Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
28
Favori
92.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyah VTN plakalı Ferrari Vatan bilgisayar ın sahibinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: __éSér__

Siyah VTN plakalı Ferrari Vatan bilgisayar ın sahibinin

adamın galiba plaka takıntısı var. vatanın önünde bir sürü vtn plakalı araç gördüm ama ferrari yoktu:(

BURADA İSTANBULDAKİ AVENTADOR...
    ALINTI

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
     Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 23 Temmuz 2013; 16:35:30 >

• Başlık yıldızlar geçidi gibi olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Hocam Maserati'nin plakası neden sarı bilginiz var mı?

Geçici plaka olduğu için.
  • Bentley Coupe eyimiş )
  •  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şu konudan çıkarken hep küfrediyorum. Adaletini seveyim dünya
  • Gözümde FF ile beraber en kötü Ferrari tasarımıdır ama bu bile şık:)
  • havadan bentley yağsa bize lada düşer
  • Bu kadar hayranken asla sahip olamayacak olmamız
  • Geçen gün tekirdağda focusumla yolda iken gördüm hemen fotografını cekiyim dedım :D ayrıca arkadaki meganede temiz duruyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KibarAyı

Bu kadar hayranken asla sahip olamayacak olmamız

İlerde alınca alıntılarım
  • hiç bir zaman böyle bir arabam olmayacak bu acı gerçekle her yüzleştiğimde oturup ağlayasım geliyor, üzerime öküz oturmuş gibi hissediyorum neyse siz benim için hiç şey yapmayın, ben yokmuşum gibi...

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hiç bir zaman böyle bir arabam olmayacak bu acı gerçekle her yüzleştiğimde oturup ağlayasım geliyor, üzerime öküz oturmuş gibi hissediyorum neyse siz benim için hiç şey yapmayın, ben yokmuşum gibi...

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

Pistte 10 dakika sürsem bile bana yeter. Belki birgün bunu yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: basketbol6

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hiç bir zaman böyle bir arabam olmayacak bu acı gerçekle her yüzleştiğimde oturup ağlayasım geliyor, üzerime öküz oturmuş gibi hissediyorum neyse siz benim için hiç şey yapmayın, ben yokmuşum gibi...

Pistte 10 dakika sürsem bile bana yeter. Belki birgün bunu yapabiliriz.

Arkadaşlar, italya bize yakın

Aventador ile 1 saatlik dağ turu 900 Euro

Aventador ile 1 saat geçirmek sanırım oldukça yeterli olur.

TIKLAYIN:

http://pushstart.it/en/test-drive/object/10-lamborghini-aventador-lp-700-4

Örnek: 20 dakikalık orta uzunlukta şehir içi turu

Ferrari 458 isterseniz 900 Euroya 2 saat dağ yollarında kullanıyorsunuz.

Örnek; 30 dakikalık uzun şehir içi turu

• quote:

Orijinalden alıntı: gltknln

quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: gltknln

quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

2006 yılı, Ankara Pampero Cafe önü. (Belki paylaşılmıştır..)

Türkiyedeki sayılı lamborghinilerden hatta tek tük diablo diyebiliriz. turuncu ise çok ama çok albenili duruyor. ankarada yaşadigim için biliyorum canlı canlı görünce dibim düşüyodu resmen. şubat tatilinde bu araç satılıktı sahibinden.comda görmüştüm 159 bin euroydu. ama 1-1.5 ay sonra araç satıldı üzülmüştüm. alan paşa paşa biniyor şimdi :( Yanında meşhur SV yazısıda yazsa herhalde arabanın yanında yatıp kalkardım bakmaya doyamazdım. 75 bin km şuan tahminimce satilikta 70 bin km yaziyodu.

satıldı ve istanbuldaki sahibinde 2 tane daha diablo varmış....
    bunu duyduğumda inanmadım...
    istanbulda da gördüm...

resimdeki lambo istanbulami satildi ? eminmisiniz górdünüz mü istanbulda Aynisini

gördüm ve mükkemmel bir durumdaydı...

Ben bu Diablo'yu replika diye biliyorum. Zaten bir kere park ederdi arabayı aylarca yerinden oynamazdı...

• türkiyede bir tane replika lamborghini var oda bu

quote:

Orijinalden alıntı: Nutellalı Pilav

quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

Karşıyaka'da Lamborghini nedense hep denk geliyor ve hep dibim düşüyor

Siyah bi gallardo vardi onumu diyosun hep sahile cekiyo yanindada masaerati granturismo oluyo hersene gittigimde goruyorum:D

Aynen o'dur , genelde gördüğümde tozluydu adam bakmıyor çok

BAHSETTİGİNİZ MAKİNA BU GALİBA BU ARADA BUMU TOZLU;)
    SAHİBİ KİMSE BİR TANEDE SİMSİYAH BİR PORSCHE Sİ VAR ARADA DA ONU KOYUYOR ORAYA KİMSE ZEVKLİ ADAM VALLA!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 25 Temmuz 2013; 17:15:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

değerlendirilebilecek bir seçenek gerçekten.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Geçenlerde arkadaş ile fotoğraf çekmek için Galata'ya gittik. Bir baktım Galata Kulesi'nin sağındaki yokuştan garip bir şey geliyor. İlk başda anlam veremedim bir baktım RR, hemen makinaya davrandım fakat o şok ile net yakalayamadım.

Analog makina ile bu kadar oldu, bir de film bayat çıktı.

Bu araba petrolcü Ecvet Sayerin aracı. Adam para çok gibi

•  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.