Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viztay

iç kapı açma kollarının arkasında da kırmızı led döşedim..
    gece çok şık görünüyor..

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Ben de bazi seyler dusunuyorum ama yapmaya useniyorum, siz direk uyguluyosunuz kafanizdakileri tebrik ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• firatks F kullanıcısına yanıt
    Bende 3000 km'lik tatil yolculuğum sonunda sizinle aynı izlenimleri edindim. hiç 1.6 olanını alsaydım demedim gayet memnunum . allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
  • hkn_hukuk kullanıcısına yanıt
    Aman hocam gaza basarken dikkat 170 hp'lik olanı tam bir performans makinası. . Benim ve eşimin ilk göz ağrısı idi bu araç ama almak o dönemde mümkün olmadı. mükemmel bir araç alıyorsunuz nazar boncuğunuzu şimdiden alın gözler üzerinizde olacak. Ben görürsem en önce benim gözüm üzerinde olacak. bu arada hangi renk hangi donanım seviyesini alıyorsunuz?
  • Alfa alıcak olan arkadaş
    Aracı yeni makyajla alırsın umarım bizim araçlardaki ekran lı gibi. Ekran ve özellikleri aynı sadece renkleri değişik. Bir hafta kadar kullandım alacağınız aracı, tescillenmeden önce bayii nin parkında kullanın ön göğüs ten ses geliyorsa başka bir araç seçin çünki ses kronik ve düzelmesi imkansız. Tıkırtı ve çıtırtı takıntınız yoksa araç gayet başarılı ve kullanışlı. Bir tek yağmurda bagajı açarsanız içeri su giriyor :))

• EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    Merhaba siz bir ara chip tuning olayını düşündüğünüzü söylemiştiniz. Chiptuning bakarken böyle bir şey gördüm siz hiç karşılaştınız mı yada biliyormusunuz bunu? http://www.eliftuning.com/Fiat-500L-Pedal-Chip-Hizli-Kalkis-Sistemi_71196.html#0

edit: birde bu var. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-racechip-ultimate-chip-tuning-yeni-fiat-500-l-1.3-mjt-85-hp-124559493/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemchem -- 30 Haziran 2014; 13:25:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Merhaba siz bir ara chip tuning olayını düşündüğünüzü söylemiştiniz. Chiptuning bakarken böyle bir şey gördüm siz hiç karşılaştınız mı yada biliyormusunuz bunu? http://www.eliftuning.com/Fiat-500L-Pedal-Chip-Hizli-Kalkis-Sistemi_71196.html#0

edit: birde bu var. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-racechip-ultimate-chip-tuning-yeni-fiat-500-l-1.3-mjt-85-hp-124559493/detay

Hocam biraz arastirdim bunlar kandirmaca, ayni cihazi benzer ayarlarla takip guc almaya calisiyorlar.

Chip olayi icin dr ecu vs gibi bilindik yerlere gidilmeli. Cok genis calisma yapiyorlar, ornegin viteslere gore dagilim yapiyorlar dengeli guc aliyorlar veya gucu siz seciyosunuz gibi gibi

Acikcasi arabanin biraz km yapmasini ve gozumde standart gorunmesini bekliyorum, o zaman canlandirmak icin deneyecegim

• EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız profesyonel eller dokunmalı böyle şeylere. Ben zaten şuanda memnunum performanstan. siz standart görünmesini bekliyorum demişsiniz benim için pek mümkün görünmüyor bu durum. . Çünkü gerçekten dizaynı beni uzun süre tatmin eder ama şöyle benceilce bir düşüncem var çok kişi bu aracı alsın istemiyorum bize özel olsun istiyorum. Linea gibi Fluence gibi heryerde görmeyelim. Sahibine has tarz araçlar olarak kalsınlar.
  • arkadaşlar bicolor panoramic edition araç sahiplerinin ruhsatlarında arabanın renkleri renk1 ve renk2 diye mi belirtiliyor?

ben tavanı kaplattım ama ruhsata işletmedim. ramazan bayramı için 3 erkek olarak arabayla urfa'ya gitmeyi düşünüyoruz fakat suriye ve ırak'ta yaşanan sıkıntılardan dolayı o bölgede yabancı araçlara denetim olacağını düşünüyorum. tabi bu benim kendi yorumum.

Araba biraderin şirketi üzerine kayıtlı ve kendisi yanımızda olmayacak. ruhsatta da sadece renk1:kırmızı yazıyor. araç renk yüzünden bağlanırsa aracı geri de alamam.

bayram rezil olmasın diye bu ara ruhsat işini halledeyim diyorum ama herkes bir şey söylüyor. kimisi cam tavanda ruhsat değişimine gerek yok diyor.

kimisi de faturayı boya olarak kestirsek bile tüvtürk kaydı kaplama olarak tuttuğundan emniyetin ruhsatı değiştirmediğini söylüyor. tecrübe edeniniz oldu mu acaba?

