Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun aracınız. 500L ye yakışan renklerden birisi de siyah. 4 yıl siyah arac kullandıktan sonra bu kez tercihimi beyazdan yana kullandım. Siyah renk guzel ama kiri ve çiziği muazzam belli ediyor.

Bu arada sahibinden'de rockstar ilanı var ve aracın göstergesi sağdakinden. Popstar'da da aynı gösterge olduguna göre soldaki gösterge pop donanıma kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 17 Temmuz 2013; 2:21:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracı sanırım ilk alanlardanım 10 Mayısta teslim aldım oldukça rahat ve konforlu bir araç bende opening edition var 1.3 şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım almayaı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sizinde hayırlı olsun. Benimde şu an ki aracım siyah. Ben de aynı sizin gibi düşündüm. O yüzden siparişimi ilk olarak beyaz olanından verdim. Ama ertesi gün siyah olanından test sürüşü yaptırdılar. Ve fikrim bir anda değişti. Siyaha çevirdim.

Sahibinden.com dakini gördüm. Sanırım haklı olabilirsiniz.

Ama son bir ihtimal daha var. Duologic vitesli olan modelleri. Belki onlarda öyle olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn_hukuk -- 17 Temmuz 2013; 20:24:02 >
  • Araçlarınızı alında, fotoğraf paylaşımı yaparak beni yalnız bırakmayın :P

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Saygılar herkese.

• Bu da benimki :)

• Anlaşılan bende dahil herkes beyaza akin etmiş:) Bir arkadasımız siyah almış sadece. Kirmizi alan yok mu yahu?

Aracınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangi versiyonunu aldiniz, kac km kullandınız, sanziman otomatik mı ve yakıt tüketimi ne durumda?

Yazacağınız ve yazacaklarımız poransiyel 500L alıcıları icin arac seciminde belirleyici olacak.

• Hocam siz paylaşımlara devam edin, araçlarımızı teslim alınca size yetişiriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 18 Temmuz 2013; 3:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Anlaşılan bende dahil herkes beyaza akin etmiş:) Bir arkadasımız siyah almış sadece. Kirmizi alan yok mu yahu?

Aracınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangi versiyonunu aldiniz, kac km kullandınız, sanziman otomatik mı ve yakıt tüketimi ne durumda?

Yazacağınız ve yazacaklarımız poransiyel 500L alıcıları icin arac seciminde belirleyici olacak.

Bu araba bana anne ve babamin dogum gunu hediyesi ve ilk arabam. Acikcasi yalan soylemek istemem ama Fiat bana gercekten cok yabanci bir arabaydi ve hic aklimda yoktu. Tamamen surpriz oldu diyebilirim. Aklimda daha cok Lancia Delta ve Alfa Romeo Giulietta vardi.
    Benim aracim 1.3 multijet 85 hp dualogic ve popstar modeli. Opening edition versiyonu.
    Yanlis hatirlamiyorsam 4.000 km'ye yaklasiyordu en son. Ilk baslarda yakit performansinda beklenileni bulamadigimi soylemek isterim. Sehir ici trafikte 4.7-4.8 litre gibi seyretti bir sure. Fakat daha sonra aracla Cesme'ye, Bodrum'a ve Ankara'ya gidip geldikten sonra ortalama 3.9-4.1 litre gibi bir tuketim seyretmeye basladi ki bu beklenilendi zaten.
    Acikcasi ben bir kadinim ve pek de derinlemesine bir incelemede bulunamam. :) Hayir, muhendislik falan okusam neyse ama hukuk okuyan birisi icin bu konular bana gore fazla spesifik :)
    Bir de sunu soylemek isterim ki trafikte herkes donup bakiyor, yanindakine isaret ediyor. En cok da Fiat Doblo sahipleri sasiriyor gibime geldi. Buyuk ihtimalle iclerinden "Ya bu bizim araca benziyor ama ayni zamanda benzemiyor da" diyorlardir. :)

• quote:

Anlaşılan bende dahil herkes beyaza akin etmiş:) Bir arkadasımız siyah almış sadece. Kirmizi alan yok mu yahu?

Ankara'da trafikte bir tane kirmizi gormustum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ash500

quote:

Bu araba bana anne ve babamin dogum gunu hediyesi ve ilk arabam. Acikcasi yalan soylemek istemem ama Fiat bana gercekten cok yabanci bir arabaydi ve hic aklimda yoktu. Tamamen surpriz oldu diyebilirim. Aklimda daha cok Lancia Delta ve Alfa Romeo Giulietta vardi.
    Benim aracim 1.3 multijet 85 hp dualogic ve popstar modeli. Opening edition versiyonu.
    Yanlis hatirlamiyorsam 4.000 km'ye yaklasiyordu en son. Ilk baslarda yakit performansinda beklenileni bulamadigimi soylemek isterim. Sehir ici trafikte 4.7-4.8 litre gibi seyretti bir sure. Fakat daha sonra aracla Cesme'ye, Bodrum'a ve Ankara'ya gidip geldikten sonra ortalama 3.9-4.1 litre gibi bir tuketim seyretmeye basladi ki bu beklenilendi zaten.
    Acikcasi ben bir kadinim ve pek de derinlemesine bir incelemede bulunamam. :) Hayir, muhendislik falan okusam neyse ama hukuk okuyan birisi icin bu konular bana gore fazla spesifik :)
    Bir de sunu soylemek isterim ki trafikte herkes donup bakiyor, yanindakine isaret ediyor. En cok da Fiat Doblo sahipleri sasiriyor gibime geldi. Buyuk ihtimalle iclerinden "Ya bu bizim araca benziyor ama ayni zamanda benzemiyor da" diyorlardir. :)

