Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
  • Sabırsızlık içinde bekliyorum ama geleceği yok bu gidişle hala gemi tarih bekliyor. Sözde bu ay 20de kadar gelicekti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Ufak tefek aksaklıklar oluşabilir. Hiç canınızı sıkmayın. Sağ, salim alında aracınızı geç olsun yeter ki :).
  • Merhaba,
    Size bir sorum olacak,

B ile gösterilen, gösterge ekranlarından hangisi var acaba aracınızda?

Bir de hangi donanımlarda hangisi oluyor ? bilginiz var mı?

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn_hukuk

Merhaba,
    Size bir sorum olacak,

B ile gösterilen, gösterge ekranlarından hangisi var acaba aracınızda?

Bir de hangi donanımlarda hangisi oluyor ? bilginiz var mı?

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Aracım pop star donanım. Ve sağdaki resimdeki gibi gösterge panelim :).

• SonpoL S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) benim aracın gelmesine daha çok var.. o yüzden aklıma geldikçe size böyle sorular sorabilirim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn_hukuk

Teşekkürler :) benim aracın gelmesine daha çok var.. o yüzden aklıma geldikçe size böyle sorular sorabilirim :))

Sizin arac Ağustos'ta mı teslim? Hangi donanım paketini aldınız? Popstar mı rockstar mı?

Ben Haziran da siparişi verdim. 1.3 panaromic edition. Ağustos'ta teslim dediler. Yolladığınız fotograflardaki göstergeler arasında kullanımda ne gibi fark var hangisi daha iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Aracınıza ful yalıtım/full paket koruma yaptırdığınızı belirtmişsiniz. Bu satış sırasında sunulan bir seçenek mi? Orjinalinde öyle mi geldi? Ayrıca maliyeti nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL
    *Geçenlerde kullanmış olduğum mini Cooper country man'e göre 500L'yi daha sessiz ve konforlu buldum. Özellikle aracın süspansiyonu da çok iyi ayarlanmış. Darbeleri çok güzel bir şekilde emiyor ve iç kabine ses yansıtmıyor. 500L daha sessiz ve dizel. Fakat ben ful yalıtım yaptırdım. Onunda etkisi vardır diye tahmin ediyorum. Boya koruma, koltuk koruma ve alt koruma ayriyeten 3 desibele kadar sesi azaltan ve hafif darbelerde koruyan full paket koruma yaptırdım. Sizlere de öneririm.

• merhaba dostlar
    biz de siparişi verdik ön ödemeyi yaptık.
    beyaz renk panaromic aldık biradere.
    temmuz sonu veya olmadı ağustyos başında teslim olacakmış.
    gelince fotoları paylaşırım.
    test sürüşünde kullandık araba cok eğlenceli, geniş, havadar ve aydınlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzel@hotmail.com

Merhabalar,

Aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Aracınıza ful yalıtım/full paket koruma yaptırdığınızı belirtmişsiniz. Bu satış sırasında sunulan bir seçenek mi? Orjinalinde öyle mi geldi? Ayrıca maliyeti nedir?

quote:

*Geçenlerde kullanmış olduğum mini Cooper country man'e göre 500L'yi daha sessiz ve konforlu buldum. Özellikle aracın süspansiyonu da çok iyi ayarlanmış. Darbeleri çok güzel bir şekilde emiyor ve iç kabine ses yansıtmıyor. 500L daha sessiz ve dizel. Fakat ben ful yalıtım yaptırdım. Onunda etkisi vardır diye tahmin ediyorum. Boya koruma, koltuk koruma ve alt koruma ayriyeten 3 desibele kadar sesi azaltan ve hafif darbelerde koruyan full paket koruma yaptırdım. Sizlere de öneririm.

Satış sırasında teslim almadan önce yaptırdım. Daha sonradan da yaptırılabilir elbette :). Ben boya koruma, koltuk koruma, artı bahsettiğim yalıtım olayını toplam da 700 TL'ye anlaştım. Normalde 950 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi. Anlayacağınız üzere mutlaka pazarlığınızı yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

merhaba dostlar
    biz de siparişi verdik ön ödemeyi yaptık.
    beyaz renk panaromic aldık biradere.
    temmuz sonu veya olmadı ağustyos başında teslim olacakmış.
    gelince fotoları paylaşırım.
    test sürüşünde kullandık araba cok eğlenceli, geniş, havadar ve aydınlık.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Çok güzel bir tercih yapmışsınız. İleride paylaşımlarınızı bekliyoruz. :)
  • Hocam bizim araçların garanti süresi ne kadar? 2 mi 3 yıl mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Hocam bizim araçların garanti süresi ne kadar? 2 mi 3 yıl mı?

Tam emin olamamakla beraber sanırım 3 yıl /100.000 km'dir diye tahmin ediyorum. Kitapçığına bakmak lazım :).
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Hocam bizim araçların garanti süresi ne kadar? 2 mi 3 yıl mı?

Tam emin olamamakla beraber sanırım 3 yıl /100.000 km'dir diye tahmin ediyorum. Kitapçığına bakmak lazım :).

Öğrenirseniz paylaşır misiniz buradan? Aksam aksam kafama takıldı

• Tabii olur. Fakat kitapçık araba da. Yarın bakarım artık :).
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    bende haziran da sipariş verdim Ağutos'ta inşallah.. Benimki metalik siyah (rockstar) beats edition 1.3 doulogic + panoromic roof olarak sipariş verdim.

''Ayarlanabilir çok fonksiyonlu gösterge'' yazılı olan sanırım daha iyi. Alfa romeo guilleta daki göstergeye benziyor. Kullanım açısından aradaki farkı bilmiyorum.

• 3 yıl hocam
  • ama garantti sonunda uzatabiliyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan1944

3 yıl hocam

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.