• Tüvtürk den tadilat randevusu alıp ek1 formu doldurup degişikligi onaylatıp ruhsat müdürlüğünde randevu ile her iki yaprağı değiştirirsin masraf muayene ruhsat dahil 400 civarı olur yalnız tavsiyem rahat ol muayene zamanı gelince yap işlemi muayene üçreti ödemezsin egerki polisin tersi denk gelirse söker atarsın en fazla :)

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Hayırlısı olur inşallah. Umarım sizi de bir gün nasip olur.
    Gaza basma ve performans konusunda haklısınız. Test sürüşünde epey bir heyecanlandırmıştı beni

Dış renk alfa kırmızısı iç renk olarak da deri taba renk olacak.
    Distinctive paket
    Lüks spor Paket
    Elektrikli Cam Tavan (sunroof)
    Direksiyondan kumandalı vites
    Yani Xenon far ve navigasyon dışında herşey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeKarasoy

quote:

Orijinalden alıntı: viztay

iç kapı açma kollarının arkasında da kırmızı led döşedim..
    gece çok şık görünüyor..

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Ben de bazi seyler dusunuyorum ama yapmaya useniyorum, siz direk uyguluyosunuz kafanizdakileri tebrik ederim :)

Tşk..

• viztay kullanıcısına yanıt
    Bunlarda son çalışmam iç ayak aydınlatma

• bezakii kullanıcısına yanıt
    Evet yeni makyajlı olandan olacak. Söyledikleriniz benim için sorun edilmeyecek ufak detaylar. Vites,motor gibi önemli değil. Diğer hatalar da artık birazda kader kısmet işi sonuçta insan yapımı makina. O yüzden garantisine güvenicez artık.
    Aracı alırken ki test konusunda haklısınız, ki zaten çok detaylı incelerim, yoksa ne markaların ne hataları çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

quote:

Orijinalden alıntı: hkn_hukuk

Arkadaşımın fiat bravo sunda da olmuştu, servise götürdü. Bilgisayara bağlamışlardı. Şimdi çok hatırlamıyorum ama sanırım yine güncelleme ile ilgiliydi.

Aracin teybini degistirdikten sonra oldu ne olduysa. Sistemin teybi yeni bir donanim olarak gordugunu soyledi servis. ama sanirsam senkronizasyon saglayamadigindan dolayi kilometre gostergesi yanip sonuyor. Musait zamanda baktiracam. Tesekkurler...

Hocam siz teybi ses sistemi için mi değiştirmiştiniz? Mevcut teybin üzerine yapılamıyor muydu?

Mevcut teypten memnun olmadığım için teybi teğiştirdim...Ses çok farkediyor emin olun...

Peki garanti bozulmuyor mu? Olası bir elektrik ya da mekanik arızasında kapsam dışı kalmaz mı? Bende ses sistemi yaptırmak istiyorum fakat çok detaya girmek istemiyorum. Yüksek sese gerek yok. Kaliteli olsun yeter.

Garanti konusunu hiç düşünmedim kafama da pek takmıyorum açıkcası. Servisteki arkadaşlarımda durumdan haberdarlar öyle bir durum olsa uyarırlardı.Ben de yüksek sesten ziyade kaliteden yanayım ve bunun da sınırı yok ne yazık ki...Şuan sistem istediğim gibi olmadı malesef Rizede imkanlar kısıtlı hafta sonu Trabzona gidip daha profesyonel bi çalışma yaptıracam inşallah.Resim koyarım fikir vermesi açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızılcıksopası -- 30 Haziran 2014; 19:14:23 >

• Bugün jantı çizdim maalesef. Bu tarz sürtme kaynaklı çizikleri yok etmek mümkün mü arkadaşlar?
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Benim üçünde de aynı çizikler mevcut boyatmaktan başka çaresi yok...
  • quote:

Bugün jantı çizdim maalesef. Bu tarz sürtme kaynaklı çizikleri yok etmek mümkün mü arkadaşlar?
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

aynı çizik bende de var

• Bu da nazarlık olsun diyerek avutalım kendimizi o zaman:)

• quote:

Bu da nazarlık olsun diyerek avutalım kendimizi o zaman:)

bizim aracta koca bir nazarlik var zaten malesef, serseriler sagolsun bi ara fotograf atarim
  • hkn_hukuk kullanıcısına yanıt
    Tam aklımdaki paket bende 1 sene önce bu donanımın benzeri için fiyat almıştım hey gidi günler.. Tekrardan hayırlısı olsun tekeriniz düz bassın.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.