ. Sol tekrar sağ veya sol . Sağ tekrar sol. Düzeliyor.
    bilgi için teşekkür ederim. en kısa zamanda deneyip sizi bilgilendireceğim. inşallah düzelir. bazı araştırmalarımda direksiyon makarasından kaynaklanabileceği yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimoglan

Bence saç kurutma makinesi ile biraz ısıtıp şekil verip kendiniz çözüm bulmaya çalışın.
    fitilin arasında boşluk mu kalıyor? nasıl bir sistem olduğunu çözemedim henüz. hava açınca söküp kurcalayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomkarinca28

hocam ben sana satim dicem de araba fitillerden su alıyor ve direksiyon kutusu bozuk. :D

şakası bir yana, arkadaşların da dediği gibi yeni kasa araçlardan alın. aracımı alalı 3 ay oldu ama kafam dumanlanmaya başladı yavaştan.

Alıntıları Göster
    haha sağolun hocam keşke herkes böyle dürüst olsa, piyasalar cok enteresan bir durumda su an ya 308 tam otomatik dizel alacağım sanırım 85 bine ben

• quote:

Orijinalden alıntı: atomkarinca28

hocam suyu kapı tarafından alıyor. camın üst tarafındaki fitilden sızıyor

Kapı fitilinden geliyor ise kapının alt çizgisinde tahliye delikleri var. Orayı temizleyin. Tahliye edemediği için sızıyordur.

• Ben de yeni aldığımda aracı yıkadım, sağ kapı üstünden su aldı. Birkaç gün sonra balataları değiştirmeye gittiğim Fiat ustasına söyledim, bu kronik bir arıza, ben çok rastladım dedi. Kapıyı açıp baskı uygulayarak üst tarafı içeri doğru eğdi. Sonra oraya bol bol su döktü, akıntı olmadığını anlayınca bıraktı ve sorun düzeldi. Aslında kaportacı işi dedi, aklınızda olsun. O günden beri su almıyor içeriye.
  • Merhaba Arkadaşlar;

2013 Model Rockstar Beats ses sistemine sahip ikinci el bir araç almak üzereyim. Ancak kafamı kurcalayan bir soru var. 2013 Model rockstar olarak arama yaptığımda ön ve arka tamponu birbirinden farklı araçlar görüyorum. Acaba ilanlar yanlış mı girildi, yoksa bu ön ve arka tampon olayı opsiyonel mi? Lütfen aydınlatır mısınız ?

Almak istediğim araç:

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığıhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2013-plus500l-plus1.3multijet-plusotomotik-plusf1-pluscruse-pluskatlanr-ayna-plusful-plushatasiz-632832978/detay

https://www.sahibinden.com/fiat-500-ailesi-500l-1.3-mjet-rockstar?viewType=List&a5_min=2013&a5_max=2013&sorting=price_asc

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• timmytheking T kullanıcısına yanıt
    siyah olan rockstar diğeri popstar yada panaromic edition falan olabilir emin değilim ama beyaz olan rockstar değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. ben 500l rockstar 2013 model araç için cam rüzgarlığı arıyorum ama hiçbiryerde ve internette bulamadım. fikri olan var mı acaba?
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Cenk Bey;

Forum konularını okudum ancak bir kanıya varamadım;

Siyah aracın Rockstar olduğunu net olarak bize anlatan dış özelliği nedir acaba ? Aynı yıla ait araçlarda iki farklı Tampon seçeneği mi var ?

Bu aracı alacağım, Rockstar olarak geçiyor ancak kafamda deli sorular :) affına sığınarak yardımını rica ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2013-plus500l-plus1.3multijet-plusotomotik-plusf1-pluscruse-pluskatlanr-ayna-plusful-plushatasiz-632832978/detay

Evet tamponlar rockstar a ozel bir durum yani kinki verdiginiz arac popstar degil, rockstarda ayrica dijital klima var. Otomatik kararan dikiz aynasi, 17inc jant vs farklar var. Nette farklarini anlatan linkler vardi,hatta bu konuda da olmasi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafa karıştıracam ama bende siyahi rockstara benzetemedim çünkü gündüz farının altında havalandırma deliğine benzeyen delikler yok.Rockstarlarda standart diye biliyorum onu.

Beyazı rockstara benzettim çünkü bahsettiğim delikler onda var ve yağmur sensörü de var onda. Beyazı makyajlı Rockstara benziyor Cross a yani
    Panoramic edition da olabilir ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 7 Aralık 2018; 20:12:31 >
    Bu araç kesinlikle Popstar ve orda katlanır ayna var yazmışlar ama o modelde katlanır ayna yok.

( İzmir oto center olanı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 7 Aralık 2018; 20:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timmytheking

Merhaba Arkadaşlar;

2013 Model Rockstar Beats ses sistemine sahip ikinci el bir araç almak üzereyim. Ancak kafamı kurcalayan bir soru var. 2013 Model rockstar olarak arama yaptığımda ön ve arka tamponu birbirinden farklı araçlar görüyorum. Acaba ilanlar yanlış mı girildi, yoksa bu ön ve arka tampon olayı opsiyonel mi? Lütfen aydınlatır mısınız ?

Almak istediğim araç:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2013-plus500l-plus1.3multijet-plusotomotik-plusf1-pluscruse-pluskatlanr-ayna-plusful-plushatasiz-632832978/detay

https://www.sahibinden.com/fiat-500-ailesi-500l-1.3-mjet-rockstar?viewType=List&a5_min=2013&a5_max=2013&sorting=price_asc

Siyah araç popstar, hatta bicolor popstar. Bicolor iki renklileri verilen isim. Cam tavanı siyah renk olarak sayma yalnız. Cam tavan ve tavanın farklı renk olmasını ayrı mevzu

Beyaz araç rock Star , tamponlarin alt kısmı daha geniştir, küçük farın altında bir eklenti var.

Google'da "Beats edition rockstar" diye aratinca Beats editionun rockstar tabanlı versiyon olduğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 7 Aralık 2018; 20:30:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: timmytheking

Merhaba Cenk Bey;

Forum konularını okudum ancak bir kanıya varamadım;

Siyah aracın Rockstar olduğunu net olarak bize anlatan dış özelliği nedir acaba ? Aynı yıla ait araçlarda iki farklı Tampon seçeneği mi var ?

Bu aracı alacağım, Rockstar olarak geçiyor ancak kafamda deli sorular :) affına sığınarak yardımını rica ediyorum.

İzmir oto centerdaki araba bicolor popstar otomatik , katlanır ayna demiş de otomatik katlanır değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 7 Aralık 2018; 20:32:58 >

• Tekrar Merhaba;

Aracı aldım. Sorgulamalarda araç Beats edition olarak görünmekte ancak gerçekte değil. Ruhsata ve sigortaya yanlış işlemişler aracı. Yani araç POPSTAR. İzmir - istanbul arası sürüş deneyimim gayet olumlu. Gönül Rockstar isterdi ancak bütçe şu anda bu. Arada ki fark için Kredi çekmekte şu dönem hiç mantıklı değil :)

Sevgiler
  • Dün otoyolda önümdeki araçla aram epey açık olmasına rağmen araçtan sıçrayan taş ön cam vurdu.

Dün fark etmemiştim bu gün baktım camda çatlama var.

Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu.

Kasko yada sigorta hangisi bunu ücretsiz karşılar.
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.