Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim şehirde sayısı az. Zamanında bayiye gittim. Adamların araç satma şevki filan yoktu.
    Ama alasım var bu aracı. Onlar yüzünden alamadım. Gittim başka bir şey aldım.
    Bakalım belki yaza satar 500 l spor bir şey alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Start stop çok randıman veriyor mu? Ben bir kere bile kullanmadım gerçi yaşadığım yer sakin yer.

• july17 J kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
    kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Selam aracınız için Tuning uygulamayı düşündüğünüzü yazmıştınız eski mesajınızda noldu o iş :)
    Bende yavaş yavaş düşünüyorum da aslında performansından çok memnunum ama Trabzon dağlık olduğu için karda performans düşüyor, motor güçlü olursa karda kolay kolay kalmaz diye düşünüyorum.
    Ayrıca 2016 modellerde aynı motorda güç 95 beygire yükseltilmiş demek ki bizim araçlarda da güç yükseltilebilir

yükseleceğinden emin olabilirsiniz ama ben hala işlerimin yoğunluğundan ilgilenemedim..
  • Arkadaşlar benim araçta cam kaldırma modülü sadece arka sağ camı açıp kapatıyor,sorun nedir sizce sigorta falan mı atmıştır
  • Merhabalar,

Bayiden 2015 model 1.3 rockstar skydome bi-colour 500L için 70.000 fiyat aldım nasıl arkadaşlar? araç Turkuaz renkli. bu aracın standart renkleri arasında yok. test aracı olabilir mi? Çekincem bu yönde.
  • Merhaba, 1.3 rockstar 2015 model sıfır alarak aranıza katıldım bende araç çok güzel çevremdeki tepkilerde harika :) herkese kazasız sürüşler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus777

Merhaba, 1.3 rockstar 2015 model sıfır alarak aranıza katıldım bende araç çok güzel çevremdeki tepkilerde harika :) herkese kazasız sürüşler...

hayırlı olsun kaça maloldu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omentum O kullanıcısına yanıt
    75,500 TL Cam tavan bicolor beyaz üstü siyah renk
  • mirrorless M kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat otomatik vitesse biraz araştırın rengi ben duymadım ve görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkaaann -- 8 Şubat 2016; 23:47:03 >
  • pegasus777 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: erkaaann

Çok iyi fiyat otomatik vitesse biraz araştırın rengi ben duymadım ve görmedim

Manuel vites ama ben otomatik kullanmadığım için işime de geldi. Hep manueller kalmış sanırım piyasada. rengi sadece şu autoshow videosunda gördüm. Cam göbeği diye geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=--l2mWcKXZE

Ya sadece showroom da değil de İtalyadaki autoshow da mıncıklandıysa:)
  • Direksiyon üzerinde sesli komut butonuna bastığınızda ''Eve git'' derseniz navigasyon evinize olan rotayı çıkarıyor.

Tabi bunun için navigasyonda evinizin tanımlı olması gerekir.

Güzel özellik.
    Renk güzel ve ilgi çekici
    Bende sonsuz siyah var 1.3 mjet bu rengi görseydim sahsen tercih ederdim

• Müzikçalar film oynatıyor mu deneyen oldu mu?

• quote:

Renk güzel ve ilgi çekici
    Bende sonsuz siyah var 1.3 mjet bu rengi görseydim sahsen tercih ederdim

Aynı renk sadece İzmir'de varmış şu anda 1.3 manuel rockstar. ama fiyat düşse düşse 73 e düşer dediler o araç için.

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Ben denedim oynatmıyor

Bana göre göz alıcı dikkat çekici bir renk.
    3 ay önce 1.3 otomatik mjet skydome rocstar siyah renk 75 bini bulmuştu buna göre kıyaslayın.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2162045/9e8939b8-6aec-4527-9de6-1fc8f62f43f9.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkaaann -- 9 Şubat 2016; 16:47:38 >
  • quote:

Bana göre göz alıcı dikkat çekici bir renk.
    3 ay önce 1.3 otomatik mjet skydome rocstar siyah renk 75 bini bulmuştu buna göre kıyaslayın.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2162045/9e8939b8-6aec-4527-9de6-1fc8f62f43f9.jpg

Otomatik 3000 farkeder, sizin de fiyat gayet iyiymiş, göz alması yarar mı zarar mı göreceğiz bakalım. Boya koruma da yapacaklar ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aldıysanız hayırlı olsun
    Nazar boncuğu şart yanlız

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.