Şimdi Ara

Fetocuların yeni limanı İSVeç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar dünyanın en huzurlu en çağdaş yeri olarak gösterilen ve bilinen yerlerinden olan İSVEÇ Fetocuları evlat edinmiştir. Hayırlara vesile olacağını hiç sanmıyorum AB NATO fıss Yine büyük Haçlı ordusu varşığını hissettirmeye başladı Almanya ardından İsveç mursi ve daha niceleri çıkacaktır.

Konu alıntıdır Hürriyetten.

http://www.hurriyet.com.tr/isvec-darbecileri-iade-etmeyecegini-acikladi-40180054

• Anlamıyorum ki Türkleri beğenmiyorlar ama kürtler ve fetullahla aralari iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haçlı ordusu mensubu ülkeden ne beklenir di ki başka
  • Bu İskandinavyayı da anlamıyorum, ne kadar terörist, pislik var, sırf idam ve işkence riski var diye besliyorlar.
  • kurtlar vadisi isveç
  • oradada FETOcular ateist olup darbe yaparlar artik.
  • Anlamamakta ne var anlamıyorum.. Türkiye'de adı konmamış diktatörlük var diyorlar zaten, diktatörü devirmeye çalışanları niye versin? Biz ÖSO cuları Esad'a veriyor muyuz? işin garibi muhalefetin kalesi olan hürriyet troll 'ün kalesi olmuş. Maaş ne kadar bilen varmı, sgk 'sı varmıdır? bende atıp tutarım iyi para verirlerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 724SATINAL -- 3 Ağustos 2016; 19:28:29 >
  • 1.Dünya Savaşı devam ediyor

• Sırf isveçe yerleşmek için ben fetöcüyüm diye iltica talebinde bulunan karaktersizler olur mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ml_csd_ds -- 3 Ağustos 2016; 20:03:46 >
  • bir gece ansızın

81 Düzce 82 Stockholm 83 Östergötland

şaka bir yana Avrupalılardan tiksiniyorum.

Dünya'nın en iki yüzlü adamları.

Kaliteliler akıllı çalışkan insanların hepsi uzak doğu da asyada
  • ml_csd_ds M kullanıcısına yanıt
    tam tersine Fetocuları teker teker gebertmek için bende fetocuyum diyerek sığınma isteyip hepsini geberttikten sonra geri türkiyeye kaçmak lazım ve bu iş bilinçli yapılacak devlet kimi yolladığını bilecek bu işe. artık leşlerinden bir feto postu yapar İsveçliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ml_csd_ds

Sırf isveçe yerleşmek için ben fetöcüyüm diye iltica talebinde bulunan karaktersizler olur mu acaba ?

Beyler iyi fikir.
  • mcrew kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Sırf isveçe yerleşmek için ben fetöcüyüm diye iltica talebinde bulunan karaktersizler olur mu acaba ?

Beyler iyi fikir.

Gitmek istiyorsan yasal yollardan gitmeyi denesene.

Göç etmek için kişiliğimi karakterimi satarım diyorsun yani ?

• Dünün fetö sevicileri ne gururlu arkadaş.. Lan insan birini suçlarken az utanır be ... gerçi sizde o yüz nerede... fetönün elini ayağını öpecek tiplerdiniz siz ülkeye gelseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Dünün fetö sevicileri ne gururlu arkadaş.. Lan insan birini suçlarken az utanır be ... gerçi sizde o yüz nerede... fetönün elini ayağını öpecek tiplerdiniz siz ülkeye gelseydi.

Atalım da belki birileri hatırlar çok zor gerçi

• Hep İsveç'ye yaşama hayalim vardı, özellikle erasmus ile oraya giden arkadaşımla olan sohbetimden sonra..

Bizde ki de şans arkadaş yaşadığımız ülke fetöcü kaynıyor, ha keza bir şekilde bir kaç yıl yaşamak istediğim ülkede yeni fetöcü yuvası olmuş...

En iyisi Kuzey Kore' de yaşama hayalleri kurayım, kim jong abim izin vermez fetoya ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Beyler iyi fikir.

Gitmek istiyorsan yasal yollardan gitmeyi denesene.

Göç etmek için kişiliğimi karakterimi satarım diyorsun yani ?

Milletini sattınız onurdan mı bahsediyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.