Yakıt tüketiminizin ideal degerlerde olduğunu söylemeliyim. Sehirici ve disinda fabrika verilerini yakalamışsınız, ki bu genelde mümkün olmuyor. 500L farklı tasarimiyla kendisine baktırmayı başarıyor. Piyasaya çıkan yeni araçların cogunun birbirine benzediği şu donemde 500L farkını hissettiriyor:) Arac henüz pek bilinmiyor ve meraklı bakışlara maruz kalmaya devam edecek bir süre daha sanırım.

Fiat benim önyargıyla baktığım ve genel tasarım çizgisini beğenmediğim markalardan biriydi. Moda dunyasinda stil sahibi olan İtalyanlarin otomobil tasarımında aynı etkiyi bırakamadıklarını düşünürdüm:)

500L önyargımı yıktı ama sadece tasarimiyla. Sürüş konforu icin yorum yapamiyorum, zira kullanmaya nail olamadım Ağustos'u bekliyorum teslimat icin. İsin garibi arabayı kullanamadığım gibi trafikte de goremedim İstanbul gibi diyarda. Hepsi kaçıyor mu benden ne.

• quote:

Bu da benimki :)

Ayrıca aracınıza cam filmi çektirmenizi öneririm en kısa zamanda.

• Arkadaşlar birader bugün gönderdi. böyle bir renk geldi. muhtemelen treking edition. veya rockstar
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Bende çok beğendim arabanın tasarımını :)
    En önemlisi karım bayılıyor :) özellikler ve donanım beni oldukça tatmin etti.
    Donanım manyağı olduğumdan benim için önemli :)
  • "Bir de sunu soylemek isterim ki trafikte herkes donup bakiyor, yanindakine isaret ediyor. En cok da Fiat Doblo sahipleri sasiriyor gibime geldi. Buyuk ihtimalle iclerinden "Ya bu bizim araca benziyor ama ayni zamanda benzemiyor da" diyorlardir. :)
    "
    Kesinlikle haklısın:) Fiat böyle bir arabayı mı yapmış nasıl yapmış şeklinde devam ediyor eğer sohbet edersen :)
  • Fiat 500L'nin tasarımı farklı ve güzel, fiyatlar göreceli olarak uygun, donanım zengin, iç hacim geniş, sürüş zevki ve konforu iyi. Bana 500L'yi nasıl tanımlarsınız diye sorsalar; Bir doblo kadar işlevsel fakat daha eğlenceli bir aile otomobili olarak tanımlarım. Tercih edenlerin kesinlikle memnun kalacağı ve piyasada iyi bir yer edineceğine inandığım bir araç. Herkesin kazasız, belasız kullanmasını temenni ederim :). Bugün tekrar country man kullandım ve kendim için 500L'yi tercih ederek doğru bir karar verdiğimi tekrar hatırladım :).

Saygılarımla.
  • quote:

quote:

Cam filmi yasal degil diye biliyorum. Bir tek %70'e kadar izin vardi sanirim ki bu da pek mantikli degil. Bod perde dusunuyorum :)

• quote:

quote:

quote:

Cam filmi yasal degil diye biliyorum. Bir tek %70'e kadar izin vardi sanirim ki bu da pek mantikli degil. Bod perde dusunuyorum :)

camlar filmli bi şekilde muayeneden geçtim geçen hafta, hafif kusur sayılıyor, doğuda bi ildeyim sürekli çevirme var ama kimse bişey demedi sorun olacağını sanmam

• bu aracın altının yüksekliği nasıl arkadaşlar dağa bayıra tırmanırmı, özellikle kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum teknik veriler doğuda pek işe yaramıyor, bozuk yollarda rahatça kullanabiliyormusunuz altını vurmadan
  • Merhabalar,
    Ben de beyaz/siyah tavan rockstar almayı düşünüyorum.Rockstar modelinde bu rengi alan varsa resmini paylaşabilir mi? İtalya 'nın fiat sitesinde gördüm fakat gerçek resim gibi olmuyor.
    http://www.fiat.it/it/500L-trekking?status=0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayssak

Merhabalar,
    Ben de beyaz/siyah tavan rockstar almayı düşünüyorum.Rockstar modelinde bu rengi alan varsa resmini paylaşabilir mi? İtalya 'nın fiat sitesinde gördüm fakat gerçek resim gibi olmuyor.
    http://www.fiat.it/it/500L-trekking?status=0

Cappuccino Beji diye geçiyor katalogta. Fakat rengi biraz sütlü kahve duruyor verdiğiniz linkte. Autoshow fuarındaki teşhir modellerinden biri bu renkteydi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.