Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.877
Cevap
132
Favori
753.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de sıfır km benzinli için bayi ile el sıkışmıştım. Sonra 9000km 2.el dizel bulunca vazgeçtim. Şimdi iyi ki dizel almışım diyorum.
  • adioses A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak dileğiyle.

Ne zaman aldınız. Kaç model ve hangi tipi bilgi verir misiniz acaba. Birde ne kadar a aldınız ?
  • struma S kullanıcısına yanıt
    1 yıl oldu 2014 model 2015 çıkışlı popstar manuel 9000km aldığım araç. Şimdi 26000e ulaştım. Ve çok memnunum diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi74

Merhaba dostum , forumun geçmiş sayfalarımda benzinli 500l çekiş gücünün zayıf olduğundan bahseden arkadaşlarımız vardı. Birde evet dizel araç daha pahalı ancak satarkende pahalıya satacaksınız bunu unutmayın. Benzinli fiyatına satmayacaksınız...

Çok doğru bir tespit. Bu hesap nedense çok kişinin gözünden kaçıyor.

500. mesajim çok uygun bir başlığa denk geldi :)

Bu vesileyle tüm 500 kullanıcılarına kazasiz belasız sürüşler diliyorum.
  • 2014 dizel otom. popstar aracım var tramer kaydı yok exper raporu var bende hiiç kaza olmadı çok şükür önceki sahibinden de sol ön çamurluk değişmiş ekspertizde de yazılı . sorunsuz araç 70 bin km de çok memnunum ev yatırımı için satmayı düşünüyorum. sizce satışa çıkarsam ne kadar eder ?
  • Merhaba kış lastiği alacağım ne önerirsiniz arkadaşlar. 2 tane yeter mi yoksa 4 tane mi almak gerekir. Az kullanılmış ikinci el de satan varsa düşünebilirim. Marka olarak nokian iyi diyorlar.
  • pegasus777 kullanıcısına yanıt
    4 tane olması önemli.
    Ben bugün kışlıkları taktırdım.
    Sava marka kullanıyorum geçen sene almıştım. 225x45 R17
    Genel olarak memnunum.
    Orijinal Continental ama tanesi 450-500e gidiyor çok pahalı. Yarı parasına Sava almıştım geçen sene önceleri tereddütlerim vardı ama 1 sezon kullandım. Fiyat performans olarak başarılı buldum.
    Daha önceleri Goodyear kullanıyordum önceki aracında performans olarak yakın bence.
    Karar sizin.
    Haa Petlas bulsam onu da alabilirdim ama bulamamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adioses -- 30 Ekim 2017; 19:19:55 >
  • pegasus777 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2 kıştır linkdeki nokian lastikleri kullanıyorum. Ankara içi ve Ankara-İstanbul arası yaklaşık 15bin km yaptım. Gayet memnunum her türlü yağışlı havada yol tutuşu ve fren mesafesi oldukça iyi. Kar performansını Abant ve Erciyeste denedim. Aracımız aile aracı olduğundan ve eşim de kullandığında iyi bir lastik almayı tercih ettim. Pişman olmazsınız derim ancak 4 tane almak şart. Lastiklerin eşit aşınması bakımından belki diğer kış ön-arka değiştirmek faydalı olabilir.

Linki bilgi amaçlı paylaştım bayilerde daha uygun fiyatlar olabilir.

http://www.hepsiburada.com/nokian-205-55-r16-91t-wr-d4-oto-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-OTKMT429526

• 1.3mjet motorda hangi motor yağı kullanıyorsunuz? Serviste önceki bakımlarda OPAR OLIO S1 5W30 koymuşlardi. Forum sitelerinde mobil1 ya da castrol magnatec de önerilmiş. Tecrübe eden varsa bilgi verebilir mi?
  • Herkese merhabalar. Arkadaşlar 2013 Duolocig Rockstar aracım var. Forumda daha önce okumuştum.Fakat şimdi bulamadığım için sizlerden bilgi almak istiyorum: Direksiyonu sağa-sola döndütdüğümde ses geliyor ve sanki biraz sertleştide. Problemin kronik olduğu ve aracın garantisi bitmiş olsa da değişim yapılacağı yazılmıştı. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi akşamlar.
  • Aynı sorunu yaşıyoruz sanırım bendede aynı problem var direksiyonu çevirirken sanki biyere takılıyomuş gibi oluyor arada ve direksiyonu çevirirken içten tıkır tıkır inceden bir ses geliyor.
  • https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf

Yeni kasa ile eski kasa arasında nerede ise 8-10 bin TL fark var.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Hocam eski yeni pek farketmiyor fiyatlar uçtu gitti. Bu paralara zor artık 500L nin işi.
  • feedbackx kullanıcısına yanıt
    Bu paralar noktasında haklısınız.

Tamam sınıf farkı var ama Hyundai Elantra sıfır 65-70 bin TL arasına alınabiliyor.

Muhtemelen bir sonraki arabam Elantra olur.

Yaş ilerliyor.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Alternatif neyse ona bakarsınız değişim zamanı haklısınız dediğinizde. Hakkımızda hayırlısı olsun.
  • july17 J kullanıcısına yanıt
    benim lastik boyutu 225 45 17 nokian fiyat olarak 1700 lere çıkıyor sava nasıldır arada çok fiyat farkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus777

benim lastik boyutu 225 45 17 nokian fiyat olarak 1700 lere çıkıyor sava nasıldır arada çok fiyat farkı var

goodyeardan şaşma
  • Arkadaşlae merhaba. Bende 1.6 105 bg opening edition modeliyle aranıza katıldım. Araç 2. El 120 binde. Çok güzel araç ancak bir sjkıntık var. Otomobilin yakıt göstergesi 9 10 11 lt gösteeiyor sürekli. Çok yol yapmadım. Yarın uzun yol yapacağım o zmn göreceğim ama bu değer çok anormal. Sorun ne olabilir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

Arkadaşlae merhaba. Bende 1.6 105 bg opening edition modeliyle aranıza katıldım. Araç 2. El 120 binde. Çok güzel araç ancak bir sjkıntık var. Otomobilin yakıt göstergesi 9 10 11 lt gösteeiyor sürekli. Çok yol yapmadım. Yarın uzun yol yapacağım o zmn göreceğim ama bu değer çok anormal. Sorun ne olabilir acaba

Km/litre dir o settings kismindan lite/km yapman lazim
  • *Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Ne kadara aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.