Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
28
Favori
92.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet gaziantep davinci nin kardeşi amerikada yaşıyor sonradan oğrendim araç uçakla gelmiş izinle 8.5 ay kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

Buradan dönerken salavat getirir insan yav.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sls amg gören var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypervenom

Sls amg gören var mi

yukarıda arkadaşın çektiği fotoda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

quote:

Orijinalden alıntı: gssn

Buradan dönerken salavat getirir insan yav.

• Nişantaşı Nusret Et'in yanından bir kare;

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • birkac resimde ben ekleyeyim

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

buda benim birader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligoe -- 17 Eylül 2013; 14:39:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aligoe

birkac resimde ben ekleyeyim

buda benim birader

neresi burası.ünlü birinin garajı falanmı.

bu arada mesleği merak ettim açıkçası.

konuda da istinye park show var.yani arabaları gördükten sonra gidip gezesim var.

• stefansalvatore S kullanıcısına yanıt
    Almanyada özel bir Galeri, sahibide Türk 33 yasinda :) Kirmizi Ferrari FF icin gitmistim

Arac ihracatı yapıyorum almanyada
  • quote:

Almanyada özel bir Galeri, sahibide Türk 33 yasinda :) Kirmizi Ferrari FF icin gitmistim

Arac ihracatı yapıyorum almanyada

başkasına satmak içinmi yoksa kendine mi aldın.
    türkiyede bir müşterim istemişti
  • quote:

türkiyede bir müşterim istemişti

sen araçları bu galeriden mi alıyosun.senin galerin yokmu .almanyamı yaşıyon bu arada. aklımda deli sorular.
  • quote:

birkac resimde ben ekleyeyim

buda benim birader

1 tane reventon alabilirmiyim
    Ferrari FF gibi araclar teslimat süreleri uzun olunca ve müsteri okadar beklemek istemeyince haliyle hazir araclara yöneliyoruz böyle durumlarda. O vesileyle ilk defa o galeri ile görüsmüstük.

Almanyada yaşıyordum ama şuan bursada ikamet etmekteyim. Almanya yaşayan insanların özel galeriden arac alma alışkanlığı olmadığından acmadık, araclar geldiği gibi beklemeden ihracat edıp yeni sahiplerine gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligoe -- 17 Eylül 2013; 17:23:25 >
  •  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

• quote:

Ferrari FF gibi araclar teslimat süreleri uzun olunca ve müsteri okadar beklemek istemeyince haliyle hazir araclara yöneliyoruz böyle durumlarda. O vesileyle ilk defa o galeri ile görüsmüstük.

Almanyada yaşıyordum ama şuan bursada ikamet etmekteyim. Almanya yaşayan insanların özel galeriden arac alma alışkanlığı olmadığından acmadık, araclar geldiği gibi beklemeden ihracat edıp yeni sahiplerine gidiyor

mesela bi ferrari kaça geliyo kaça satıyosun. direk sordum anlamam iktisattan işletmeden.cahilce bi soru olmuşta olabilir.

satışı boşverde o gördüğün Ferrari FF almanyada 240.000€ gibi bir fiyatı vardı.
  • Arkadaşlar burası neresi bilen var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nordest

Arkadaşlar burası neresi bilen var mı

İstinye park
  • aligoe A kullanıcısına yanıt
    zumrut'tesiniz sanırım. @aligoe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.