Şimdi Ara

Fiat 500L almanın mantıklı olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç geniş güvenlik testlerinden iyi sonuç almış ve güvenlik donanımları en düşük opsiyonunda bile hayli fazla , dizel, yarı otm çok konforlu olmasa da idare eder, vergisi az, bakım masrafları az,yakıt tüketimi düşük , yedek parça ihtiyacın olsa bile ucuz, tipi en azından std değil farklı hatta kadınlar tarafından çok beğeniliyor, elektronik oyuncakları donanımları baz modelinde bile tasarruf edilmemiş koyulmuş, yerden yüksek hafif bir suv/jip ne dersiniz havası var, fiyatı da 60-65 bin civarı 4 -5 yıllık temiz arabalar. Bu piyasaya göre aileler için bence biçilmiş kaftan. Amerika pazarına girecek kadar iddialı. Son zamanlarda trafikte çok sık görmeye başladım. Sizin fikriniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silingitsinbunu -- 11 Şubat 2018; 0:5:18 >

• Hocam siz satilmiyordan kastiniz ne dir bilmiyorum ama bundan 4 yıl evel Opel Meriva aldım bana bunu cokmu aradin,nasıl satacan,yok konserve kutusu gibi laflar duydum aracı geçen yıl Nisan ayında satılığa çıkardım fiyatını da ne pahalı ne ucuz yazdım istediğim fiyata 12 saat içinde sattım ve arabaya ilgi bir hayli fazlaydı 30-40 kişi aradı.Satma konusunda korkmayın aldığınız fyata brakirsinz.
  • 1.3 otomatik modeli aşırı hantal sırf bu sebep araçtan soğutmaya yeter
  • 1.3 otom modeli hantal kısmı 1.6 ve yüksek torklu araçlarla mukayese edildiğinde haklısın ama güvenli sürüşten bahsediyorum ralliye çıkmıyoruz maksat gideceğim yere sağ salim gitmek. max 120-130 km hızlarla sorun yaşanacağını sanmam.
  • bizim fikrimiz, biz almayız:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

bizim fikrimiz, biz almayız:)

mantıklı bir sebep :)
  • aracı kullanmış biri olarak çok güzel ve ilgi çeken bir araç ama ikinci elde değer kaybeden ve hemen satılamayan bir araç
    1,3 multijetini kullandım araba hantal otomatikte manuelde kullanıyordum direksiyonun altından vites degistiyordum. istanbul şehir içi 7,2 - 7,9 gösteriyor
    şehir dısı 700km yol yaptım 5,6 gösterdi şehir içinde az yakmıyor araç. Genel itibariyle aile için kullanılacak güzel bir araç rockstar kullanmıştım. Kesinlikle alınacaksa cam tavan olmasına öncelik verin çok güzel gösteriyor arabanın içini.
  • Arabanın tipiyle Fiat kalitesizliği birleşince söylediğin fiyatın yarısı ediyor. Dediğin fiyatın yarısına bulursan haberleşelim.
  • Bu arabayı uzun süre değerlendirdim, yerden yüksek olması, kompakt orijinal stili ve ferah görüntüsü hoşuma gidiyor ancak,

-1.6 dizel otomatik yok;

-Yurtdışında bulunan 1.4 Turbo Benzinli motor yok,

-Araç gayet büyük görünüyor ancak arka koltuklar çok yüksek, uzun boylu birinin kafası tavana değer, hele cam tavan varsa kesin değecektir.

Ayrıca cam tavan ve ince perde sıcak havalarda bunaltır.

Aracı aile ile piknik, uzun yol, kamp gibi işler için kullanmayı planlamıştım. Ancak 1.6 dizel modelinin fiyatı uçtu (skydome'lu düşünüyordum). Bu fiyatın az üstüne SUV'lar (örneğin 4x4 Suzuki Vitara) alınabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sevdiğim bir araçtı geçen ay araba alma sürecinde arkadaşın arabasını test ettim otm vites araç uyumu berbat daha önce punto denedim otm o araba iyiydi otm ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıcaksan 1,6 mjet Rockstar al.İlgi çekici ve güzel bir araç.Çift renk kombinasyonu olunca daha da güzel oluyor.

• Hocam siz satilmiyordan kastiniz ne dir bilmiyorum ama bundan 4 yıl evel Opel Meriva aldım bana bunu cokmu aradin,nasıl satacan,yok konserve kutusu gibi laflar duydum aracı geçen yıl Nisan ayında satılığa çıkardım fiyatını da ne pahalı ne ucuz yazdım istediğim fiyata 12 saat içinde sattım ve arabaya ilgi bir hayli fazlaydı 30-40 kişi aradı.Satma konusunda korkmayın aldığınız fyata brakirsinz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco-De Lucia -- 11 Şubat 2018; 9:10:52 >
  • Orta yaş bayan arabası

• quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hocam siz satilmiyordan kastiniz ne dir bilmiyorum ama bundan 4 yıl evel Opel Meriva aldım bana bunu cokmu aradin,nasıl satacan,yok konserve kutusu gibi laflar duydum aracı geçen yıl Nisan ayında satılığa çıkardım fiyatını da ne pahalı ne ucuz yazdım istediğim fiyata 12 saat içinde sattım ve arabaya ilgi bir hayli fazlaydı 30-40 kişi aradı.Satma konusunda korkmayın aldığınız fyata brakirsinz.

12 saat içinde 30-40 kişi arıyor ve bu sürede satılıyorsa çok uygundur fiyatı. Başka açıklaması yok.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Sattığım zaman boyasiz olup dusuk kmli olanlara 28-29 yazıyorlardı benim aracimda 2 parça boya vardır 151 bin km'de idi pazarlıksız 27 bin dedim 26750 ye bıraktım.

• Fiat SPA konusu diye geldim sasirdim.

• Geçtiğimiz hafta yurtdisindaydim Fransa ve Almanya da düşünün ikisi de avrupanın araba üreticisi ülkesi ve nispeten milliyetcidirler sokaklarda çok fazla 500 gordum tercih etmelerinde vardır nedenler.

• Fiat 500 L Avrupada inanılmaz satış rakamlarına ulaşan bir model. Sadece biz beğenmiyoruz. Malum herkes Audi Q3 lere Mercedes B 200 lere biniyor.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 18:35:36 >
  • musetea kullanıcısına yanıt
    Fiat 500x ile Renegade ortak üretim..

500l Sırbistan’da üretiliyor.

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 18:35:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.